Prijava!
Korisnički ID:
Sitonija
tema: Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ
strana 1 od 1
autor
jokara
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Idem sa dve cerke (2 i 5 godina) i sa suprugom na Sitoniju. Do sada smo dva puta isli u Toroni, ali nismo isli u deo oko Nikitija , imamo ponudu studia castri sve nam deluje ok osim sto je studio malo dalje od Nikitija, ali s druge strane ako sam dobro shvatio zato je Nikiti plaza na tom mestu mnogo bolja (bez trave) , a i tu je Castri plaza koja ne znam kakva je sa aspekta kupanja male dece. Da li neko moze da nam pomogne da li vredi ici tamo, kakva je plaza u odnosu na recimo Toroni plazu ili Kalamitsi??? Unapred hvala, Jokara


Komentari:

sitonijanadlanu
CASTRI STUDIOS po meni predstavlja odličan izbor i savršenu lokaciju za miran i idiličan odmor, a na domak NIKITIJA. Osim plaže Kastri u neposrednoj blizini je i fantastična AGIOS IOANNNIS sa dosta prirodnog hlada, sadržajima i savršena za malu decu. Blizina Nikitija i svih sadržaja (pijaca, snabdevanje, Lidl, Arvanitidis, apoteke, pedijatar...) zanimljivosti u okolini (etno selo Stari Nikiti, manastiri Vatopedi...) kao i jednostavan izlazak kako na zapadnu tako i na istočnu obalu svakako utvrđuju moje mišljenje da ste na putu da svojoj porodici obezbedite savršeno letovanje! Detalje i fotografije ovog izuzetnog lokaliteta, mestu antičkog grada GALIPSOS možete pogledati na linku KASTRI Pozdrav i sve najbolje!
napisano: 2019-02-05 21:34:14
Delfin
Interesuje nas da li se CASTRI STUDIOS nalazi na brdu ili je to malo uzvisenje i kakav je put do plaze, jer bi isli sa bebom od godinu dana. Da li moze kolicima da se pridje plazi,plazama...? Pozdrav i unapred hvala svima koji pomognu sa nekom informacijom!
napisano: 2013-10-19 09:51:05

11172
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 1
idi na dno idi na vrh
autor
jokara
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Zahvaljujem Sitonijanadlanu, na iscrpnim informacijama :-), imam samo jos jednu malu molbu da mi kazete kakva je plaza Castri jel ima kamenja na ulazu u vodu i da li ima trave u vodi, to bih nekako da izbegnem ... :-) Hvala unapred


Komentari:

sitonijanadlanu
Plaža KASTRI ima dve peščane uvale i na plaži je pesak. Kamenja u vodi ima na pojedinim delovima, ali njih svakako možete lako zaobići. Jer voda je ovde tako prozirna i čista da se dno sasvim jasno vidi. Samim tim nema ni trave koja se obično pojavljuje na mestima gde se u more uliva slatka voda. Taj problem postoji kod PSAKOUDIE zbog ušća reke HAVRIAS. A ponavljam još jednom, odmah "iza ćoška" vam je plaža AGIOS IOANNIS jedna od TOP plaža Sitonije, čisto peščana, kako na obali tako i na dnu.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11172
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 2
idi na dno idi na vrh
autor
maloprase
grupa: user
broj postova: 16
reputacija: 2

Ove godine u junu planiram da letujem u Nikitiju pa bi mi dobro dosla preporuka za smestaj, idem sa muzem i dvoje male dece, starije ce imati 4 godine a mladji je beba koja ce imati 9 meseci i za koju nosimo putni krevetac. Bilo bi lepo da mi neko preporuci neki smestaj, znaci skromniju varijantu, ne bismo isli preko agencije. Bitno mi je da je malcice konformnije da bi stao putni krevetac, da je nocu tiho i da u blizini imam neke prodavnice, taverne i sl. zbog klope. Blizina plaze mi ne igra nikakvu ulogu zato sto Nikiti planiramo samo kao bazu, ali su mi ove prodavnice i taverne vazne da ne moram kolima da idem ako mi zatreba paradajz :) Cena mi je isto vazna zato sto planiramo malo duze da ostanemo, jedno 15 dana, a nije nam vazno da li ima internet, kablovsku i sl., niti smo zahtevni u tom smislu, smestaj koristimo samo za spavanje. Ja se nesto nadam da cu uspeti da nadjem nesto do 35 evra. Hvala unapred :)


Komentari:

maloprase
Jedno pitanje, nadam se da ce neko primetiti, da li neko moze nesto da mi kaze o Anna Porto apartmanima u Nikitiju koji se nalaze kod doka tj. luke ako sam dobro shvatila?Ako niste bili da li mozete nesto da mi kazete o samoj lokaciji?Dobila sam jako dobru ponudu za juni, odgovorili su mi za pola sata tako da mi deluju ozbiljno i profesionalno, a i na slikama mi deluje fino, konformno i malcice izdvojeno, kao da je prilicno mirno nocu
napisano: 2012-03-14 19:55:17
maloprase
I dobila sam jako lepu ponudu za Paradise studio koji se nalazi 200m od Koviou plaze. Da li tu uopste ima nekih sadrzaja, tipa prodavnice, taverne i sl>?
napisano: 2012-03-14 20:39:10
sitonija
Plaža KOVIOU je ustvari plaža hotela MAKEDNOS i nekoliko privatnih poseda u okruženju. Na ovom delu osim prirode nema nikakvih urbanih sadržaja, osim pomenutog hotela. PARADISE STUDIOS se nalazi preko puta magistrale otprilike na lokaciji označenoj strelicom na fotografiji načinjenoj sa magistrale krećući se u pravcu NIKITI-ja. Kada se uzme u obzir i prilično loš prilaz plaži KOVIOU moje mišljenje je da ova lokacija ne bi bila dobar izbor kada se odmor realizuje sa malom decom. Inače plaža KOVIOU je vrlo lepa sa sitnim belim peskom na obali i tirkiznim morem.



Skretanje sa magistrale za plažu Koviou i hotel Makednos


Staza koja vodi do plaže Koviou

napisano: 2019-02-05 21:34:14
maloprase
Hvala :) To sam i ja mislila, pretpostavila sam da je pustos, ali sam htela da proverim. Razmisljala sam o ovom smestaju zato sto mi ova plaza izgleda prelepo, ali je sa malom decom nezgodno biti smesten negde gde nema ni najmanje prodavnice. A mi jos ne praktikujemo velike nabavke na odmoru, Lidl i ostalo, nego svakog dana svratimo u najblizu i dokupimo par stvari koje nam trebaju, tako da ovaj smestaj definitivno otpada. A kako vam se cini onaj smestaj Anna Porto u Nikitiju kod luke, tj. njegova pozicija?Tu najvise mislim na buku i snabdevanje. Zena mi je ponudila 35 evra za apartman u junu sto mislim da je skroz ok, ima veliku terasu, parking...Meni deluje da je dobra ponuda obzirom da vecina u tom periodu za apartman trazi 45 evra
napisano: 2012-03-15 06:52:46
maloprase
I da dodam dok sam jos tu :) Kastel Chrisa?Gde je zapravo lociran, meni je nesto u glavi da je on malo van Nikitija. Od njih sam do sada dobila nabolju ponudu
napisano: 2012-03-15 10:08:06
sitonija
Mesto NIKITI u stvari nema centar u klasičnom smislu već se deli na deo uz luku i onaj drugi bliže Kastriju. U prvi se ulazi sa centralne raskrsnice, na semaforu, a u drugi ulicom koja se odvaja kod supermarketa Masoutis. Glavni sadržaji Nikitija, Lidl, Masoutis, prodavnice, pijaca, apoteke, pekare, benzinske pumpe smešteni su uglavnom na delu magistrale koja prolazi kroz ovo mesto, deo uz luku je nešto "življi", a južni deo sa uslovima za mirniju varijantu odmora. Jedino što ovde ima dosta ulica koje nisu asfaltirane, a u jednoj takvoj se nalazi i Castel Chrisa. Inače ovaj deo Nikitija izlazi na deo plaže koji je lepši sa dosta taverni i kafea, a na pojedinim delovima ima i priprodnog hlada. Osim toga bliži su i KASTRI i AGIOS IOANNIS ali to su već subjektivni argumenti zbog kojih bi ja lično izabrao upravo ovaj, "mirniji" deo Nikitija.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11086
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 3
idi na dno idi na vrh
autor
mungosava
grupa: user
broj postova: 36
reputacija: 2

KOVIOU plaza se nama bas dopala. Ugledali smo veliki parking kraj puta, vracajuci se iz Nikitija ka Marmarasu i stali da fotografisem. Do plaze u uvali smo se spustili strmom kamenitom stazom. Prostana, siroka plaza, bez guzve, divno tirkizno more, krupan pesak, nama dovoljno za uzivanje.


Komentari:

sitonija
Pogled na tu istu kamenitu stazu i ostatak plaže uz talase u danu kada je KOVIOU bio samo naš!
"Volimo iste stvari, volimo lepe stvari..."



Severni deo plaže Koviou i kamenita staza za varijantu težeg pristupa


Južni deo plaže Koviou ispred hotela Makednos


napisano: 2019-02-05 21:34:14
mungosava

napisano: 2012-03-16 21:45:54
sitonijanadlanu

napisano: 2012-03-16 22:44:09
maloprase
Prelepe slike!Ja jos uvek ne uspevam da nadjem odgovarajuc smestaj, ili je u nekom bezveze delu, ili je premalo ili preskupo :P Razmisljam da se mozda presaltam na Neos Marmaras, mada znam da je jako brdovit sto je katastrofa za kolica. A Toroni mi je nesto mnogo zabacen, predaleko mi je od svih ovih plaza koje sam planirala da posecujemo ove godine.
napisano: 2012-03-17 09:12:56
mungosava
Marmaras ima setaliste pored samog mora, koje spaja gradsku plazu sa plazom Paradiso. Dugo oko 2 km. Pogledas li na Google maps, lako ces ga uociti, tik uz morsku obalu. To setaliste ima kroz grad i neke uzbrdice, ali nisu strme, a periferni delovi su potpuno ravni. Pokusacu da stavim slike, ako imam neku gde nisu moja deca u prvom planu :) A sam grad je velik, saren, pun prodavnica suvenira i nakita, garedobe i koze, restorana, igraonica za decu... Cak i ako pronadjes smestaj negde drugde, otidjite bar u laganu dugu setnju. :)
napisano: 2012-03-17 14:43:57
maloprase
Hvala mungosava!Meni se Neos dopao na slikama, nekako kontam da ne moze da bude mnogo drugacije od Parge u kojoj smo bili kad nam je klinja imao 2 godine, bili smesteni u ravnijem delu i sve je bilo ok. Od svih mesta na Sitoniji koje sam videla na slikama meni se Neos jedino i dopada, Nikiti mi je iskreno ruznjikavo mesto ali sam izabrala zato sto je dobra baza za obilazak. Eto sad kad si mi rekla da je Neos ok za kolica, najozbiljnije cu krenuti da gledam smestaj tamo :)
napisano: 2012-03-17 15:30:00
maloprase
Zaboravih da pitam, valjda ce neko primetiti :) Koliko je zahtevno to spustanje do plaze?Za nas sa bebom, malim detetom i plaznim mobilijarom u rukama :)?
napisano: 2012-03-25 12:18:52
sitonija
U vašem slučaju treba izbeći mungosavin način kamenitom stazom, već sa magistrale kolima pravo ka hotelu MAKEDNOS, pa kroz kapiju na parking (desno), a onda najlakšim načinom pravo na plažu. Verujem da će personal hotela imati razumevanja za prolaz preko njihove teritorije. Sa parkinga popločanom stazom uz bazen i igralište za decu, a onda nekih 50-tak metara zemljanom stazom uz ruzmarine u cvatu do plaže Koviou. Siguran sam da će za vas, prekaljene osvajače Sitonije, Koviou plaža biti jednostavan zahvat čak i u ovog leta proširenom sastavu.


