Prijava!
Korisnički ID:
Sitonija
tema: Mesta na Sitoniji - Toroni - TORONI 2017
strana 1 od 1
autor
sitonija
grupa: admin
broj postova: 527
reputacija: 1

TORONI LETO 2017

Ovo je tema gde će biti postavljane aktuelne informacije koje se odnose na mesto TORONI i okolinu...




11132
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Toroni - TORONI 2017 - Post broj: # 1
idi na dno idi na vrh
autor
sitonija
grupa: admin
broj postova: 527
reputacija: 1

TORONI - 9.maj 2017.

Neposredno pred sam početak sezone glavna ulica u Toroniju i dalje raskopana. Naime postavljaju se instalacije vodovodne mreže i na nekim mestima ima suženja puta. Dakle svi koji ovih dan dolazite u Toroni vodite računa i pažljivo. Za sada nema pouzdanih informacija dokle će ovi radovi da traju.












10966
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Toroni - TORONI 2017 - Post broj: # 2
idi na dno idi na vrh
autor
sitonija
grupa: admin
broj postova: 527
reputacija: 1

TORONI - 11.maj 2017.

Danas je na redu deo puta u Toroniju od restorana AFRODITI do S krivine kod kuće OLGA... Kanal iskopan, a ulica u ovom delu zatvorena za saobraćaj pa se mora ići magistralom. Delovi koji su završeni već se betoniraju, pa se nadamo da će do početka većih gužvi ovo biti i završeno. 










10940
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Toroni - TORONI 2017 - Post broj: # 3
idi na dno idi na vrh
autor
Marvin
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Pozdrav,
da li neko ima aktuelne informacije iz Toronija? Da li su završeni radovi? Koja je temperatura mora? Da li je počela sezona?



Komentari:

sitonija
Radovi su završeni, sezona je već počela, gostiju ima, samo što je danas loše vreme, pada kiša i oblačno je... More je malo preko 20 stepeni...
napisano: 2019-02-05 21:34:14
Marvin
Hvala na odgovoru!
napisano: 2017-05-29 04:51:23

10975
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Toroni - TORONI 2017 - Post broj: # 4
idi na dno idi na vrh
autor
milekina
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Pozdrav svima,

Mi letujemo u Toroniju od 11. jula, u hotelu Toroni Blue Sea. Prvi put smo na Sitoniji.
Interesuje me da li znate gde najbliže možemo naći rent a car, pošto sam videla u ranijim postovima je neko rekao da ga u Toroniju nema. I koje su cene?
Da li znate nesto o hotelu Toroni Blue Sea?
Kakva je situacija sa suncobranima? Da li se mogu iznajmit na plazi ili tamo negde kupiti?
Bilo koji dodatni savet, oko plaža, marketa, taverni bi zaista dobro došao.
Hvala unapred!




10964
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Toroni - TORONI 2017 - Post broj: # 5
idi na dno idi na vrh
autor
Njasa986
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Pozdrav, Toroni nam je potencijalno mesto za letovanje, zanima me da li u Toroniju ima neki lekar za ne daj Boze :)?



10987
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Toroni - TORONI 2017 - Post broj: # 6
idi na dno idi na vrh
autor
maja_z_
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Dobar dan,
Da li u Toroniju postoji lekarska ordinacija,pedijatar,apoteka?Nadam se da nam nece zatrebati ali za svaki slucaj da znam da li ih uopste ima.
I da li je neko bio u Tsitsirikos apartmanima?



Komentari:

sitonija
U Toroniju nema ni apoteka ni lekarska ordinacija, dakle mora se do Neos Marmarasa na jednu ili Sikije i Sartija na drugu stranu.
napisano: 2017-07-03 05:23:49

10922
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Toroni - TORONI 2017 - Post broj: # 7
idi na dno idi na vrh
autor
codlioko
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Dragi forumaši,

 

 

 

Želela bih da skrenem pažnju na hotel Toroni Blue Sea (vila Basil  u sklopu hotela).

 

Putovali smo u periodu od 14.07.2017.-24.07.2017. preko turističke agencije Astra Travel iz

Beograda. Napomenula bih da nisam od turista kojima smeta i ptica na grani, da sam proputovala

mnogo, ali ovako nešto još nisam videla.

