Prijava!
Korisnički ID:
Sitonija
tema: Mesta na Sitoniji - Sarti - HOTEL SARTI INN
strana 1 od 1
autor
ljubamilantara
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Poštovani,

Možete li mi reći kako ocenjujete hotel Sarti Inn i ono što ga okružuje? Koju plažu preporučujete za roditelje sa bebom od 6 meseci? Hvala!



Komentari:

ANAFILIP
Mi smo prosle god.bili takodje u Sartiju, ali ne u tom hotelu. Ono sto znam je da ce vam plaza biti jako blizu i da je mirno i tiho okruzenje. Nasa beba je prosle god imala 5 meseci i kupali smo se uglavnom u sartiju na plazi i uzivali bas, mrzelo nas da se vozimo sa njom po drugim mestima, ali zato ove god.planiramo malo da obilazimo.
napisano: 2015-08-03 19:57:19

10913
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - HOTEL SARTI INN - Post broj: # 1
idi na dno idi na vrh
autor
ANAFILIP
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Mene zanima komentar za vilu Afroditi. Mi smo rezervisali apartman 8 na drugom spratu, dvokrevetni studio zapravo, zanima mi da li su sobe komforne ili tesne jer imamo bebu, pa nam treba prostora za prenosivi krevetac. 



11048
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - HOTEL SARTI INN - Post broj: # 2
idi na dno idi na vrh
autor
fireman
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Ako zelite da zaspite pre 04h ujutru ja vam iskreno savetujem da izbegnete Sarti inn,to je obicna rupa koja se nalazi pored nocnog kluba i koja za 60-80 e po danu ne nudi ama bas nista,uz nesnosnu buku tokom noci treba napomenuti da se sobe u opste ne ciste u toku boravka.



10924
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - HOTEL SARTI INN - Post broj: # 3
idi na dno idi na vrh
autor
parzival
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Ove godine su malo poboljsali ciscenje, ali je bilo dosta mrava. Naravno interenet je uzasan kao svugde. Ono sto me posebno iritiralo, da je Barcino upucivao svoje goste okolnih vila da koriste bazen u Sart Inn (dobro nije share-ovao nase WC). Mislim nisam ja uzeo hotel zbog tuseva, nego zbog bazena i nije mi svejedno da li ga delim sa 50 ili 300 ljudi (inace sto bi bio budala da dajem 80 evra dnevno, da su mi rekli i ja bio platio duplo manje vilu i isao tamo na bazen)



10883
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - HOTEL SARTI INN - Post broj: # 4
idi na dno idi na vrh
tema: Mesta na Sitoniji - Sarti - HOTEL SARTI INN
Sitonija idi na index tema
strana 1 od 1

Broj korisnika foruma: članovi: 1456
administratori foruma: sitonijanadlanu thalassa


copyright by sitonijanadlanu/forum 2012-2024 / powered by sitonijanadlanu.com