Skretanje sa magistrale za hotel Makednos i plažu Koviou


Parking hotela Makednos


Bazen i staza koja vodi ka dečjem parku i plaži


Dečje igralište i početak zemljane staze do plaže Koviou


Poslednjih 50-tak metara do cilja

napisano: 2019-02-05 21:34:14
maloprase
Jos jednom, hvala :) Kako mami ovo plavetnilo na poslednjoj slici, za mene su najlepsi momenti na letovanju te prve sekunde dolaska na novu plazu. Uvek se setim one scene iz filma "Plaza" snimljene na Tajlandu, kad njih troje stignu do cuvene misticne plaze, tj. kampa i onda ih oni sprovedu do same plaze...Uh, vec me je cepio adrenalin :) Taj momenat kada je ugledaju, kao hipnotisani...
napisano: 2012-03-26 07:04:12
mungosava
ako uspes da provedes dete pored bazena i ljuljaski, a da tu i ne ostanete...svaka cast! ovo je tako lepo da se moze odlicno kombinovati sa dobrom plazom u pozadini :) a film je nezaboravan, plaza stvarno ostavlja bez daha, osim sto su oni mladi ljudi 'malo' konzumirali biljke iz okoline, i sto su posle, malo, njih konzumirale ajkule :)
napisano: 2012-03-27 06:32:58
ninica012
Zdravo..Neos Marmaris sa malom decom i kolicima...NE NIKAKO....setaliste jeste pored mora ali je uzbrdo ..nizbrdo...nema trotoara na pojedinim mestima ..A guzvaaaaaa haos....guras kolica na gore...pa ih onda kocis na dole... Kola prolaze tj. ulica kroz setaliste ....pa vi sad procenite.....pozdrav ;)
napisano: 2014-02-10 00:10:58

11227
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 4
idi na dno idi na vrh
autor
NaveVeloce
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Dosta toga sam iscitala na ovom forumu, njime sam se rukovodila i prosle godine kad sam zahvaljujuci vama izabrala Sitoniju. Prosle godine isli smo u Kalamitsi i okolna mesta a ove bismo u Nikiti ili Neos Marmaras na Paradisos plazu. Ne znam stvarno sta ce da presudi. Da li ste mozda videli i sta mislite o kuci Hatzis u Nikitiju? cena je dosta povoljna. Hvala unapre!



Komentari:

sitonijanadlanu
Ukoliko planirate obilsake Sitonije svakako izaberite NIKITI, mnogo je bolja opcija za lak pristup kako istočnoj tako i zapadnoj obali poluostrva. Kuća HATZIS mi nije poznata, ali apsolutni hit ovog leta je kuća PORTO NIKITI koja se privodi samom kraju. Obišao sam je pre neki dan i stvarno izglerda svemirski kako iznutra tako i spolja.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11100
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 5
idi na dno idi na vrh
autor
NaveVeloce
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Hvala u svakom  slucaju, Hatzis je kod marine pa se zbog toga dvoumim. PORTO Nikiti ne mogu da nadjem, verovatno jos uvek nemaju sajt a pretpostavljam da ce cene biti visoke s obzirom na tvoj opis.



Komentari:

trothon
Jedna nasa agencija zaduzena za Sitoniju radi Porto Nikiti.
napisano: 2012-05-22 06:23:41

11097
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 6
idi na dno idi na vrh
autor
trothon
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Pozdrav svima. Sitonijanadlanu vidim da ste bili u Porto Nikiti kuci, potrebne su mi njene koordinate i ako moze malo opisa, tipa parking, dvoriste, sobe...Hvala unapred.


Komentari:

trothon
Ima li novih informacija o Porto Nikiti...Hvala.
napisano: 2012-05-28 13:39:25

11194
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 7
idi na dno idi na vrh
autor
trothon
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Ja se izvinjavam sto ponavljam pitanje ali mi je i dalje potrebna lokacija (GPS) Porto Nikiti kuce, hvala.



11132
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 8
idi na dno idi na vrh
autor
sitonija
grupa: admin
broj postova: 527
reputacija: 1

Danas bio u Nikitiju i skinuo koordinate kuće PORTO NIKITI. GPS(N40.21311/E23.67543). Parking postoji ispred same kuće i to izbetoniran ali na samoj ulici, travnjak već ozeleneo ali hlada još nema jer je drvo zasađeno u bašti još uvek malo. Uz desnu ogradu objekta nalazi se i zidana česma. Slike načinjene pre jednog sata možete poglredati na facebook stranici SITONIJANADLANU na linku http://www.facebook.com/home.php?sk=group_131735176882973

Pozdrav!



Komentari:

trothon
Hvala puno na trudu. Sve najbolje.
napisano: 2012-06-03 19:43:51

11067
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 9
idi na dno idi na vrh
autor
taniaz
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

treba mi pomoć...
da li neko zna nesto o ovim apartmanima/studijima???
jako lepo izgledaju unutra, ali ima jako malo slika same plaze ispred kuce...
zato sam u nedoumici???




11087
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 10
idi na dno idi na vrh
autor
taniaz
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

izvinjavam se zaboravih da stavim link ;-)))
rec je o apartmanima Ikies mantisou
http://www.ikiesmantsiou.gr/en/sygrotima.html





11128
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 11
idi na dno idi na vrh
autor
petar
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Dragi moji,

ovo je moj prvi post u zivotu.
Imam jednu molbu i ako mozete da mi pomognete.
Planiram da u septembru  sa suprugom i sinom (tada ce imati 8 meseci) posetim Sitoniju. Gledao sam Nikiti, Toroni i Metamorfozis.
hocu da iznajmim dokrevetni apartman (dnevna i spavaca soba) na samoj obali, posto cu morati na plazu od 7 do 10 pa od 5 do 7.  Ako mozete da mi kazete koje je mesto najbolje za malu bebu, plaza, mogucnost setnje kolicima .....
Planiram da odem do ASTRA travel-a ali nisam siguran kakav im je izbor apartmana (znam da za Sarti imaju dobru ponudu)
Ako zanate neke dobre apartmane molio bi vas za pomoc

HVALA!!!!!!!!!!!!!!!!!



Komentari:

sitonija
Dragi Petre, dobro nam došli na forum i nadam se uskoro u klub poznavaoca i ljubitelja Sitonije. Sva tri mesta imaju svoje adute kada je boravak sa malom decom u pitanju, pa ipak izdvojio bih Nikiti kao najsadržajnije od sva tri mesta. U Nikitiju imate bukvalno sve što vam može zatrebati vezano za snabdevanje, servisne usluge, itd. Metamorfozis sa svojom šumom ali i realno najlošijom plažom, Toroni sa blizinom smeštaja plaži, šetalištem i realno najboljom plažom. Smeštaja je dosta ali izdvojio bih GEORGIADIS - Toroni, PORTO NIKITI - Nikiti i KOSTAS - Metamorfozis. Pozdrav iz Sartija!
napisano: 2019-02-05 21:34:14
petar
Kontaktirao sam Vilu Georgiadis, javili su se ali mislim da je cena od 50 EUR po danu za mene, suprugu i bebu od 8 meseci od 10-og Septembra ipak dosta. (za 12 dana 600 EUR za apartman) U svakom slučaju hvala, tražiću dalje. Ne odustajem od SItonije Pozdrav
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11154
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 12
idi na dno idi na vrh
autor
petar
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

HvaIa!!!







11227
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 13
idi na dno idi na vrh
autor
sanja
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Da li neko moze da mi pomogne?
Trazim 3- krevetni partman, od 13.avgusta, po ceni oko 40 evra na Sitoniji?
13 nocenja i po mogucstvu sa zelenilom, nije bitan luksuz  :)
Hvala unapred!




11132
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 14
idi na dno idi na vrh
autor
Mila
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Poz svima, sve cestitke za sajt. Interesuje me da li neko zna kakvi su smestaji Dafni studios u Nikitiju i hotel Agni u Sartiju? Isli bi sa osmomesecnom bebom na pocetku septembra. Dvoumim se izmedju Nikitija i Sartija, sudeci po komentarima Sarti je vetrovit i ima talasa a u  Nikiti ima morske trave. Savet?



11211
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 15
idi na dno idi na vrh
autor
JOCKO
grupa: user
broj postova: 4
reputacija: 1

Pozdrav svima!!!

Mi cekamo septembar da krenemo u nas prvi obilizak Sitonije :))))
Da li je neko smesten u Porto Nikitiju, posto idemo tamo, da nam prenese utiske?
Na slikama izgleda super. Da li je kuhinja dobro opremljena?

Hvala unapred!!!!




11117
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 16
idi na dno idi na vrh
autor
oki73
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Pozdrav svima!!!!!!  
Interesuje me vila Aleksandra u Nikitiju.Mi smo uplatili od 20.08 dva trokrevetna apartmana.Kakva su vasa iskustva sa ovom vilom,kazu da je udaljena od centra 1km da li u blizini ima prodavnica,pekara....i kakva je plaza koja je najbliza ovoj vili ????HVALAAA UNAPRED!!!!



Komentari:

sitonijanadlanu
Kuća ALEKSANDRA nalazi se vrlo blizu ulice koja od crkve ide ka plaži, a u kojoj se tačno preko puta kuće PORTO NIKITI nalazi dobro snabdeven minimarket. Verujem da vam snabdevanje u NIKITIJU sigurno neće biti problem s obzirom na veliki broj supermarketa (Lidl, Masoutis, Galaxy) koji se nalaze na delu magistrale koja prolazi kroz samo mesto.

Kuća je u sa veliki travnatim dvorištem, nalazi se u mirnom kraju, prilazna ulica nije asfaltirana, a parking ne postoji veće se parkira oko kuće.

Plaža u delu ispred Aleksandre je uređena i sa sadržajima kako na samoj obali tako i duž jednosmerne ulice koja prolazi uz more. Sve u svemu vrlo korektan smeštaj na lokaciji koja garantuje dobru komunikaciju sa svim sadržajima, a uz to vrlo blizu su vam i TOP plaže kako zapadne (Agios Ioannis, Koviou, Kalogria, Spathies..) tako i istočne (Trani Ammouda, Lagonisi, Karidi, Fava...) obale.


Pozicija kuće Aleksandra na Google mapi

napisano: 2019-02-05 21:34:14
pajamen
ja sam dosao do informacija da ove godine astra ne radi alexandru
napisano: 2013-01-04 19:43:39
sitonijanadlanu
Kuća ALEKSANDRA je prošle sezone imala određene probleme zbog nedefeinisanih vlasničkih odnosa. Ne znam da li je taj problem u međuvremenu rešen, ali ukoliko nije moguće je da je ASTRA odlučila da ne preuzima na sebe rizike koji idu uz takvu situaciju. Zaista me čudi da Grci pokazuju takvu neozbiljnost u situaciji kada pripreme za sezonu već treba da budu u toku.
napisano: 2019-02-05 21:34:14
Danka
Molim Vas da li neko ima bilo koju informaciju kako da dodjem do e-maila Luce Aleksandra?
napisano: 2013-07-31 17:48:42

11234
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 17
idi na dno idi na vrh
autor
oki73
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Hvala puno na informacijama o Nikitiju i vili Aleksandra.Ali sad sam bas iznenadjena ovim sto ste napisali o agenciji Astra,mi smo bas uplatili preko agencije ASTRA TOURS 021.I kad sam zvala najnormalnije su nudili tu vilu bez ikakvih problema.Sta sad.....ako bude nekih problema??????


