Prijava!
Korisnički ID:
Sitonija
tema: Smeštaji - Apartmani - APARTMANSKI SMEŠTAJ
strana 1 od 1
autor
vesna1309
grupa: user
broj postova: 7
reputacija: 1

Jel' moguce pronaci studio na Sitoniji za 400-450 evra pocetkom avgusta?U obzir dolaze Sarti,Nikiti i N.Marmaras.



10998
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Apartmani - APARTMANSKI SMEŠTAJ - Post broj: # 1
idi na dno idi na vrh
autor
sitonija
grupa: admin
broj postova: 527
reputacija: 1

SITONIJA ZA 10 evra !

Izuzetna prilika za boravak na Sitoniji po neverovatnoj ceni i uz lepo vreme koje obećava nastavak leta. Akcija je u ponudi agencije ASTRA TRAVEL, a detalje ponude možete pogledati na linku:

 http://www.astratravel.rs/akcija2.php

Vreme na Sitoniji je fenomenalno pa ukoliko ste u mogućnosti dođite i vidimo se u poslednjim danima leta. Pozdrav iz Sartija!




10909
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Apartmani - APARTMANSKI SMEŠTAJ - Post broj: # 2
idi na dno idi na vrh
autor
nicky
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Pozdrav! Novi smo na forumu i moramo da pohvalimo odlican sadrzaj  foruma! Nase pitanje je: Da li je neko nekad bio smesten u nekoj od mezoneta na Sitoniji?Mislim na direktan kontakt, ne na ove mezonete koje su u okviru ponuda hotela ili na Dioskuri mezonete u Neos Marmarasu, koje inace nude mnoge agencije... dakle da li je neko od vas direktno kontaktirao i bio smesten u mezonetama bilo gde na Sitoniji? Interesuje nas koliko je to zapravo sigurno...tako nesto rezervisati i kako je sve to organizovano,da li u mezonetama ima vode tokom sezone,interneta,kakve su plaze u tim delovima Sitonije (posto su mezonete ,kako smo uspeli da vidimo uglavnom izvan nekog mesta,onako malo izolovane)?Inace isli bi sa prijateljima,dakle dve cetvoroclane porodice sa malom decicom,pa da li vredi rizikovati takav smestaj ili ipak ici na sigurno? Dvoumimo se izmedju mezoneta i Apartmana Meliton u Porto Koufo? Unapred puno hvala na odgovoru!!!!


Komentari:

sitonijanadlanu
Gotovo sam siguran da vam niko od forumaša koji letuju na taj način neće odgovoriti jer oni samo čitaju forum, informišu se i skidaju slike kao da im je to poslednje u životu. Oni samo mudro ćute i informacije čuvaju samo za sebe. Nažalost imao sam prilike da se prošlog leta uverim u sve veći broj takvih ljudi.

Å to se tiče vaših pitanja, mezonete su sve popularnije u poslednje vreme ali se uslovi boravka u njima u principu ne razlikuju od običnih apartmana ili studia. Sve zavisi od gazda kuća koji se ili trude da sve bude kako treba ili prepuste kuće na milost i nemilost sudbini. U tom smilsu bolja je varijnta "na sigurno" odnosno provereno. Meliton u mestu Porto Koufo je korektan smeštaj i preporuka Sitonijanadlanu, a samo mesto dobar izbor za potpuno miran odmor i bez nekih sadržaja. Izuzetak su mnogobrojne taverne kojih u mestu ima dosta. Ali s obzirom da idete sa malom dečicom mišljenja sam da je pametnije da izaberete nešto u/ili bliže nekom sadržajnijem mestu, a kada je Sarti u pitanju tu postoji savršeno rešenje za vas. Izdvojena kuća sa velikim ograđenim dvorištem, potpuno nov smeštaj sa klimom i LCD TV, parkingom i terasama sa pogledom na Atos. A sve to po cenama boljim nego na licu mesta s obzirom da se radi o prijateljima sajtova sitonijanadlanu. Moj mail imate, a sve ostalo nije problem, vaše je samo da uživate Sitoniju kako to rade pravi poznavaoci.
napisano: 2019-02-05 21:34:14
nicky
Hvala na odgovoru,ipak smo odustali od mezoneta,jer su ponude koje smo dobili previse skupe,a i mesta u kojima se mezonete nalaze nas nisu posebno odusevila..
napisano: 2013-01-31 23:25:30
nicky
Da li mozete da mi napisete o kojoj kuci u Sartiju je rec?Hvala
napisano: 2013-01-31 23:27:56
djura13
I ja bi voleo da znam o kojoj je kuci rec, hvala.
napisano: 2013-02-21 15:12:06
sitonijanadlanu
ARHONTARIKI-Platania-Sarti
napisano: 2013-02-24 21:19:02

