Prijava!
Korisnički ID:
Sitonija
tema: Smeštaji - Neos Marmaras - NEOS MARMARAS SMEŠTAJ
strana 1 od 1
autor
mungosava
grupa: user
broj postova: 36
reputacija: 2

Da, Parga i Marmaras lice. Najlepse letovanje smo imali u Pargi! A iz Parge smo stigli i na Lefkadu i do Krfa, na Zalongo, u Nekyomanteion, u Nikopolis... ma to je bilo nezaboravno! Bili smo smesteni u hotelu Clio. To je ova plavo-bela trospratna zgrada. Korektan smestaj, na 50m od setalista i mora, a desetak minuta od plaze. Imali smo divan pogled sa terase, istocno okrenuta, jutarnja kafa uz blago sunce, a posle podne u hladu. Na slici se vidi put do plaze, levo kroz grad je kraci i  strm, a pravo uz more, ispod drveca je duzi i  ravan. :) E, sad, onih 50metara...40 je sasvim ravno...ali poslednjih deset ... :) :) :)


Komentari:

mungosava
Admin ce po potrebi ovaj post prebaciti iz teme o Nikitiju :-) ali u komentar ne mogu da umetnem slike :-)
napisano: 2012-03-17 21:55:06
sitonijanadlanu
Malo ravno, malo više brdovito, ali vrlo vrlo sadržajno. A ima i onaj duh primorskog mestašca koji osvaja na prvi pogled. Nešto više gužve kao cena izuzetne popularnosti, ali i prilika da svako pronađe nešto po svom ukusu. Srpski jezik uobičajen, nema šta nema, ali ipak milsim da nije dobar izbor za šetnju dece u kolicima. Mada tu je blizu i PORTO CARRAS pa uz dobru organizaciju svi nedostaci Neosa mogu postati beznačajni.
napisano: 2019-02-05 21:34:14
mungosava
Dete od 4 i beba od 9 meseci...mozda je bolja opcija ne traziti smestaj u gradu vec pronaci nesto uz plazu, a u skitnju se moze i kolima stici bilo gde. Paradiso plaza ima smestaj sve uz more, ima i ostale sadrzaje, a na dohvat je grada, ili na gradskoj plazi, koja je u ravnom delu juzno do Marmarasa i nema strmih ulica. Nama je i NM bio odlicna lokacija za obilazak Sitonije :)
napisano: 2012-03-18 08:05:59
maloprase
Jaoooo, predivne slike, ali predivne!!!Sve mi se svidja!Moracu da proucim malo i ovu temu, ja sam u startu preskocila Neos zato sto znam da je brdovit ali o Paradiso plazi nisam ni razmisljala. Ne znam kakve su cene smestaja u tom delu, meni deluje da je nesto skuplje nego u ostalim delovima Sitonije. A na toj Paradiso plazi da li ima gde uvece da se proseta, da li ima nekih taverni, prodavnica itd.?Ukoliko ima to bi nam bas bila fina destinacija, kad nas mrzi da se cimamo da imamo gde da proteglimo noge, a kad smo raspolozeni da nam je neko vece mesto blizu. A inace mi se kod Neosa posebno dopadaju usidreni brodici, jahte, to kad vidim raspametim se :)
napisano: 2012-03-18 08:43:59
maloprase
A sto se tice one uzbrdice, nama je tako bilo i u Pargi, sve lepo ravno, i onda poslednih 20 metara ovakva uzbrdica, dok izguras kolica do gore gola voda budes :)
napisano: 2012-03-18 08:46:25
mungosava
zamoli sitoniju da ti da moj mail, pusticu ti link sa puno smestaja u marmarasu, na paradissso plazi ima u junu za 28E specijlna ponuda :)
napisano: 2012-03-18 09:46:52
maloprase
Super si :) Bas ti hvala!Evo Zoran kad procita moze da mi posalje tvoj mail, da ne smaramo ovde :)
napisano: 2012-03-18 10:01:49
sitonijanadlanu
Evo još malo standardnih slika NEOS MARMARAS-a u nadi da će pomoći stvaranju realnije slike o ovom mestu








napisano: 2019-02-05 21:34:14
beduin
Ja bih svima preporučio kuća anna-rooms, pogledajte adresu anna-rooms.gr, nalazi se kod gradske plaže, vidi se na sajtu sve, gazdarica je jako dobra, sve preporuke
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11230
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Neos Marmaras - NEOS MARMARAS SMEŠTAJ - Post broj: # 1
idi na dno idi na vrh
autor
mungosava
grupa: user
broj postova: 36
reputacija: 2

Evo jos malo fotografija iz  Neos Marmarasa.