Komentari:

sitonijanadlanu
Komentari iz prethodnog posta odnose se na agenciju ASTA TRAVEL iz Beograda. Å to se tiče ASTRA TOURS-a pretpostavka je da oni imaju neku zvaničnu informaciju o statusu kuće čim se ona nalazi u zvaničnoj ponudi.
napisano: 2019-02-05 21:34:14
pajamen
nije zgoreg napomenuti da su u 2012 desilo par neprijatnih situacija u vili alexandra.ako sam dobro procitao na drugom forumu da su najmanje dve porodice bile opljackane u ovoj vili preko noci.obratite paznju na otvorene prozore,vrata...tokom noci.....ne bih da plasim ljude,ali moramo ih upozoriti....
napisano: 2013-01-05 18:38:23
oki73
Hvala puno na informacijama,samo ja mislim da se slucaj pljacke odnosi na vilu koja se zove'' alexandar house'',a te dve vile nisu iste.A ako je ipak to ista vila, pa sta se moze i na drugim mestima su se desavale pljacke pa sta je tu je....Hahahaah nasi apartmani su na spratu pa je to mozda i mala uteha.....VELIKI POZZZZ
napisano: 2013-01-05 20:29:44
pajamen
sa drugog foruma "Å to se tiče krađa u Nikitiju ima ih i to u svakoj smeni poharaju nekoga...konkretno mene i moju porodicu su ojadili pre par dana u Alexandra House, tu smo preko agencije Astra...isekli su skalpelom ili nožem komarnik, ušetali se i uzeli pare u toku noći. Nisu ništa drugo dirali čemu bi moglo da se uđe u trag što govori da se radi o organizovanoj bandi. Tačno su znali gde su pare. Obzirom da leva strana vrata od terase ne mogu da se blokiraju mogli su i bez toga da uđu a inače sva vrata od apartmana ovde su obijana. Od policije nema pomoći kao ni od predstavnika agencije a ni vlasnice koja se sa policajcima lepo ispričala i ismejala...sve na Grčkom . Koliko čujem posvuda se dešavaju krađe po Sitoniji pa ako baš morate da dolazite ovde šta da vam kažem, opasajte se parama kad idete na spavanje...ako nekog interesuju detalji slobodno pitajte""
napisano: 2019-02-05 21:34:14
oki73
Jao,jao pajamen ti kao da bas zelis da se ja sekiram do 20.08 razmisljajuci o ovome.Daj nesto lepo o Nikitiju ako si cuo.Neku fotografiju ili neko opis mesta,vile,plaze itd....A sto se tice para (pare nisu problem-para nemaaa):)
napisano: 2013-01-06 12:06:21
sitonija
Prošlog leta boravio sam u Sartiju gotovo 6 meseci. Za to vreme desile su se 3 provalne krađe koje su prijavljene. Policija iz Agios Nikolaosa jeste intervenisala i par dana svi ulazi u Sarti bili su kontrolisani. Nažalost ovde pričamo o ružnoj strani letovanja koja se dešava ali ne u meri da se treba podići na nivo generalnog problema na Sitoniji kako bi to neki želeli. Nije za utehu ali 3 krađe u sezoni su neuporedive sa par stotina dnevno koje se događaju u Beogradu. Malo više pažnje i ponašanje kao kada ste kod kuće i problema neće biti. A ukoliko sa sobom imate vrednosti možete ih držati u sefu hotela ili u agencijskom sefu koji je bio na raspolaganju našim gostima koji su to želeli. Nije pravilo ali može biti sasvim prihvatljivo rešenje da možete u odmoru uživati opušteno i bez briga.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11099
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 18
idi na dno idi na vrh
autor
sitonija
grupa: admin
broj postova: 527
reputacija: 1

NIKITI - Lepša strana u 9 slika

Nikiti - taverne i kafei u nizu Nikiti - raznovrsni sadržaji na samoj plaži Nikiti - Blue sea - kafe sa preporukom Nikiti - bašta taverne Almira Nikiti - plaža bez gužve Nikiti - frontalni pogled na kuću Porto Nikiti Nikiti - detalj dvorišta kuće Porto Nikiti Nikiti - parking ispred kuće Porto Nikiti Nikiti - prodavnica preko puta kuće Porto Nikiti


U ovom kolažu su fotografije iz Nikitija i to bloka koji zaklapaju ulice koje kraj kuća PORTO NIKITI i ALEKSANDRA izlaze na more. Dakle u pitanju je deo mesta južno od centra i deo gde je plaža u mestu vrlo upotrebljiva i sa sadržajima mnogobrojnih taverni i kafea.

korisni linkovi:



Komentari:

oki73
Hvalaaa puno na ovim lepim fotografijama ,zaista je prelepo ovo sto je prikazano na slikama .Nismo se pokajali za ovu ranu uplatu i sad nam samo preostaje da cekamo avgust.Inace idemo 2 porodice sa po 2 dece i nadam se da ce se naci i neki zanimljiv sadrzaj za decu mada sam procitala da pored Aleksandre postoji neko igraliste za decu.A sto se tice kafea i taverni tu smo od 20.08 ....HVALAAAA
napisano: 2013-01-06 13:52:50
sitonijanadlanu
Verujem da će NIKITI ispuniti vaša očekivanja jer mesto je po sadržajnosti najkompletnije na celoj Sitoniji. Ovde imate sve što vam može zatrebati od snabdevanja preko lekara do autoservisa. Zelena pijaca je petkom, a u neposrednoj blizini mesta i TOP plaže Sitonije Trani Ammouda, Latoura, Karidi, Agios Ioannis, Koviou, Kalogria... koje nikako nemojte propustiti.

Sve najbolje!
napisano: 2019-02-05 21:34:14
Mata
Valjda se neću pokajati,sta mislite?
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11088
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 19
idi na dno idi na vrh
autor
Boxy
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Vec dve godine letujemo u Toroniju sa blizancima, 2 decaka.Zaljubili smo se u Sitoniju, sada bi ipak otisli u neko drugo mesto, tj resili smo da to bude Nikiti. Gledali smo kuce...Neke imaju primamljivu ponudu ipak primecujemo neke raylike pa bi da vas pitamo....Postoji li negde problematican ulaz u vodu u Nikitiju, tj.strm koji nije za decu? Primecujemo razliku severno i juzno od mola kad posmatramo mapu, da li severni deo ima neki problem ili je to slucajnost, mnogo je manje naseljen? Da li neko nesto zna o kucama Summer, Sonias,Kassandrinos,Maras-Marinas, Filippos? Gledajuci cenu  prve nam vise odgovaraju ali posto su jeftinije pitamo se da nemaju neki problem?


Komentari:

sitonija
U Nikitiju ulaz u more nije problematičan i postepeno prelazi u dubinu, a najbolji deo plaže je onaj u najjužnijim delovima odnosno prema Kastriju. U principu sve južno od mola i lučice (što dalje to bolje) je sasvim korektno, naravno ne kao ono najbolje od Sitonije, ali sasvim upotrebljivo.

Å to se tiče razlike u gustini naseljenjosti u pitanju je položaj Starog Nikitija smeštenog preko puta magistrale u odnosu na koji se vremenom i razvijao Novi Nikiti odnosno deo uz more.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11186
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 20
idi na dno idi na vrh
autor
ice-b
grupa: user
broj postova: 7
reputacija: 1

Da li je neko bio u sledecim kucama:
-studio-anna
-ioannis-aparamenti
-Makis-House
-Vila Ioanna
-Eleni studios
-Alexander House
kakvi su vam utisci,udaljenost od mora i koju predlazate....Hvala unapred.




11104
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 21
idi na dno idi na vrh
autor
miki
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Da li je neko bio u Kassandrinos apartmanima, interesuje me kakvi su,da li je cisto i kakav je taj deo plaze,ima li trave

pozdrav




11102
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 22
idi na dno idi na vrh
autor
Mata
grupa: user
broj postova: 3
reputacija: 1

Da li je neko vio u vili MINAS HOUSE u Nikitiu?
Kako su utisci,da li ima dobrih mesta za gnjurenje?




11227
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 23
idi na dno idi na vrh
autor
Mata
grupa: user
broj postova: 3
reputacija: 1

Da li je neko bio u vili MINAS HOUSE?Kako je tamo, kakva je plaza i da li je cisto?





11066
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 24
idi na dno idi na vrh
autor
Sasa
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Uplatili smo smeštaj u Hotelu Porfi Beach
Da li neko ima iskustva sa ovim hotelom?
Savete? Preporuke?

Pozdrav




11077
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 25
idi na dno idi na vrh
autor
Mata
grupa: user
broj postova: 3
reputacija: 1

Da li je neko bio u vili Minas House u Nikitiu?Kako je tamo..........................................Molim vas ako znate da mi odgovorite? 


                                                                                   Hvala unapred





11095
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 26
idi na dno idi na vrh
autor
hellenamax
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Zdravo, treba mi privatan smestaj za nikiti. Ako neko ima neku informaciju, molim da mi se javi :)) 



11172
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 27
idi na dno idi na vrh
autor
Bokins
grupa: user
broj postova: 18
reputacija: 2

Raskrsnica Nikiti...levo, ....prvenstvo imaju koze..





11266
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 28
idi na dno idi na vrh
autor
maja-s
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Pozdrav svima!
Planiramo letovanje u septembru. Pošto imamo dete od 2 god. i bebu od 5 meseci, molila bih za savet da li je bolji smeštaj u Top Studio-Vourvourou ili Castri Studio-Nikiti?




Komentari:

sitonija
TOP STUDIO predstavlja pametniji izbor za malu decu kako zbog smeštaja tako i zbog lokacije i blizine plaže Karidi. Detalje o ovom smeštaju imate na linku TOP STUDIO
napisano: 2019-02-05 21:34:14
maja-s
Hvala puno na odgovoru!
napisano: 2013-07-24 10:08:35

11141
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 29
idi na dno idi na vrh
autor
Danka
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Molim Vas da li neko zna sajt ili neki link za tacnu informaciju Aleksandra studio?



11055
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 30
idi na dno idi na vrh
autor
allegra066
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

pratim duze vreme ovaj forum i smatram da se moze procitati mnogo korisnih informacija.
planiram nikiti u septembru (sa malim detetom,2 godine). svidele su mi se dve kuce: house anna i i mara's marinas home ali kako nikada nisam bila na sitoniji zamolila bih one koji znaju pozicije ovih vila da mi preporuce koja je na boljem mestu? da li su obe podjednako udaljene od prodavnica i restorana? gde je lepsa plaza?
ili bi mi preporucili neki drugi smestaj?



Komentari:

sitonija
MARA'S - MARINA'S HOME nalazi se pre samog mesta Nikiti i pre luke gde plaža nije baš najreprezentativnija, a kuća HOUSE ANNA nalazi se bliže Kastriju, dosta posle luke i na po meni najboljem delu plaže Nikitija. Dakle moj glas za ANNU ako je lokacija kuće kriterijum, a uz to i ime kuće je meni lepše, ustvari najlepše. Sadržaji Nikitija su odlični i bliži ovoj kući.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11075
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 31
idi na dno idi na vrh
autor
ARMENISTIS
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Poštovani,

 

Ranijih godina sam se čuo sa Vama i smeštajem koji ste nam preporučili smo jako zadovoljni. Nažalost, sada je smeštaj popunjen, pa bih Vas opet molio za tim. Preferiram Nikiti kao polaznu tačku (zbog prodavnica...) ili sarti i vurvuru zbog blizine naše omiljene plaže Armenisitis. Za 2 osobe je smeštaj i to u periodu od 12.08.2013. god. - 21.08.2013. god.