11049
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Apartmani - APARTMANSKI SMEŠTAJ - Post broj: # 3
idi na dno idi na vrh
autor
pajamen
grupa: user
broj postova: 6
reputacija: 1

uvek sam se pitao sta se desava u slucaju kad rezervises smestaj preko neta(ne preko agencije),uplatom depozita(25%-40%) dodjes na lice mesta i shvatis da nije to to sto si zeleo i rezervisao.ili ti smrdi wc itd mnogo primera ima....
jel to dovidjenja od depozita ili gazde vracaju pare(kad spomenes turisticku policiju)






Komentari:

Flame
A koja je razlika kada rezervišeš preko agencije? Naravno da snosiš rizik i u jednom i drugom slučaju, ja ti pare ne bi vratila ni u jednom od ta dva slučaja, nego budeš pametan pa kad prvi put odeš ne Sitoniju, izdvojiš vreme dok obilaziš mesta da nađeš i neki lep smeštaj za sledeću godinu.
napisano: 2019-02-05 21:34:14
Flame
i još nešto, za 50 evra dnevno možda i "smrdi wc", nebitno kako si rezervisao da li preko neta ili agencije, ali već za 70 d0 100 evra dnevno ne smrdi ništa sigurno, mislim da je to najveći problem da ljudi shvate onu narodnu "kolko para, tolko muzike".
napisano: 2019-02-05 21:34:14
sitonija
Upravo iz tog razloga i postoje ovakva mesta gde otvoreno pričamo o svemu pa i o onim ružnim situacijama kojih realno ipak ima. Ali i o mogućim rešenjima kao i o načinu da takve situacije izbegnemo. Npr. prošlog leta u Sartiju obratio mi se za pomoć jedan gost koji je sam pronašao "odgovarajući" smeštaj po neverovatnoj ceni. Kada je shvatio da je kupatilo zajedničko i da ga dele tri sobe već je bilo kasno, a gazdarica je naprasno otputovala za Solun i neće tu biti 15 dana. Meni lično nije jasno kako ljudi uspeju da nalete na ovakve probleme kraj toliko informacija i iskustava koje možemo pronaći na internetu. Kada je Sitonija u pitanju proverenih informacija ima sasvim dovoljno da letovanje pretvorite u zadovoljstvo.
napisano: 2019-02-05 21:34:14
Flame
Slažem se da je ovo odlično mesto da dobijeteš što više informacija zarad što kvalitetnijeg letovanja, ali mislim da većina očekuje nemoguće za 500 evra, prosto je tako, prihvatiš ili ne bez ljutnje. A što se tiče iznajmljivanja smeštaja preko neta, ako se na to odlučite vi morate da se do detalja informišete o smeštaju, jer ako to ne učinite može vam se desiti da na primer u samom centru Soluna dobijete sobu bez prozora...
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10986
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Apartmani - APARTMANSKI SMEŠTAJ - Post broj: # 4
idi na dno idi na vrh
autor
Allice
grupa: user
broj postova: 3
reputacija: 1

Poštovani 
Možete li mi preporuciti apartman ili mezonetu na Sitoniji za 4 osobe, sa 2 spavaće sobe i sa 2 kupatila. Najviše odgovara Neos jer je na sredini a putujemo kolima pa bismo što više da obiđemo. 

Pošto na internetu u ponudama agencija ne nalazimo.

Hvala unapred.



Komentari:

sitonija
Kuća ARISTOTELIS u Sartiju, apartman broj 6, dve odvojene spavaće sobe, dnevni boravak sa još 2 dodatna ležaja, dva kupatila, velika potpuno opremljena kuhinja i najvažnije, ogromna terasa sa pogledom na more i Atos...







napisano: 2019-02-05 21:34:14

11025
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Apartmani - APARTMANSKI SMEŠTAJ - Post broj: # 5
idi na dno idi na vrh
autor
Allice
grupa: user
broj postova: 3
reputacija: 1

Hvala na brzom odgovoru.  :)
Da li je apartman Aristotelis jedini sa tom ponudom na sredini Sitonije  (Ili u Sartiju)? 



