Prijava!
Korisnički ID:
Sitonija
tema: Smeštaji - Sarti - DORA GARDEN
strana 1 od 1
autor
Nix92
grupa: user
broj postova: 3
reputacija: 1

Rezervisali smo ovu vilu Dora garden za 23.08... jedan cetvorokrevetni studio i jedan dvokrevetni, da li neko moze da mi kaze nesto vise o njoj? ono sto sam uspeo da saznam je da se nalazi 170m od plaze i nalazi se u starom delu.. ali to je sve :) 


Komentari:

sitonija
DORA GARDEN nalazi se na ulazu B u Sarti, kuća je potpuno nova, ove sezone primila je prve goste. Raspolaže parking prostorom, a kuća ima nekoliko tipova studia, ne znam koje ste brojeve soba rezervisali. Kuća ima SAT TV sa RTS programom i grčeke digitalne kanale.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11054
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - DORA GARDEN - Post broj: # 1
idi na dno idi na vrh
autor
Nix92
grupa: user
broj postova: 3
reputacija: 1

Sjajno, hvala na informacijama! 

Sobe su br 4. i br 6. Malo je bezveze to sto je u prizemlju pa se bojimo za licne stvari, kakva su iskustva? Hvala vam jos jednom veliko!

takodje, da li postoji neka odredjana plaza gde mozemo naici na velike talase u popodnevnim casovima? 



Komentari:

sitonija
Da, sobe u prizemlju zaista izgledaju kao da tu još nešto treba završiti, u pitanju su sobe 3,4,5 i 6 koje gledaju ka dvorištu. Sobe 1 i 2 koje gledaju ka ulici kao i 11 i 12 imaju sasvim drugi doživljaj i funkcionalni i estetski. Evo i fotografija načinjenih danas, 25.jula 2016. pa procenite i sami. Pozdrav iz Sartija!

dora garden sarti

dora garden sarti

dora garden sarti

dora garden sarti

dora garden sarti
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11102
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - DORA GARDEN - Post broj: # 2
idi na dno idi na vrh
autor
likki83
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Pozdrav svima,meni bi treba dvokrevetni smestaj u Sartiju u periodu 13.08.do 23.08.Sve sto sam gledala do sada na netu je uzasno skupo.Mogu li da dobijem neki kontakt gde bi mogla da se raspitam ta ovaj smestaj?



11035
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - DORA GARDEN - Post broj: # 3
idi na dno idi na vrh
autor
Nix92
grupa: user
broj postova: 3
reputacija: 1

Hvala vam puno na ovim slikama, koliko vidim, ovde necu smeti da ostavljam peskire i ostale stvari da se suse dok nismo u vili... jer nije nista ogradjeno ili gresim? Zaista deluje nedovrseno ali nadam se da je bar unutrasnjost onakva kakvu su nam pokazali u agenciji...


Koliko je to udaljeno od plaze? Rekli su nam da je 170m.. ali nesto sam skeptican nakon ovih slika, pozdrav!




10953
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - DORA GARDEN - Post broj: # 4
idi na dno idi na vrh
autor
oljanet
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Pozdrav,

Postovani,

Molim Vas za misljenje sto se tice buke iz okoline ove vile?
Cini mi se da je na raskrsnici glavnog puta i puta za Sarti pa me zanima da li su se gosti zalili na buku?

Mi smo telefonski rezervisali termin od 12-22.09 ali se jos razmisljemo iz gore navedenog razloga.Rezervisali smo sobu br 9.

Molim Vas za misljenje.

Hvala unapred.

Pozdrav Olja



Komentari:

sitonija
Bilo je ove sezone primedbi gostiju na buku sa magistrale, problem je najčešće izjutra kada ovuda prolaze kamioni za snabdevanje. Soba broj 9 orjentisana je ka dvorištu, pa samim tim i bolje "ušuškana" u odnosu na magistralu. Najveći problem imaju sobe 11 i 12 koje su okrenut baš ka magistrali. Ipak sve zavisi od gostiju, nekima to uopšte nije bio problem.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10923
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - DORA GARDEN - Post broj: # 5
idi na dno idi na vrh
autor
pedja
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Pozdrav svim forumasima.

Godinama letujemo u Grckoj. Bili smo i na Sitoniji, ali za ovu godinu imamo opasan problem. Pretrazio sam sitoniju uzduz i popreko ali ne mogu da nadjem adekvatan smestaj. Naime, potreban nam je smestaj za dve porodice U prvoj porodici imamo troje dece, a druga porodica ima jedno dete. Voleli bismo da smestaj bude blizu plaze (ne mora biti na samoj plazi) i da ima dvoriste gde klinci mogu da divljaju. Naravno, sve to bismo za sto manje para. Odgovarala bi nam cena smestaja do 50ak eura a za drugu polovinu juna.

Javljajte, ako vam nesto padne na pamet.

Unapred hvala!



Komentari:

snef031
Dragi Pedja, Preporuka su bungalovi Roula na Valti plazi. Smestaj bas kakav zelite, apartmani u kojima komotno moze da se smesti porodica sa 3 dece, cisto,kuhinja kao kod kuce, prelepo dvoriste, tobogan, klackalice, 2 rostilja, parking u hladovini, na 50m od pescane plaze, ljubazni domacini, wf, cena u junu 50e. Izolovano je od civilizacije, Sarti je na 7km, a najlepse plaze na 50m do 20km. Bili smo pre 2 godine i zaista uzivali. http://www.valtistudios.gr/en/
napisano: 2017-02-01 09:05:04

10897
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - DORA GARDEN - Post broj: # 6
idi na dno idi na vrh
tema: Smeštaji - Sarti - DORA GARDEN
Sitonija idi na index tema
strana 1 od 1

Broj korisnika foruma: članovi: 1456
administratori foruma: sitonijanadlanu thalassa


copyright by sitonijanadlanu/forum 2012-2024 / powered by sitonijanadlanu.com