Hvala

 





11207
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 32
idi na dno idi na vrh
autor
vanja
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Da li neko može da mi preporuči smeštaj za dve osobe, što bliže plaži a po pristojnoj ceni? Zanima me sredina juna.




Komentari:

sitonija
Izbor smeštaja u NIKITIJU je izuzetno velik, možda je malo teža komunikacija sa vlasnicima jer ponekad ne odgovaraju na mejlove ili se služe nemačkim jezikom. U svakom slučaju mesto je veliko i ponuda smeštaja vrlo šarolika. Po meni pametno je izbeći deo oko luke, a prioritet dati delu bliže KASTRIJU. A ukoliko želite da idete na sigurno pod pretpostavkom da Vam nije problem što do plaže imate 3 minuta hoda onda bez dileme kuća BLUE GREEN ili među našim gostima poznatije kuća PORTO NIKITI.



Kuća PORTO NIKITI - Nikiti


PORTO NIKITI - izgled kuće - deo do ulice


Detelj plaže u nivou kuće PORTO NIKITI


napisano: 2019-02-05 21:34:14

11164
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 33
idi na dno idi na vrh
autor
vanja
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Mislila sam na Nikiti u prethodnom postu, ali se još ne snalazim, nova sam u ovom vidu komunikacije, iako sam prevalila pedesetu. ÄŒovek se uči dok je živ - rekoše!


Komentari:

sitonija
Ne brinite, na ovom forumu svako pitanje dobija odgovor jer SITONIJA je za nas sasvim poznata i potpuno razotkrivena destinacija, a svaka proverena informacija korisna u planiranju letovanja. Pozdrav i dobrodošli na forum!
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11181
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 34
idi na dno idi na vrh
autor
gaga5299
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

da li je bio neko u paradise studios ?, molim da mi neko napise svoj utisak, privlacna mi je ponuda i plaza!!!!!

pozzzu





11162
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 35
idi na dno idi na vrh
autor
ninica012
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Zdravo ,
Htela sam da pitam za nekoliko smeštaja što sam našla u ponudi a vi mi objasnite sta je ok a šta bezveze..tj.daleko..ili neprovereno na losem mestu  i sl. Imam troje dece ...
Hvala unapred ..pozdrav !!!




11121
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 36
idi na dno idi na vrh
autor
ninica012
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Evo mog pitanja :

Castri Studios

Olive House

Fillippos luxury Apartaments

Helena Apartaments i studio
 
Isla bih  sa troje dece i suprugom pa me interesuje vase misljenje sta je ok a sta ne....zbog daljine ,plaze,samog smestaja ili sl.

Hvala unapred ,
Pozdrav iz Srbije



Komentari:

ninica012
Juhu..ima li koga i nekog odgovora..;)
napisano: 2014-02-10 00:03:40

11103
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 37
idi na dno idi na vrh
autor
dachajovic
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Zdravo svima. Planiramo krajem juna letovanje na Sitoniji. Prvi put idemo, a odlucili smo se za Sitoniju zbog bebe koja ce tada imati 9 meseci. Do sada smo letovali na grckim ostrvima u Jonskom moru i cini nam se da nista ne moze da ih zameni :) Culi smo da je Sitonija dobra za letovanje sa decom, a i moram priznati, da je blizina presudan faktor :) 
Gledali smo Castri studio i dobili dobru ponudu u periodu koji smo planirali. Medjutim, nigde ne mogu da nadjem informacije:
* o kvalitetu smestaja,
* o blizini plaze,
* koliko prirodnog hlada ima na plazi (ovo nam je najbitnije zbog bebe),
* cistoci mora,
* da li u blizini ima pedijatar, apoteka,
* blizini marketa.
Ako nemate informacije o ovoj kuci, molim vas da mi preporucite neku drugu vilu koja je ok za letovanje sa bebicom.

Hvala unapred :) 



Komentari:

sitonija
CASTRI STUDIOS je kvalitetan smeštaj na uzvišenju iznad KASTRIJA i po meni predstavlja odličan izbor i savršenu lokaciju za miran i idiličan odmor, a na domak NIKITIJA. Osim plaže Kastri u neposrednoj blizini je i fantastična AGIOS IOANNNIS sa dosta prirodnog hlada, sadržajima i savršena za malu decu. Blizina Nikitija i svih sadržaja (pijaca, snabdevanje, Lidl, Galaksis, Masoutis, apoteke, pedijatar...) zanimljivosti u okolini (etno selo Stari Nikiti, manastiri Vatopedi...) kao i jednostavan izlazak kako na zapadnu tako i na istočnu obalu argumenti su za. Inače ostrva Jonskog mora jesu lepa ali su plaže Sitonije su peščane, lepše i raznovrsnije, a uz to na Sitoniji je i više borovine, a more čistije i prozirnije.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11143
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 38
idi na dno idi na vrh
autor
aster
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Zdravo svima, planiram sa detetom u Makednos, u polupansion varijanti.
Vidim da nema nikakvih urbanih sadrzaja, da je u pustari, i to mi ne smeta, ali bilo bi zgodno da na plazi ima kafic u kome bar neka jednostavna hrana moze da se kupi: voce, sendvic, bilo sta... Zna li neko da mi kaze iz prve ruke ima li icega na toj plazi?




Komentari:

sitonija
Hotel MAKEDNOS ima sadržaje na plaži KOVIOU, ležaljke i suncobrane kao i jednu kućicu sa par suncobrana gde možete popiti kafu, sok, pivo ili kupiti sladoled. A samo par stotina južnije je plaža KALOGRIA i dva izuzetna bech bara MANGO. E to je već sasvim druga priča i ni nalik pustari...
napisano: 2019-02-05 21:34:14
aster
hvala na korisnoj informaciji!
napisano: 2014-06-03 07:06:26
aster
hvala na korisnoj informaciji!
napisano: 2014-06-03 07:06:28

11200
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 39
idi na dno idi na vrh
autor
ana
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Pozrdav dobri ljudi!
Citam ovde tekstove i divna pomoc za nas koji idemo prvi put u Grcku i obilazimo SItoniju.
Molila bi da mi neko kaze nesto vise o Alexsander Hause smestaju.Dopala mi se lokacija na mapi,u odnosu na plazu i divan park u dvoristu.Idem sa bebom od 10 meseci pa mi pase blizina plaze i hladovina.Ponuda koju smo dobili je povoljna pa mi je i to plus ;) Ono sto me brine su tu neka razbojnistva koja spominjete.Da li je to bas cesto u toj kuci ili je slucajnost? I jos nije pala definitivna odluka pa ako ima te neku preporuku za neki studio za cetvoroclanu porodicu,volela bi da cujem.




Komentari:

sitonija
Ako mislite na kuću ALEXANDER HAUSE ona se nalazi u blizini plaže KOVIOU i to preko puta magistrale. Lokalitet bez ikakvih sadržaja ali blzu sjajnih plaža KOVIOU i KALOGRIA. Kuća ALEXANDRA u Nikitiju pominjana je u kontekstu pljačke koja se tamo desila, ali to nije ništa što se ne može dogoditi bilo gde. Naravno nemio događaj koji niko ne očekuje pogotovo na odmoru, međutim jako je loše vreme u kojem živimo, a sam tim dolaze i još lošiji ljudi.
napisano: 2019-02-05 21:34:14
ana
Hvala puno na odgovoru. Jeste,mislim na Alexander hause.Shvatila sam da nema nekog sadrzaja ali nama je imperativna priroda,lepe plaze bez mnogo guzve i mir pa sam mislila da ce nam ovo odgovarati.U pravu ste,ruzna vremena donela su ruzno u ljudima.Umirili ste me ;) Hvala jos jednom i vidimo se na lepim plazama Sitonije :-*
napisano: 2014-02-11 11:28:15
sitonija

napisano: 2014-02-13 21:28:28

11101
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 40
idi na dno idi na vrh
autor
lija
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

 Idemo na letovanje sa dve bebe. Jedna od 15 i druga od 3 meseca. Zanima nas neki smestaj u Nikitiju da je blizu plaze da ima dvoriste zbog dece i da nije puno skup:-) Zna li neko takvo mesto?




11229
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 41
idi na dno idi na vrh
autor
bojana12
grupa: user
broj postova: 4
reputacija: 1

Bas ste me odusevili sa ovim forumom....Ja evo pokusavam da nadjem pravi smestaj za svoju porodicu....u uzi izbor je usla Lilly Ann Village u Nikitiju Da li znate kakav je to smestaj,kakva je hrana...idemo sa dvoje dece od 4 i 1 godinu.Ili ako vi imate neku preporuku? Poznajemo taj kraj,kolima smo,planiramo da idemo do lagomandre i Kalogria na plazu. Unapred hvala.


Komentari:

sitonija
Drugi hotel kompleksa LILY ANN smešten je na samoj plaži ELIA i još bliže plažama LAGOMANDRA i KALOGRIA. Detaljnije o ovom hotelu pogledajte na stranici sajta LILY ANN BEACH
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11263
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 42
idi na dno idi na vrh
autor
bojana12
grupa: user
broj postova: 4
reputacija: 1

Hvala, pogledala sam Lilly Ann Beach....zvala sam neke agencije, cenovnik je jos u pripremi...a mi bi da iskoristimo first minute i popust na sajmu turizma....
A Lilly Ann Village ako sam dobro shvatila je u Nikitiju? To nam ne smeta...Jedino mi je bitno da je smestaj i hrana ok, mislim koliko moze da se ocekuje od tri zvezdice. Da li slucajno znate kakav je to hotel?



Komentari:

sitonija
Hotel LILLY ANN VILLAGE nalazi se u Nikitiju u istoj ulici u kojoj su i kuće PORTO NIKITI (BLUE GREEN) i SOFIA, nešto dalje od plaže i mora (570 m) ali bliže magistrali (260 m). To je ulica prva sledeća posle semafora i centra koja od crkve vodi ka moru. Hotel je primeren svojoj kategorizaciji pa sve zavisi da li vam odgovara cena. Hranu u ovom hotelu nisam probao, ali jesam u hotelu VILLAGE MARE gde je odlična i vrlo raznovrsna.


VILLAGE MARE - pogled na jedan od dva bazena


VILLAGE MARE - restoran sa švedskim stolom


VILLAGE MARE - vrlo raznovrsna ponuda hrane


napisano: 2019-02-05 21:34:14

11103
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 43
idi na dno idi na vrh
autor
sarti
grupa: user
broj postova: 3
reputacija: 1

potrebna informacija o apartmanima filippos u nikitiju



11142
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 44
idi na dno idi na vrh
autor
majazr
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Pozzz svima, interesuje me da li je neko boravio u apartmanu Peters house Nikiti i kakvi su utisci!! Hvala unapred!!! 



11134
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 45
idi na dno idi na vrh
autor
dasa
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Postovani forumasi,treba mi pomoc za Nasas apartmane Kastri,2 km od Nikitija.Bilo koja informacija je dobrodosla.