Komentari:

maloprase
Mungosava, kao i do sada divne fotke! I jedva cekam juni. Odlucili smo se za Neos Marmaras, za hotel Faros za koji smo dobili jako lepu ponudu. Stigao je i broj racuna, ovih dana uplacujem avans. I naravno, obecavam fotografije :)
napisano: 2012-03-21 18:05:03
sitonija
U tom slučaju biće vam od koristi link MALA PLAŽICA deo obale koji ćete iz Farosa gledati sa visine. A dole... uživancija, pogotovo ukoliko se malo porani ali nažalost prvo niz pa onda uz stepenice!
napisano: 2019-02-05 21:34:14
mungosava
E, bas mi je drago da si pronasla odgovarajuci smestaj. Marmaras i Sitonija ce ispuniti sva tvoja ocekivanja, a i vise! Ocekujemo mnooogooo lepih fotografija :-)
napisano: 2012-03-21 21:45:35
marko
Sitonija,da li je istina,bar po tome sto mogu videti sa slika,da Paradiso plaza,barem taj deo do sunset apartmana,i nije neka plaza?Cini mi se,opet kazem,prema vidjenju slike,da voda maltene i nije bistra,i deluje mi ko ova nasa dunavska voda kraj djerdapa...
napisano: 2012-03-21 21:48:40
sitonijanadlanu
Paradiso plaža po mom mišljenju ne opravdava svoj naziv. Ali ako je za utehu tako je isto i na Lefkadi. Srećom Sitonija ima još 124 plaže od kojih bar 50-tak fenomenalnih i po doživljaju i po kristalno čistoj vodi. Dakle, malo severno, malo južno od Marmarasa i Paradiso može slobodno i da se preskoči. Ponavljam još jednom to je samo moje subjektivno mišljenje jer meni su i srce i duša ipak u Sartiju i na istočnoj strani Sitonije!
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11029
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Neos Marmaras - NEOS MARMARAS SMEŠTAJ - Post broj: # 2
idi na dno idi na vrh
autor
kokaja
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Znate li nesto o ponudi nasih agencija za kucu Dioskuri? Ne vidim da se igde spominje?

Jako lepo izgleda, ali ne uspevam da je nadjem pinovanu na google map-u?? Znate li gde se tacno nalazi, i kakva je okolina kuce.

Unapred hvala!
K.



Komentari:

sitonija
Ako mislite na kuću DIOSKURI na plaži PARADISO kod Neos Marmarasa ona se nalazi u ponudi domaće agencije ASTRA TRAVEL!
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11141
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Neos Marmaras - NEOS MARMARAS SMEŠTAJ - Post broj: # 3
idi na dno idi na vrh
autor
vesna.jan
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

pozdrav svima !
novi smo na forumu i zeleli bi da se informisemo vise o mestu neos marmaras jer planiramo da tamo letujemo ove godine. tacnije imamo ponudu za kucu stella, na paradiso plazi. da li  nam neko moze reci kakav je smestaj u toj kuci, i kakva je sama paradiso beach? hvala





11164
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Neos Marmaras - NEOS MARMARAS SMEŠTAJ - Post broj: # 4
idi na dno idi na vrh
autor
Bojzeee
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Interesuje me da li neko zna nesto vise o Villa Alexandra u Neos Marmarasu, u nasoj agenciji su nam rekli da je udaljena 400 m od glavne ulice, da svaka soba ima kuhinju terasu, itd. Pa ako neko zna nesto vise o ovoj vili podelite sa nama :D





11164
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Neos Marmaras - NEOS MARMARAS SMEŠTAJ - Post broj: # 5
idi na dno idi na vrh
autor
jaca83
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

 

Cao svima, interesuje me da li je neko bio u vili Thalia na Paradiso plazi jer samo preko agencije Perla uplatili smestaj. Na more vodimo i bebu od godinu ipo pa ako moze neko da nam da koji korisni savet. Unapred hvala.





11128
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Neos Marmaras - NEOS MARMARAS SMEŠTAJ - Post broj: # 6
idi na dno idi na vrh
autor
majkica
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Pozdrav svima,

 

uplatili smo smjestaj u Miramare apartmanima u Neosu, pa me zanima da li je iko ljetovao ovdje ranije i kakvi su utisci. Kakva je generalno Paradiso beach na kojoj se isti  nalaze. Prvi nam je put, pa smo birali preko fotografija.

 

Hvala unaprijed!




Komentari:

sitonija
PARADISO je plaža vrlo polpularna i jako posećena, po mom ukusu previše urbana, ali na domak sadržaja Marmarasa.

napisano: 2019-02-05 21:34:14
Flame
2011. godine, na divnoj Spathes plaži koja će vam biti blizu i obavezno je posetite, upoznala sam bračni par sa malom bebom koji je bio u toj vili i bili su zadovoljni vrlo.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11089
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Neos Marmaras - NEOS MARMARAS SMEŠTAJ - Post broj: # 7
idi na dno idi na vrh
autor
majkica
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Hvala vam puno oboma na fotografiji i iskustvu vasih poznanika. Mi smo sa malom djeom i onda nam najvise odgovaraju malo urbanije plaze blizu smjestaja, zbog podnevnog odmora.