Komentari:

sitonija
Jedini meni poznat smeštaj koji ispunjava to što tražite...
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11044
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Apartmani - APARTMANSKI SMEŠTAJ - Post broj: # 6
idi na dno idi na vrh
autor
obrica
grupa: user
broj postova: 4
reputacija: 1

pozrav svima
posto bi ove godine letovali na sitoniji molio bih za preporuku i savet za mesto za letovanje sa malom decom.klinci imaju 2 godine pa odgovara mesto sa mirnim morem bez velikih talasa i sa plicakom.naravno da umestu postoji pedijatar za ne daj boze.pozeljan dupleks apartman.
unapred hvala




Komentari:

sitonija
To što tražite najpre ćete pronaći u mestu Nikiti... pogledajte ponudu IKIES MANTSIOU... smeštaj sa preporukom i za zahtevnije goste...







napisano: 2019-02-05 21:34:14

10918
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Apartmani - APARTMANSKI SMEŠTAJ - Post broj: # 7
idi na dno idi na vrh
autor
shushum1ga
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Zdravo,interesuje me da li je neko imao iskustva u apartmanima Maria Kargas studios u Ormos Panagiasu? Nama sve deluje ok,ali ne mozemo da nadjemo sliku kupatila,a oni iz nekog razloga nemaju da nam posalju. Nas to malo brine,zato sto to moze da znaci da su kupatila nikakva... Hvala... 

https://nikana.gr/en/accommodation/sithonia/ormos-panagias/1373/maria-karga-studios




10947
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Apartmani - APARTMANSKI SMEŠTAJ - Post broj: # 8
idi na dno idi na vrh
autor
KatarinaAL
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Pastovani,
Prvenstveno da vam kazem da sam odusevljena vasim sajtom, svaka cast!
Zatim bih vas zamolila za pomoc 😊
Naime, kumovi su rezervisali hotel Lagomandra beach u periodu od 20.07. do nekog 16.08. Mi smo zainteresovani za apartman u blizini Lagomandre, recimo na potezu Nikiti - Neos Marmaras ili nesto po vasoj preporuci,  u tom periodu na 15 noci. Cak moze biti i nekih 30-ak km udaljen. Cena koja bi nam odgovarala jeste do nekih 55 eur, max 60 eur po danu. U pitanju je porodica sa dvoje dece uzrasta 9 i 11 godina.
Molim vas za preporuku smestaja.
Unapred zahvalna,
Srdacan pozdrav,



Komentari:

sitonijanadlanu
Taj deo Sitonije se u pravilu vrlo brzo rasproda i praktički je nemoguće naći nešto slobodno osim u slučaju nečijeg odustajanja ili ranijeg odlaska. Mislim da je jedini način da se nešto pronađe slanje mejlova direktno vlasnicima smeštaja na tom potezu. Još veći problem je cena jer još uvek traje vrh sezone pa su i cene najviše. Mislim da su najveže šanse da pronađete nešto u Nikitiju ili Neos Marmarasu, niste tako daleko od Lagomandre, a u ovim mestima je i ponuda smeštaja najveća. Probajte i preko Ivane Caldis najboljeg poznavaoca situacije u Marmarasu, njen sajt je http://www.faros-parthenon.gr/serbian/index.htm Pozdrav!
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10797
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Apartmani - APARTMANSKI SMEŠTAJ - Post broj: # 9
idi na dno idi na vrh
autor
HTEODOR
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Zdravo drugari putnici.Zanima me da li je neko imao iskustva sa Marialena studos smeštajem i kakvi su utisci, jer nas tri porodice smo rezervisali smeštaj u istoj pa da se malo unapred informišemo!Unapred hvala i srećan put svima uz lep odmor! 



10543
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Apartmani - APARTMANSKI SMEŠTAJ - Post broj: # 10
idi na dno idi na vrh
tema: Smeštaji - Apartmani - APARTMANSKI SMEŠTAJ
Sitonija idi na index tema
strana 1 od 1

Broj korisnika foruma: članovi: 1456
administratori foruma: sitonijanadlanu thalassa


copyright by sitonijanadlanu/forum 2012-2024 / powered by sitonijanadlanu.com