11751
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 46
idi na dno idi na vrh
autor
coyote
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Postovanje svima,
moram pohvaliti najpre sajt, dosta zanimljivih i korisnih tema se moze procitati. Evo i ja planiram krajem avgusta da idem na Sitoniju sa malom bebicom /9 meseci, pa me zanima da li mi neko moze preporuciti neki smestaj, apartmanskog tipa, da bude ili do plaze ili relativno blizu plaze u Nikitiju ili Toroniju. Razumeo sam razliku iymedju ta dva mesta, oba imaju neke svoje prednosti, ali cu se na osnovu ponude smestaja tek odluciti. Cifra o kojoj bi mogao da razmisljam je do 50/55e po nocenju.
Hvala puno unapred



Komentari:

sitonija
Nikiti je sadržajnije, a Toroni mirnije mesto i sa po meni lepšom plažom. Uz to većina smeštaja u Toroniju je vrlo blizu plaže jer mesto ne ide u "dubinu". Ako se odlučite za Nikiti svakako gledajte južni deo, bliže Kastriju jer je u tom delu plaža lepša.
napisano: 2019-02-05 21:34:14
Flame
http://www.sithonianet.gr/sithoniauk/toroniuk/to_diamuk.htm
napisano: 2014-06-02 18:24:57

11090
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 47
idi na dno idi na vrh
autor
TataIgor
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Zdravo svima!
Sajt je FENOMENALAN I HVALA NA TOME !
Potrebne su mi informacije o Kiki`s place-u.
Unapred hvala




11102
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 48
idi na dno idi na vrh
autor
TataIgor
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Izvinjavam se,
nisam napisao da idem sa cerkicom od 4 godine,
zanima me koliko je "civilizacija " udaljena,tipa da li cu morati da palim auto svako jutro da oddem do prodavnice,do plaze i sl.
Da li je dosta udaljen od plaze i da li je neko bio tamo?
Utisci?



Komentari:

sitonija
Ovaj smeštaj nalati se na južnom obodu Nikitija, prema Kastriju, auto će biti neophodan, a osim plaže Nikitija i kastrija blzu vam je i fantastična plaža Agios Ioannis. Mirna lokacija sa puno mogućnosti s obzirom da idete kolima, a smeštaj odličan.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11063
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 49
idi na dno idi na vrh
autor
dstefani
grupa: user
broj postova: 4
reputacija: 1

Da li je neko u zadnje vreme bio u Porfi Beach hotelu? Dobili smo zanimljivu ponudu za leto 2015 i na slikama je `to to`, pa bih da cujem iskustva iz prve ruke :)



11172
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 50
idi na dno idi na vrh
autor
Dannie1981
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Pozdrav svima! Elem, citajuci i slusajuci o toj prelepoj Sitoniji, resismo suprug i ja ove godine da prvi put letujemo tamo. Videvsi kako ste detaljni i kako lepo objasnjavate sve, odlucih da je ipak najbolje da se ovde obratim za pomoc. :) Kao sto rekoh, prvi nam je put, idemo kolima, vec gledamo sta cemo da obilazimo i sl, ali eto, ako biste bili ljubazni da nam recimo ukazete na prednosti / mane odredjenih mesta i smestaja tamo na osnovu vasih iskustava. Mi bismo da idemo u septembru, tacnije prve dve nedelje septembra bismo izdvojili za to, i buduci da do septembra obicno budemo premoreni, treba nam mirno mesto, ODMOR, a ne zabava. Dakle, pozeljno je da to bude neko malo, mirno mesto, sa smestajem sto blize plazi. Imate li neku ideju / savet / predlog? :)



Komentari:

sitonija
U vašem slučaju možda bi najbolji izbor bio KALAMTSI, malo mestašce na samom jugu istočne Sitonije sa predivnom plažom, a na samo 15km od Sartija i sadržaja koje tamo možete pronaći. U okruženju Kalamitsija nalaze se zaliv Sykije sa prelepim plažama Klimatarija, Kriaritsi, Tourkolimnionas, a na drugu stranu PORTO KOUFO mesto mira i tišine, inače prirodni antidepresiv. Dakle u krugu 15km oko Kalamitsija pronaćićete dosta toga što tražite, a svakako pročitajte i deo putopisa SITONIJANADLANU koji opisuje baš ovaj deo Sitonije na linkovima Putopis SND - deo od Sartija do Klimatarije i Putopis SND - deo od Kriaritsija do Porto Koufoa

Sve najbolje pa se vidimo na Sitoniji!
napisano: 2019-02-05 21:34:14
Dannie1981
Hvala najlepse na odgovoru i preporuci. Upravo iscitah Vas putopis i pogledah slike, sve je zaista prelepo, nestvarno, neke plaze izgledaju kao da ste u najmanju ruku na Karibima... Ono sto me zanima je samo - koliko su odredjene plaze pristupacne kolima... Vidim da saljivo pisete o zemljanim putevima i trapovima hehehe. Ja, na zalost po obilazak plaza Sitonije, imam Alfu 147, a ona je i niska i osetljiva sto se trapova tice, pa ne bih bas isla u "Dakar reli" avanture... Ipak treba i da se VRATIMO sa Sitonije u Beograd i funkcionisemo po gradu hahahaha. :)) Koje su po Vama najpristupacnije plaze za videti, dakle ili da je asfaltni put ili zemljani ali bez ogromnih uzbrdica i ne znam kakvih neravnina? A sto se Kalamitsi-ja tice, meni se on definitivno najvise dopao kad sam razgledala mesta Sitonije po agencijama. Nadam se samo da ce nas posluziti vreme, jer nikako ne mozemo da se organizujemo ranije ove godine, tako da na letovanje idemo posle 25. 08.
napisano: 2015-01-15 07:56:44
sitonija
Plaže Sitonije do kojih se dolazi asfaltom su: Trani Ammouda, Karidi, Fava, Armenistis, Platanitsi, Valti, Sykia, Tourkolimnionas, Klimataria, Kalamitsi, Thalatta, Toroni, Destenika, Tristinika, Kohi, Paradisos, Castelo, Lagomandra, Mitari, Elia, Kalogria, Koviou, Agios Ioannis, a plaže gde će Alfa sigurno moći "malo" da siđe sa asfalta Talgo, Lagonisi, Las Bandidas, Spathies, i parking za Megaprtokali koji je polazna tačka i za Dukinu plažu. Termin koji planirate dobar je jer gužve već jenjavaju, ali sam početak septembra zna da bude prevrtljiv što se tiče vremena. Pozdrav!

riba
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11114
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 51
idi na dno idi na vrh
autor
sneguljica
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Na pocetku sve cestitke za sajt. Meni je pomogao da se odlucimo da nam je (mojoj cetvoroclanoj porodici) Nikiti baza za obilazak Sitonije. Nadam se da ce nam 13 dana biti dovoljno za sve ono sto zelimo videti. Interesuje me smestaj Matas Hous. Nasla sam da je jako povoljan sa cenom za jul mesec, 45e. Ako je neko bio u tom smestaju kakav je smestaj i u unutra u apartmanima/studijima i spolja u dvoristu i koliko je udaljen od plaze? Slabo nalazim po forumima da je neko bio u tom smestaju, a na jednom sajtu bih rekla da je blizu plaze 150-200m i malo slika sam pronasla. Neverovatna mi cena za one slike sto videh. Svim forumasima zelim da se ovog leta prijstno provedu na letovanju.


Komentari:

sitonija
Pretpostavljam da ste pri izboru Nikitija za bazu uzeli u obzir očigledne prednosti ovog mesta kao što su odlična sadržajnost, dobra lokacija na samoj raskrsnici istočnog i zapadnog kraka sitonske magistrale. Kao i za sve ostalo cenu zakupa određuju tržišni uslovi, a kvalitet apartmana pre svega zavisi od odnosa gazde prema kući i poslovanju. Sitonija je tražena destinacija i cene su mnogo veće nego u regijama koje nemaju kvalitet i raznovrsnost plaža kao Sitonija. To je kao što kafa u šoping centru Ušće ne košta isto kao kafa u nekom kafiću u Mladenovcu. Nekom je važno da sedi u Ušću, a nekom su lepše prirodne lepote Kosmaja. Smeštaj na Sitoniji je nužno zlo jer prava je šteta provoditi vreme u sobama kraj blaga Sitonije kojih ima na svakom delu 95km dugačkog kruga oko poluostrva. MATAS HOUSE je kuća opremljena po standardima za Nikiti gde su gazde mahom Nemci ili Grci koji žive u Nemačkoj, dakle nešto bolja opremljenost, dvorište sa roštiljem, ali i uz dosta ograničenja u opuštenom boravku. Znate već onaj stil gostiju koji traže mir i poštivanje kućnog reda, po nekad i preterano. Za kraj slike kuhinje predivnog stana u Asprovalti koji se u vrhu sezone izdaje po 50evra i kuhinje iz kuće u Sartiju koja se u istom periodu izdaje po 75 evra za noć. gazdarica ove prve je naravno Nemica, ali Asprovalta i Sarti nisu isto ni u tržišnom smislu ni u ponudi, ali oba mesta pronađu svoje goste i dobro se prodaju. Svaka roba ima svog kupca, a siguran sam da će neki koji izaberu vrhunski smeštaj ipak naći primedbe, a opet neki koji dobro isplaniraju letovanje napraviti sebi i svojoj porodici doživljaj koji se pamti iako u kuhinji nemaju mašinu za pranje suđa i tehniku marke Bosch.





napisano: 2019-02-05 21:34:14
sneguljica
Slažem se sa Vama u potpunosti. Nama je najbitnija lepota prirode da nahranimo dušu i druženje sa "domorocima". Medjutim dovoljno je pitanja mojih mališana još i da ne mogu da se okrenem dok im spremam jelo, iako sve to traži malo strpljenja ali i ja sam na odmoru...razumete o čemu pričam. Inače za Matas House je gazdarica podigla cenu na 50e u odnosu na taj šturi sajt. Ako niste Vi bili unutar kuće, pošto, vidim iz diskusija da i Nikiti dobro poznajete da li znate gde je otprilike kuća i koliko je od plaže udaljena. Nije neophodna informacija ali može koristiti kada se uspavamo ili...Evo još jednog sajta sa još nižim cenama od prethodnog ali mi se čini da je malo dalje(ne ulivaju mi poverenje ove informacije ili ljudi ne znaju engleski) http://www.nikiti-accommodation.gr/accommodation/70-matas_house Mislim da ću odustati od razmišljanja za ovaj smeštaj osim ako neko nema neku informaciju iz pve ruke u vezi lokacije i rasporeda unutar studia ili apartmana šta god da je.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11133
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 52
idi na dno idi na vrh
autor
sneguljica
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Rezervisali smo Kastel Chrisa. Izmedju magistrale i plaže je. Ima odlično dvorište. Nadam se odmoru za oči, mozak, telo...duševnoj hrani. Odah sad da se umorim ne bi li mi bio još lepši odmor :-)
Još jednom hvala što sajt postoji, jer smo već isplanirali skoro celo letovanje na osnovu informacija koje smo ovde pronašli. Hvala iskrenim ljudima. Podeliću sa vama i naše prvo vidjenje Sitonije po povratku, krajem jula.



Komentari:

sitonija
Odradili ste najteži deo posla, sada preostaje da se opustite i lagano odbrojite dane do polaska. Naravo ukoliko bilo šta dodtno zatreba mi smo i dalje tu. Sve najbolje i lepe trenutke na Sitoniji!

riba
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11042
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 53
idi na dno idi na vrh
autor
gagainexi
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

potreban nam je smeštaj u nikitiju četvorokrevetni duplex sa dve spavaće sobe od 29 juna za 10 noći. molim vas za preporuku za neku normalnu cenu. hvala svim forumašima unapred!!!!