 





11088
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Neos Marmaras - NEOS MARMARAS SMEŠTAJ - Post broj: # 8
idi na dno idi na vrh
autor
green
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Zdravo svima,
zanima me da li neko zna nešto o Marialena´s Studios, u blizini Neos Marmarasa?
Hvala unapred!





11148
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Neos Marmaras - NEOS MARMARAS SMEŠTAJ - Post broj: # 9
idi na dno idi na vrh
autor
mirame
grupa: user
broj postova: 3
reputacija: 1

Pozdravljam sve i imam neka pitanja, ako neko moze da mi pomogne.. Ov
e godine smo bili u Sartiju i bili smo zadovoljni.Sada planiramo u NM.imamo decu od 5 i 10 godina. Citala sam forume i smestaj u samom gradu me bas i ne privlaci,tako da sam nasla vilu pre Paradiso plaze i zove se KARAVITSI i ima privatnu plazu.Interesuje me da li neko zna nesto o vili,kakva je plaza tamo i more . Idemo kolima pa tako da nije problem za odlazak u grad.Moze i predlog za neku drugu vilu tog tipa. Hvala unapred. 



Komentari:

sitonija
KARAVITSI je vrlo leo uređen lokalitet na domak Neos Marmarasa, ali svakako imajte u vidu da se ovo mesto dosta razlikuje od Sartija gde ste bili prošlog leta. Inače potez LAGOMANDRA-PARADISO prepun je smeštaja koji se nalaze praktično na samoj plaži pa je možda najpamtenije da izaberete prema kriterijumu blizine mesta gde ćete najverovatnije svakodnevno odlaziti zbog dece i njihovih interesovanja. Moj favorit na ovom delu Sitonije je Metaxas Rooms na plaži TRIPOTAMOS, a blizu je i fenomenalnih plaža LAGOMADNDRA, SPATHIES, KALOGRIA, KOVIOU i AGIOS IOANNIS. Naravno uz već dobro poznatu kuću MAGDA na plaži Lagomandra ali tamo je već pitanje ima li slobodnih soba s obzirom da se Magda izda mnogo pre početka sezone.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11099
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Neos Marmaras - NEOS MARMARAS SMEŠTAJ - Post broj: # 10
idi na dno idi na vrh
autor
RadmilaM.
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Posle x godina letovanja na Tasosu ove godine smo se opredelili za vilu Kyani Akti u Neos Marmarasu.Volela bih da saznam nesto vise o ovoj vili.Hvala unapred.


Komentari:

MilanChe
Radmila, da li ste letovali ove godine u vili Kyani Akti. I meni je blizina plaze i cena zapala za oko. Interesuju me utisci, posto bi krenuli sa sinom od 3 godine. Hvala unapred. Milan
napisano: 2015-12-06 09:13:31

11198
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Neos Marmaras - NEOS MARMARAS SMEŠTAJ - Post broj: # 11
idi na dno idi na vrh
autor
Schonne_Bgd
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Pozdrav svima !!!
Da li neko ima informacije o smeštaju Soultanas house  u Neos Marmarasu? Utisci ... Komentari ... 
Hvala unapred 




11000
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Neos Marmaras - NEOS MARMARAS SMEŠTAJ - Post broj: # 12
idi na dno idi na vrh
autor
Allice
grupa: user
broj postova: 3
reputacija: 1

Poštovani, 
Možete li mi preporuciti apartman ili mezonetu na Sitoniji za 4 osobe, sa 2 spavaće sobe i sa 2 kupatila? S obzirom da idemo kolima odgovarao bi nam smeštaj u Neosu, pošto je na sredini Sitonije, kako bismo mogli da obiđemo što više mesta u okolini. 
Hvala unapred. 




11086
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Neos Marmaras - NEOS MARMARAS SMEŠTAJ - Post broj: # 13
idi na dno idi na vrh
autor
hefest
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Pozdrav,

sta bi nam mogli preporuciti kao smestaj za dve osobe i bebu od 9 meseci pocetkom septembra.
Hteli bi da to bude apartman/studio tj. da ima kuhinju.
Od bitnosti nam je da je smestaj sto blize plazi i da plaza nije previse urbana te da ima prirodan hlad. Da u blizini ima neka taverna/restoran. Da apartman ima terasu ili dvoriste sa hladom. Da bude blizu nekog veceg mesta kako bi mogli ici u nabavku ili kod pedijatra. Ne mora da bude Neos Marmaras ako imate neku drugi predlog.





11128
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Neos Marmaras - NEOS MARMARAS SMEŠTAJ - Post broj: # 14
idi na dno idi na vrh
autor
dakbl
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1




Komentari:

dakbl
Mogu li dobiti preporuku za smjestaj u Neo Marmarasu..sa dvije sobe i kuhinjom.. blizu gradske plaze i blize centru.
napisano: 2016-07-06 16:38:53

11092
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Neos Marmaras - NEOS MARMARAS SMEŠTAJ - Post broj: # 15
idi na dno idi na vrh
autor
Branaca
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Vila Dioskuri VELIKO RAZOCARENJE!



11014
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Neos Marmaras - NEOS MARMARAS SMEŠTAJ - Post broj: # 16
idi na dno idi na vrh
autor
Branaca
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Odnos cene i kvaliteta velika 0!!! Sama vila nije toliko losa, ali je dista prljava). Ono sto je po meni najveci problem sto je u blizini nicega! Oko vile siprazje, put do plaze makadam okruzen tim istim siprazjem. Paradizo plaza uska. Prvi market na 500m od nje. Apoteka takodje. Za decu nema nikakvog sadrzaja! Centar Neos Marmarasa lep. Ali ko nije smesten u njemu i dolazi kolima parking predstavlja ogroman problem. Ulice uske. Mesta gotovo nigde nema. Dosta ne osvetljeno. Od vile Dioskuri do centra ima kilometar. Peske se ne moze stici. Saobraca vozic koji kosta 5e po osobu (za svakodnevne odlaske mislim da je zaista dosta). Parking je takodje uzasan. Platiti tu cenu i dobiti nesto ovako je zaista sramota. Najgore od svega sto od strane predstavnika agencije preko koje smo dosli nista od informacija nismo dobili!!! Ali svaka skola se placa!!!



11035
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Neos Marmaras - NEOS MARMARAS SMEŠTAJ - Post broj: # 17
idi na dno idi na vrh
autor
Mari
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Pozdrav! Zanima me da li je neko posetio vilu VOULA, Neos Marmaras?  Ako imate iskusta, bas bi mi znacilo da podelite. Hvaaala puno. :-)



10968
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Neos Marmaras - NEOS MARMARAS SMEŠTAJ - Post broj: # 18
idi na dno idi na vrh
autor
Chuka83
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Pozdrav!

Može li mi neko reći utiske o Vili Janis 1? 




10872
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Neos Marmaras - NEOS MARMARAS SMEŠTAJ - Post broj: # 19
idi na dno idi na vrh
autor
Sendza
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Pozdrav,

Zanima me da li je neko odseo u Vili Tasos u Neos Maramrasu i kakvi su utisici ?
 




10822
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Neos Marmaras - NEOS MARMARAS SMEŠTAJ - Post broj: # 20
idi na dno idi na vrh
autor
Nunamina
grupa: user
broj postova: 4
reputacija: 1

Pozdrav svim clanovima foruma!
Da li je neko od vas boravio u Kangaroo hotelu blizu Lagomandra plaze,kod Neos Marmarasa?




10574
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Neos Marmaras - NEOS MARMARAS SMEŠTAJ - Post broj: # 21
idi na dno idi na vrh
autor
Mimi
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Da li ste dobili bilo kakvu informaciju o hotelu  Kangaroo. 





10552
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Neos Marmaras - NEOS MARMARAS SMEŠTAJ - Post broj: # 22
idi na dno idi na vrh
autor
Nunamina
grupa: user
broj postova: 4
reputacija: 1

Ne,nikakve informacije nisam nasla o Hotelu Kangaroo i odustala sam.A smestaj jos nisam rezervisala,pa ako nesto znate,pisite.Pozdrav



10606
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Neos Marmaras - NEOS MARMARAS SMEŠTAJ - Post broj: # 23
idi na dno idi na vrh
autor
Ines
grupa: user
broj postova: 3
reputacija: 1

Da li neko ima iskustva sa Star Paradise hotelom? I uopste, kakva je Paradiso plaza jer su misljenju po forumima oprecna. 



10554
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Neos Marmaras - NEOS MARMARAS SMEŠTAJ - Post broj: # 24
idi na dno idi na vrh
autor
Noblica
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

https://youtu.be/j0fUuZFpE5w



266
Post napisan: 2020-08-16 15:00:41
Smeštaji - Neos Marmaras - NEOS MARMARAS SMEŠTAJ - Post broj: # 25
idi na dno idi na vrh
tema: Smeštaji - Neos Marmaras - NEOS MARMARAS SMEŠTAJ
Sitonija idi na index tema
strana 1 od 1

Broj korisnika foruma: članovi: 1456
administratori foruma: sitonijanadlanu thalassa


copyright by sitonijanadlanu/forum 2012-2024 / powered by sitonijanadlanu.com