Komentari:

sitonija
Pogledajte Filianna-apartments ili Porto Nikiti (Blue green)
napisano: 2015-01-26 11:50:11

11760
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 54
idi na dno idi na vrh
autor
Dannie1981
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Pozz! Da li neko ima iskustva sa smestajem Summer House u Nikitiju? 



11265
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 55
idi na dno idi na vrh
autor
marsim
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Pozdrav svima!

molim za preporuku za povoljan smeštaj u Nikitiju (ili slično samo da nije baš pustoš...), varijanta polupansion, pogodno za klince?

Planiramo već godinama da odemo pa nikako, ali sada smo rešili da obiđemo Sitoniju! :)

Unapred hvala!



Komentari:

sitonija
Hotel VILLAGE MARE vrlo lep hotel, smešten između Metamorfozisa i Nikitija, raspolaže hotelskom plažom i sa dva bazena pa sve zavisi da li vam odgovara cena. Hranu u ovom hotelu je odlična i vrlo raznovrsna.


VILLAGE MARE - pogled na jedan od dva bazena


VILLAGE MARE - restoran sa švedskim stolom


VILLAGE MARE - vrlo raznovrsna ponuda hrane


napisano: 2019-02-05 21:34:14

11189
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 56
idi na dno idi na vrh
autor
Jelena03
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Idem sa porodicom na letovanje ,mesto je Nikiti , interesujeme, da li neko ima iskustva sa vilom (kucom) Alexia kod Sonje i Hristosa? Hvala



11112
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 57
idi na dno idi na vrh
autor
Charlie
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Pozdrav drugari,
Mi smo ove godine rezervisali Alexander house. Interesuje me, pošto ne mogu da procenim na osnovu fotografija, da li na plazi Koviuou ima mesta sa postepenim ulaskom koji je pogodan za decu? Takođe me interesuje da li se peške moze stići sa ove plaze do Kalogrie a da se ne ide magistralom?
p.s.
Prošle godine bili smo smešteni u Artemis vili blizu male Spathies plaze, pa ako neko ima pitanja, slobodna sam da odgovorim.



Komentari:

sitonija
Plaža Koviou jeste sa postepenim prelazom u dubinu, jedino što u većem delu uz obalu na morskom dnu ima nešto kamenja, a onaj pravi pesak je nešto dalje od obale gde je dubina veća. Ali ništa strašno, a deca uživaju na ovoj plaži jednoj od možda najlepših na zapadnoj strani Sitonije. Do susedne Kalogrie se mora magistralom, južni deo plaže Koviou završava se stenama kraj kojih je nemoguće proći obalom. Vi od kuće Aleksander najbolji prilaz imate kroz kompleks hotela Makednos. Evo i slike koje potvrđuju napisano.


KOVIOU - prilaz plaži stazom na severnoj strani


KOVIOU - pogodna za malu decu


KOVIOU - plaža sa postepenim prelazom u dubinu

napisano: 2019-02-05 21:34:14
nunamina
Molim Charlie da nam iznese svoje utiske iz Vile Artemis blizu Spathies beach.Planiramo da rezervisemo ove godine.Pre svega me zanimaju trokrevetni studiji u prizemlju
napisano: 2015-03-05 17:26:02

11112
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 58
idi na dno idi na vrh
autor
Charlie
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Hvala puno na odgovoru.
Ne sumnjam da ce deca uzivati gde god da se nadju. Za njih nema prepreka.
 Inace, vlasnik Alexander house kaze da postoji prolaz ispod magistrale i staza kojom se stize do plaze a da ne mora da se prelazi sama magistrala. Koliko sam uspela da shvatim taj put vodi pored hotela Makedonos.



Komentari:

Charlie
Još uvek se ne snalazim na ovom forumu pa šaljem prazne komentare :) Ispravka: hotel Makednos
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11137
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 59
idi na dno idi na vrh
autor
Liron
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

U pregovorima sam za smestaj u Castri studijima pa me interesuje koliko je udaljena od grada tj.setalista? Da li se moze ici peske i da li je osvetljeno u vecernjim satima? Hvala 


Komentari:

sitonija
Lokalitet CASTRI nije baš urbana varijanta, više rekao bih vikend naselje, dosta je privatnih poseda i ograda, a put uzan, krivudav, nije ni osvetljen ni za šetnju. Kuća CASTRI STUDIOS udaljena je od početka šetališta u Nikitiju nešto više od 1 km koliko je udaljena ali na drugu stranu jedna od najlepših plaža Sitonije Agios Ioannis. Do centra Nikitija ima oko 2,5 km. Dakle pametnije je kolima do negde, pa šetnja uz plažu Nikitija. CASTRI ima i dve plaže, kombinacija peska i sitnih kamenčića, sa nešto drveća i malo prirodnog hlada u rubnim delovima. Međutim plaža Agios Ioannis pruža ipak realno mnogo više, a onda sledi čarobni niz Koviou, Kalogria, Spathies, Lagomandra...







napisano: 2019-02-05 21:34:14

11180
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 60
idi na dno idi na vrh
autor
quince
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Pozdrav!
Imamo ponudu za smestaj u vili Stefania lux u Nikitiji pa me interesuje da li je neko tamo bio vec i kakvi su utisci. Idemo dve porodice sa malom decom krajem juna. 
Hvala!




11056
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 61
idi na dno idi na vrh
autor
ivancicamiskic
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Pozdrav svima, forum je super svaka čast.

Mene interesuje da li nekoima šta da mi kaže o hotelu ELEA VILLAGE, planiram da uplatim pa me zanimaju plaže oko tog hotela i kakav je hotel, što se tiče hrane i usluge?




Komentari:

sitonija
ELEA VILLAGE je najskromniji hotel u nizu ATHENA PALLAS - ANTHEMUS, raspolaže sa 3 zvezdice i izlazi na plažu ELIA. Hotel je vrlo korektan i ukoliko vam je cena odgovarajuća mislim da nećete pogrešiti ako ga izaberete. Udaljen je podjednako oko 10 km od Marmarasa i Nikitija, a TOP plaže u okruženju su Lagomandra, Kalogria, Kohi, Koviou, Agios Ioannis... Nivo usluge u hotelima nije na nivou Turske, ali zato priroda Sitonije nudi mnogo, mnogo više.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11102
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 62
idi na dno idi na vrh
autor
ivancicamiskic
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Hval, na brzom ogovoru.Uplatili smo hotel istrana all, i nadame se da će sve da bude ok, i da ćemo biti zadovoljni.



11142
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 63
idi na dno idi na vrh
autor
danijela
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

caos, da li neko zna da mi kaze kakva je plaza Koviou i kakva su iskustva sa vilom Vatzola / Vatzola studios ?



11086
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 64
idi na dno idi na vrh
autor
danijela
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

omg...trazim ali me mogu da nadjem neki smestaj na Sitoniji ...bilo gde...do 35 e za studio..ako neko zna, neka pise.



11004
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 65
idi na dno idi na vrh
autor
beba15
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Pozdrav svima,divan forum,dobri postovi i sad molilm za pomoooc😢Prvi put bih sa suprugom i klincem od tri godine na Sitoniju.Ponuda dosta,cene visoke cak i krajem avgusta..septembar.Molim ako je neko boravio ili zna nrsto o Kassandrinos apartmanima u Nikitiju da napise koje slovce.Takodje nije losa ponuda Toroni Angelos garden,bungalov.Ne mogu da odlucim koje je bolje mesto.Volimo kupanje,idemo autom ali nisam sigurna da cemo svaki dan u obilaske..Ako zna neko nesto o ovim smestajima bila bih presrecna kada bi saznala u skorije vreme..



11194
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 66
idi na dno idi na vrh
autor
helena14
grupa: user
broj postova: 4
reputacija: 1

Zdravo svima! Prosle godine sam bila sa porodicom u Toroniju. Bilo je sjajno. Ovaj put bismo u Nikiti. Mozda je rano, ali ja volim da planiram unapred. :)  Molim vas za preporuku za smestaj za mog supruga, mene i nasu devojcicu, koja ce tada imati nesto vise od 2 godine. Dakle, smestaj bi trebalo da bude blizu najboljoj plazi u Nikitiju, da ima dvoriste sa igralistem za malu decu, rostilj i da bude cisto.
Hvala vam unapred!
P.S. Ako neko ima pitanja u vezi sa Torinijem i smestajem sa malom decom ili u vezi sa bilo cim drugim, stojim na raspolaganju. :)



Komentari:

sitonijanadlanu
Pogledajte ponudu ARSANAS APARTMENTS... moja apsolutna preporuka za Nikiti i smeštaj koji ispunjava sve uslove koje tražite. Pozdrav!
napisano: 2019-02-05 21:34:14
helena14
Hvala Vam puno!
napisano: 2015-12-01 15:44:30
helena14
Da li biste mogli (ili neko od clanova) da mi date jos neku opciju? Hvala!
napisano: 2015-12-01 15:57:09
kivy
Molim Vas za preporuku smestajau Toroniju, putujemo sa 2 dece od 7 i 8 godina. Sta mislite o vili Sakis2? Hvala unapred!
napisano: 2015-12-03 07:56:28
rikitikitavi
Mi smo prosle godine bili u apartmanu Kassandrinos u Nikitiju, 20 metara od jako dobre plaze. Jeste da nema prirodnog hlada, ali uzme se kafa u kaficu i imate suncobran po cijeli dan. Smjestaj je bio odlican, komforni apartmani, mi smo imali dvije sobe i kupatilo plus dvije terase. Dvoriste je jako veliko i prilagodjeno maloj djeci. Blizu je setaliste, prodavnice, restorani... gazde ljubazne. Nama je jedina mala bila tus kabina koja nema zastora, pa prsce na sve strane. Inace sve ostalo ok. Mijenjaju posteljinu na svaka 3,4 dana...ako vas jos nesto zanima o ovom smjestaju mogu vam pisati.
napisano: 2016-01-11 10:17:22
helena14
Sjajno! Da ne verujete, ja sam pre nego sto ste napisali ovaj post, rezervisala bas u Kassandrino apartman. 😀 Nekako mi je bio najbolji odnos cena-kvalitet. Sad ste me ovim postom dodatno uverili da sam dobro izabrala. Mi (moj suprug, cerka koja ce tada imati nesto vise od 2 godine i ja) idemo poslednje nedelje avgusta. Nadam se da ce ispuniti nasa ocekivanja. Najbitnije mi je da bude cisto, da ima lepo dvoriste za decu i da plaza bude blizu. Trebalo bi da je to to. 😀 Ako biste imali jos neki komentar u vezi sa ovim smestajem, bila bih vam zahvalna. P.S. Rezervisala sam direktno kod njih putem mail-a. Uplatila sam 2 noci kao potrvdu rezervacije. Ispostavilo se da je najpovoljnije u Pireus banci. Oni naplacuju 10 evra i to je to. Posrednicka banka u Grckoj nije uzela nista. Ostale banke ne garantuju koliko moze da uzme posrednicka banka.
napisano: 2016-01-18 11:14:46

11022
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 67
idi na dno idi na vrh
autor
helena14
grupa: user
broj postova: 4
reputacija: 1

@kivy: Mi smo upravo bili u Sakisu. Bili smo u Sakisu I, ali sam videla i ostale Sakis kuce. Mislim da je za decu tog uzrasta OK. Mada nema ogradjeno dvoriste, a ni trunku trave. Jako je blizu plaze, skoro na njoj. :) Vlasnici su simpaticni i ljubazni, hrana u njihovoj taverni je ok. Ali je higijena katastrofa! Bar u Sakis I. Ne verujem da je u drugim Sakis kucama drugacije. I kupatilo i sobe u Sakis I su odavno zrele za renoviranje. Meni je to ispod svakog standarda. Samo mesto je simpaticno, ali potpuno bez ikakvih sadrzaja. Sto je nama sa petnaesto mesecnom bebom bilo skroz ok, ali ne znam kako ce biti klincima od 7 i 8 godina. Takodje smo imali veliki problem, kada je beba dobila stomacni virus. Naime, prvi lekar i apoteke su u Neos Marmarasu, a do tamo je put prepun krivina i voznja je izuzetno neprijatna i traje. Sto se tice snabdevanja namirnicama, to je skroz OK. Pored Sakis I je dobro opremljen market u kome ima i svezeg voca i povrca, a i peciva ujutru. U drugom marketu ima cak i svezeg mesa. Eto. Malo sam prosirila pricu, ali nadam se da sam Vam pomogla. Ako imate jos pitanja, slobodno pitajte. :)



11178
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 68
idi na dno idi na vrh
autor
Kica
grupa: user
broj postova: 3
reputacija: 1

Mi smo 2015. bili u Vili Dimitra. Ja, supruga i dete od 20 meseci. Dogodila se i pljacka u tom periodu na prvom spratu. Porodicu iz Vranja sa sestomresecnom bebom su isprskali sprejom za spavanje nakon sto su usli kroz terasu. Inace vila je solidna, pored ima i parkinga. Kontakt mi je dao kolega koji je bio godinu dana pre. Agencija mi je za pocetak jula za istu sobu trazila 520 evra a ja sam je platio 400. Uplatio 100 evra ranije na Western union. Bez ikakvih problema. Recimo porodica iz Beograda je bila tu tri nedelje pre nas i uhvatili su skoro tri nedelje juna i 10 dana jula i platili su nesto oko 550 evra, sustina je da su se dogovorili sa gazdom. Vila se nalazi se na 200 metara od gradske plaze na koju smo mi dva puta otisli u popodnevnim casovima. Nakon 5 dana menjaju posteljinu, klima je besplatna. Dvoriste je solidno za decu, postoji skara, ljuljaska velika.
Svaki dan smo isli na drugu plazu, imena im vec zaboravih. Gradska plaza ima trave malo. Najdalje i najcesce smo isli do Lagomandre koja ima prirodnu borovu sumu pored plaze. Sve plaze oko Nikitija su ludilo i steta ih je ne obici. Posebno je neverovatna plaza mala od 100-ak metara sa ogromnim drvetom po sredini, dve pecine sa strane, plitkom uvalom dugom 100 metara.
Stari deo Nikitija na brdu je caroban, na zalost mi smo ga prosli u naletu za jedno popodne. Cene po restoranima su skuplje u Nikitiju. Postoje i dva velika supermarketa.
Obisli smo i Neos Marmaras i Metarmophosis. Neos je sav u brdima, nismo obilazili plaze vec luku posto je bilo oblacno vreme. Ima dugu luku i ne znam kakve su plaze u okolini ali Lagomandra je na pola puta izmedju njega u Nikitija. Metarmophosis je selendra teska, plaza je uzas. Mesto moze biti samo baza za plaze u blizini.
Ko god ode u Nikiti nece se pokajati, narocito ako je spreman da malo istrazuje okolo.
Ove godine planiramo Sarti, samo da vidimo vredi li.




Komentari:

helena14
Hvala na informacijama! Bice nam korisne sigurno.
napisano: 2016-01-18 11:15:58

11158
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 69
idi na dno idi na vrh
autor
biljana
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Molim za iskustva ako je neko bio u 

rooms-helena izmedju Nikitija i Neos Marmarasa. link za kucu je http://www.rooms-helena.gr/en/villa/messonete
konkretno me interesuje mezonete i 

Elia House u istoj oblasti, aranzman se prodaje jedino preko nikane, tu bi nam odgovarao 5 krevetni duplex apartman na 2 spratu ali se kuca sada renovira pa nikakve slike nismo videli a da kaparisemo bez toga mi je rizicno ali je polozaj fenomenalan. link prema kuci je https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/elia-house-nikiti/4561
Molim ako neko ima komentar ili je video kuce!
Hvala!






11049
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 70
idi na dno idi na vrh
autor
Sanja81
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Pozdrav svim forumasima! Molim vas da mi pomognete oko izbora smestaja, imamo dvoje male dece. Imala sam ideju da budemo smesteni na plazi Livrohio u nekoj od onih kuca sa velikim travnatim dvoristima, ali sam od toga odustala jer bi isli u drugoj polovini avgusta pa se plasim da bi nam sunce rano zalazilo, a kazu da na toj plazi jako duva vetar. Zbog toga sam se okrenula zapadnoj obali, pa vas molim za preporuku nekog smestaja u Nikitiju. Bitno mi je da je blizu plaze koja se moze koristiti (da nije bas skroz losa), da ima dvoriste gde bi se deca mogla igrati. Tako nesto mi se cini da su Kassandrinos apartmani. Sta mislite, da li to ispunjava zahteve, kakva je plaza ispred objekta? Molim za preporuku i za neki drugi slican smestaj, cak i ne mora biti u Nikitiju. Unapred hvala, super ste!


Komentari:

sitonija
Pogledajte ponudu OLIVE HOUSE smeštenog na najboljem delu plaže Elia, otprilike na sredini između hotela Athena Pallas i Anthemus. Smeštaj sa preporukom u zelenilu sa dvorištem praktički na samoj plaži. Pozdrav!



napisano: 2019-02-05 21:34:14

11073
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 71
idi na dno idi na vrh
autor
penelopa
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Veliki pozdrav,

suprug i ja vec nedeljama gledamo gde cemo na letovanje i da iskoristimo rani buking pa se nekako nasli na Sitoniji...Imamo dvoje dece, jedno od 4 i jedno od godinu dana i trazimo mirno mesto sa llepim plazama bez jezeva i  sl...Mi bi u hotel, sto povoljniji na bazi polupansiona...
Ako imate ideja gde bi to nase letovanje bilo najlepse , javite molim vas sto pre !!!!

Hvala!!!




Komentari:

sitonija
Mirna mesta Sitonije su Kalamitsi, Toroni i Vourvourou, a sadržajna i dosta življa mesta Nikiti, Sarti i Neos Marmaras. Pogledajte ponudu hotela BLUE SEA u Toroniju, smešten je na samoj plaži, ima bazen i polupansion ponudu. Plaža Toronija je prelepa, a okolne su Destenika, Tristinika, Porto Koufo i Kalamitsi. Isto tako možda to što tražite pronađete u hotelu VILLAGE MARE vrlo lep hotel, smešten između Metamorfozisa i Nikitija, raspolaže hotelskom plažom i sa dva bazena pa sve zavisi da li vam odgovara cena. Hranu u ovom hotelu je odlična i vrlo raznovrsna. Blizina Nikitija i njegovih sadržaja isto tako je prednost.


VILLAGE MARE - pogled na jedan od dva bazena


VILLAGE MARE - restoran sa švedskim stolom


VILLAGE MARE - vrlo raznovrsna ponuda hrane


napisano: 2019-02-05 21:34:14

11136
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 72
idi na dno idi na vrh
autor
Gagily
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Zanima me da li je neko bio u Peters house i kakva je plaza ispred kuce 
http://www.peterhouse.gr/show.cfm?id=1&obcatid=1




11074
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 73
idi na dno idi na vrh
autor
vecavestica
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Preporučite mi smeštaj u Nikitiju,dvokrevetni studio,solidno opremljen,sa dvorištem,cvećem,drvećem,mirom ,tišinom,udaljen od centra...



11107
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 74
idi na dno idi na vrh
autor
vlazor
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Pozdrav svima. Interesuje me da li neko zna kakav je smeštaj u apartmanima Ikies Village u Nikitiju, da li je neko bio i kakvi su utisci? Hvala unapred



11024
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 75
idi na dno idi na vrh
autor
mara2212
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Neko je vec pitao ali nema nikog da odgovori, kakav je smestaj u Summer House u Nikitiju?

Kakva je plaza na koju se izlazi iz tog smestaja i koliko je udaljeno od nekih drugih plaza?
Imamo dvoje male dece i najbitnije mi je da je smestaaj blizu plaze a i da ima da se proseta uvece malo?
Molim za odgovor :-)




11112
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 76
idi na dno idi na vrh
autor
mara2212
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Izvinjavam se da dupli post,
uzi izbor nam je Summer House Nikiti i Villa Bella Maria Metamorfozis, cena im je slicna 5e razlike.

Vila u Metamorfozisu ima i bazen i koliko sam skontala u blizini je decijeg parka ali ne znam nista o plazama i sveukupnom dozivljaju u oba gradica?



Komentari:

sitonijanadlanu
Nikiti je sadržajno mesto i bliže raskrsnici koja razdvaja magistralu na istočni i zapadni krak, a Metamorfozis mirnije mesto u šumi sa svežim vazduhom. Blizu su jedno drugog, ali prave plaže Sitonije dolaze tek posle Nikitija.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11107
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 77
idi na dno idi na vrh
autor
iva_88
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Pozdrav svima, 
ovo je moj prvi post na nekom forumu. Videla sam da je ovo najsadržajniji forum vezan za Sitoniju, pa sam rešila da Vam se obratim za pomoć. Dakle, prošle godine smo bili na letovanju u N. Marmarasu sa bebom od godinu dana i nikad nismo imali gore letovanje... :( Smeštaj je bio katastrofa (iako je sve lepo izgledalo na sajtu, nismo imali tople vode nego sam 2 dana grejala vodu na rešou da bih okupala bebu, nisu nam 2 dana dali unapred dogovoreni krevetac za bebu, preko puta nas u vili su bili neki folklorni ansambli koji su tokom celog dana na velikoj terasi imali probe pa nismo mogli da odmorimo, itd.). Grad takođe nikako nije prilagođen porodici sa malim detetom.. Paradizo plaža nas je totalno razočarala...
Tako da vas molim da mi preporučite smeštaj koji zadovoljava sledeće kriterijume:
*da je u mirnom okruženju i jako blizu peščane plaže, gde je voda plitka, topla, i ako je ikako moguće da ima bar malo prirodnog hlada
*da je smeštaj čist, da ima dvorište, lepu terasu u prizemlju, da ima dobro opremljenu kuhinju i ok gazde kojima se možemo obratiti i da nije soba 2 sa 2...
*ne mora biti u samom gradu, može biti i malo izmešten..
Gledala sam svašta nešto i ne mogu da se odlučim... jedna opcija je divan smeštaj na plaži Trani Ammouda u blizini Toronija, druga varijanta, tj. opcija je Oliva House na Elia plaži, treća je kuća Castri studios.
Da li možete nešto više da mi kažete o ovom smeštaju?
Kakva je Elia plaža, vidim da ima ponegde iprirodnog hlada, ali i da ponegde ima i neki kamen?
Za Castri me interesuje kakav je prilaz plaži, da li se može kolicima otići? Koliko je blizu plaži i da li se astri plaža preporučuje za malu decu? I ako je neko bio u ovom smeštaju molim da podeli iskustva, totalno sam u haosu, ne znam šta da rezervišem... HVALA



Komentari:

sitonija
Pre svega dobro došli na forum u nadi da ćete ove godine pronaći baš ono što tražite. Neos Marmaras jeste specifično mesto, dosta je živo i brdovito što za šetnje sa malim detetom može biti nezgodno. Smeštaji koji pružaju mirniju varijantu u principu su manje ili više dislocirani pa je tu onda prisutan problem nedostatka sadržaja.Dakle neki kompromisi su neophodni. Smeštaji koji ste naveli imaju razloge i za i protiv... Trani Ammouda plaža nije blizu Toronija, već uz Ormos Panagias, a na nekih 5-6km je i Nikiti... Elia plaža je dosta uska, često sa strmim spuštanjem na obalu, a Castri opet na uzvišenju iznad plaže pa kako vam sada dete ima samo dve godine opet je prilaz plažama sporan... Uz to Agios Ioannis postaje gradilište pa ne znam koliko će vam i ova plaža biti dostupna... Deo između Toronija i Marmarasa pun je mirnih lokaliteta sa lepim plažama i lakim pristupom... Kuća ZEPOS u delu Simonitiko po meni je to što tražite, zatim hotel DESPOTIKO na plaži Tristinika, kuća PANAGIOTA smeštena na samoj plaži na rubu Toronija, a lepa opcija može biti i Kalamitsi, mirno mesto sa predivnom plažom, a na samo 15km od sadržaja Sartija... kuće MAGDA, KALAMITSI STUDIOS raspolažu sa puno zelenila i hladovine i baštama za uživanje... Izbor je velik, nadam se da će nešto što vam odgovara biti i slobodno u terminu koji planirate. Sitonija se dobro prodaje, postaje sve traženija destinacija, pa za ono "najbolje" treba brzo reagovati... Pozdrav!
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11112
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 78
idi na dno idi na vrh
autor
prangovac
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Pozdrav svima, supruga i ja bi trebalo da stignemo u Nikiti 27og juna. Interesuje me vase iskustvo, da li bi mogli da nadjemo smestaj kada stignemo, posto nista nismo rezervisali... Nismo vezani za Nikiti, nego nam se cini da je najbolji po lokaciji, za obilazak poluostrva.
Ako ADMINISTRATRORI znaju nekoga ko ima kapaciteta u tom periodu, neka jave... Ostali bi 10ak dana, studio za dvoje, nista luksuzno, ali korektno i da ima parking za auto... naravno, sto jeftinije :-)




11148
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 79
idi na dno idi na vrh
autor
biki0908
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Prvi put sam na forumu posvećenom Sitoniji. Dopada mi se. Takođe prvi put planiramo letovanje na Sitoniji-Nikiti. Interesuje me apartmani Filiana. Može li mi neko reći njihov položaj, kakva je plaža,  da li je pusta ili ima sadržaja kao i udaljenost od centra zbog većernje šetnje obzirom da idemo sa detetom?


Komentari:

sitonija
FILIANNA se nalazi u južnom delu Nikitija, dakle bliže KASTRIJU i plaži AGIOS IOANNIS. To je deo gde je plaža lepša, dalje od luke, a sadržaja ima dosta. Å etalištem uz plažu do centra ima nekih 15-tak minuta hoda, jedino bi za snabdevanje ipak bilo bolje koristiti auto.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11040
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 80
idi na dno idi na vrh
autor
AlexKosta
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Pozdrav. ove godine su agencije izbacile rane ponude za letovanja 2017 tako da ja vec planiram da uplatim. interesuje me da li imate neke informacije o hotelu ja bih isla sa suprogom I malim detetom nadam se da je plaza blizu kao sto pise. interesuje me I kolikoje najbliza prodavnica udaljena? hvala unapred


Komentari:

AlexKosta
Hotel MAKEDONS ja se izvinjavam zaboravila sam da stavim u gornjem tekstu.
napisano: 2016-11-26 07:37:07
sitonija
Hotel MAKEDNOS nalazi se praktički na samoj plaži KOVIU, dakle jedini smeštaj gde ne treba prelaziti magistralu da bi izašli na plažu. Do mora ima nekih 50-tak metara, o ovom hotelu je već pisano na ovoj temi, ocene su uglavnom pozitivne. Snabdevanja nema u blizini, najbolja opcija je Nikiti koji je udaljen nekih 10tak minuta kolima. Najbliži vam je LIDL, slede MASOUTIS, AB VASILOPOULOS, GALAXSI... a u mestu petkom ima i zelena pijaca.


Skretanje sa magistrale za hotel Makednos i plažu Koviou


Parking hotela Makednos


Bazen i staza koja vodi ka dečjem parku i plaži


Dečje igralište i početak zemljane staze do plaže Koviou


Poslednjih 50-tak metara do cilja


napisano: 2019-02-05 21:34:14

10935
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 81
idi na dno idi na vrh
autor
malenam
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Postovanje,imam jedno pitanje i ako mozete da mi odgovorite,Osim Kastri studia mozete li da nam preporucite jos neki smestaj  oko Kastri plaze,s tim da nije daleko od plaze jer idemo sa decom. Hvala i sve pohvale za Vas.


Komentari:

sitonija
CASTRI STUDIOS sam preporučio još pre mnogo godina, prvo jer sam tamo bio i kompleks jeste prelep, a drugo jer se nalazi u delu Kastrija bliže Nikitiju. Å to dublje ulazite u Kastri ulice su sve uže, nema sadržaja, a sve više liči na vikend naselje nego na turističko mesto. Dosta je i ograda, a ulice nemaju trotoar pa od uslova za šetnju nema ništa. Mislim da vam je ipak pametnije da se locirate negde u Nikitiju, u rubnom delu prema Kastriju jer ste ipak u civilizaciji i sadržaja za decu ima više. Prvi put kada budem na lokalitetu Kastri proskeniraću malo situaciju i ukoliko bude nekih noviteta odmah ću objaviti. Za sada mislim da je Kastri ipak izbor za one koji žele mirniju varijantu odmora i nisu svakodnevno zahtevni za sadržajima. Pozdrav!
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11087
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 82
idi na dno idi na vrh
autor
jelenanikolajovan
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

 Dobar dan, pocetkom avgusta idemo u Kuću Porto Nikiti- BLUE GREEN-. Kakav je ovo smestaj, da li je neko bio tamo. Nisam bila u Nikitiju, pa bi mi znacilo vase misljenje.Hvala.





Komentari:

sitonija
Ovo je jedna od najboljih kuća u Nikitiju, smeštajne jedinice nalaze se u niskom prizemlju, na prvom i drugom spratu. Sve sobe imaju klimu, TV-SAT i DVD player, wi-fi, a u kući je i organizovano čišćenje dva puta u toku smene. Kuća ima i veliko dvorište, parking prostor ispred same kuća i odlično snabdeven minimarket preko puta kuće. Do plaže ima nekih 150m i to uređenog dela sa sadržajima i šetalištem. Pa opet odavde lako izlazite i na magistralu kada krenete u obilazak plaža Sitonije ili snabdevanje u nekom od 4 supermarketa na magistrali.

Kuća PORTO NIKITI - Nikiti


PORTO NIKITI - izgled kuće - deo do ulice


Detalj plaže u nivou kuće PORTO NIKITI

napisano: 2019-02-05 21:34:14

10998
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 83
idi na dno idi na vrh
autor
Vlada75
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Postovani Sitonija,

Molim za savet ukoliko Vam to ne predstavlja problem, mi smo rezervisali 5 noci u Avgustu od 15.08. i Mikri Elia kuci, i voleli bi neki slican smestaj blizu neke makar solidne plaze u tom potezu od Nikitija do Neosa.

Da li mozda imate neki slobodan studio slican, da je cist i prijatan, sa prirodnim hladom u basti, takodje nmoze i neki hotel bilo ND ili PP ako je cena razumna.

Izvinjavam se ako sam prezahtevan, dobio sam solidnu ponudu od 
Epavlis Kaleas vile, ali nema nekih komentara, ne bih da upropastio 5/6 poslednjih dana sa nekom neproverenom vilom.

http://www.epavliskaleas.gr/en/map

Hvala unapred,

Veliki pozdrav Vama i svom clanovima ovog cenjenog foruma.

S postovanjem,Vlada75



Komentari:

sitonija
Poštovani Vlado, u Grčkoj se 15.avgusta slavi Velika Gospojina (praznik Uspenja Presvete Bogorodice) i tada je ceo Halkidiki pun gostiju, a praznu sobu je nemoguće naći. Tek tamo posle 20.avgusta situacija se stabiliše, a to je otprilike termin kada vama ističe boravak koji ste već rezervisali pa postoje velike šanse da ćete pronaći nešto adekvatno. Na tom potezu ima dosta lepih kuća, neke su smeštene i na samoj plaži, a neke imaju i bašte sa puno zelenila. Pogledajte eventualno Elia Beach Apartments koji po mom mišljenu ispunjava zahteve koje ste naveli. Pozdrav i sve najbolje!
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10874
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 84
idi na dno idi na vrh
autor
DrJank
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Postovani,
Da li moze malo informacija za Kucu ZEPOS u delu Simonitik. Idemo porodicno 15.08.2017. sa dvoje dece 11 i 16 godina. Kakav je smestaj, kakva je plaza i da li ma bilo kakav sadrzaj na plazi ( da se moze popiti kafa, pice i nesto pojesti ). Koliko je udaljena prodavnica pekara ....
Unapred hvala na informacijama



Komentari:

sitonija
Kompleks SIMONITIKO i kuća ZEPOS nalaze se u delu bez sadržaja na nekih 5-6km južno od Porto Carrasa. Okružen je sa puno zelenila, a do plaže se dolazi kroz maslinjak u kojem se nalazi jedna od najboljih taverni na Sitoniji, taverna TONIS. Plaža kampa STAVROS u levom delu zauzeta je za goste kampa i tu ima vezova za čamce, dok je desni deo slobodan za goste iz okolnih kuća. Do Neos Marmarasa ima 11km pa se tu mora u snabdevanje. Lokalitet dobar za one koji traže odmor u mirnom okruženju.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10926
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 85
idi na dno idi na vrh
autor
kaja88
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Postovani,

Da li mozete da mi preporucite neki smestaj izmedju Nikitija i Neos Marmarasa? Sam Nikiti bih izbegla zbog vecih cena smestaja, ali mi izgleda kao dobra polazna tacka za obilazak vecine lepih plaza.

Unapred hvala




10890
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 86
idi na dno idi na vrh
autor
Vladimir021
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Pozdrav svima.Da li je neko bio u Minas House Beach Apartments u Nikitiju?Interesuju me utisci o samom smeštaju.Na slikama koje su dostupne,može da se vidi da je pristojan ali bih opet da čujem info iz "prve ruke".Unapred hvala.



10801
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 87
idi na dno idi na vrh
autor
Jaca73
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Pozdrav svima, da li je neko cuo za apartmane Miranda u Nikitiju?



10676
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 88
idi na dno idi na vrh
autor
djuRa
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Поздрав,
www.vertigo-apartments.gr/sr/

ишли би смо овде, али не могу да нађем на нету информације о смештају, и плажи испред, тј. инфо од некога ко је већ био овде.
Да ли можда имате неки инфо?
Хвала




10649
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ - Post broj: # 89
idi na dno idi na vrh
tema: Smeštaji - Nikiti - NIKITI SMEŠTAJ
Sitonija idi na index tema
strana 1 od 1

Broj korisnika foruma: članovi: 1456
administratori foruma: sitonijanadlanu thalassa


copyright by sitonijanadlanu/forum 2012-2024 / powered by sitonijanadlanu.com