 

Pa da krenem 

Stigli smo 14.07. oko 12:30 sačekao nas je predstavnik agencije i rekao da će apartman biti

spreman oko 13:30 i da se javimo na recepciju pošto on mora da ide. U vreme koje je rekao odem

na recepciju, kažu nije još gotovo, biće za pola sata. Oko 14: 10 ponovo odem, kažu gotov je i

daju mi ključ. Sve stvari podignemo na prvi sprat u apartman, kad apartman nije sređen. Vratim

se na recepciju, tamo druga žena, objasnim joj da soba nije sređena, kreće da urla na mene kako

smo ušli u sobu koja nije sređena. Kao da smo nasilno ušli u sobu, a ne dobili ključ na recepciji. 

 

Vratimo se u sobu, sve stvari prebacimo na terasu, dođe čistačica, pa i ona krene da urla kako

smo uneli stvari dok nije sredila. Opet objašnjavanje, ali gospodja engleski "nerazbira"..  Sredi

sobu, ode...

 

 

Ulazimo u apartman, kad ceo apartman smrdi na fekalije, tv i kablovska nisu u funkciji, frizider se    jedva zatvara,klima curi na sve strane, jedan raspadnuti ormar bez polica na apartman za 4 osobe, posudje polu raspadnuto, sušilica za veš trula toliko da  bukvalno pada kada jedan kupaći staviš da se suši. Mi opet nema veze, neće nam apartman upropastiti odmor, tu smo najmanje u toku dana. ( sve ćuna kraju posta dokumentovati slikama, sem mirisa naravno  )

 

Nakon dva dana, budi nas lupanje na vratima , ustajemo i gazimo u vodi do zglobova. Komsija i mi smo bili poplavljeni pre svih onih poplava. Slivnici na terasi nisu čišćeni od ko zna kada, kiša je padala, terase se napunile i sve se kroz zatvorenu terasu slilo u sobe. Iz soba u kupatilo, obzirom da ni slivnik u kupatilu nije verovatno nikad čišćen, sve fekalije se lepo izliju po kupatilu. Sa recepcije pošalju domara, on pokuša da otpuši slivnik u kupatilo i kaže eto me za pet minuta i ne pojavi se do uveče. Za to vreme mi otpušimo slivnik na terasi, voda ode. NAPOMINJEM DA SMO NA PRVOM SPRATU.

U medjuvremenu kreće ona poplava, potopi sve apartmane u prizemlju, ljudi se snalaze kako znaju i umeju, bez prevelike pomoći (skoro nikakve) zaposlenih u hotelu.

 

Posle podne se pojavljuje predstavnik agencije, zamolim ga da nam obezbedi samo sredstva za čišćenje, novu sušilicu ( jer nam je sva garderoba potopljena i moramo da je operemo) da sami očistimo sobu, obzirom da je sad već previše soba uništeno i kontam nismo toliko urgentni kao ljudi dole. On kaže važi i više se ne pojavi.

 

Nakon par sati odemo u prodavnicu kupimo metlu, dzoger, kantu, sredstva za čišćenje i dezinfekciju, potrošimo 30 e, sve sami sredimo i dovedemo u red, ali je kupatilo i dalje problem. Zvali predstavnika i recepciju više puta, ali bezuspešno. Tek u 22:00 uveče posle žestokog urlikanja na vodiča, pošalje ponovo domara koji je sanirao haos u kupatilu. Opet očistimo  i oribamo kupatilo.

 

Ujutru odem na recepciju po novu sušilicu, nakon natezanja sa njima, dobijem novu, opet krivu i drndavu, ali je izdržala do kraja letovanja.

 

Ljudi koji su bili smešteni u prizemlju, su prošli katastrofa. Niko im nije izašao u susret kako bi trebalo. Mnogo ljudi je bilo bas razocarano smestajem i uslugom.

 

Mi nismo imali hranu, ali ljudi koji su koristili i tu usluga hotela, kažu da je katastrofa.

Osoblje nije ljubazno, wifi je slab,  zaista je razočaravajuće.

 

Jedina dobra strana hotela je lokacija i blizina plaže.

Takodje sam razočarana Astrom kao organizatorom putovanja, uopšte se nisu potrudili da izadju u susret  u ovoj situaciji. Å to se mene tiče, sa njima sam završila.

 

Å to se tiče samog Toronija, mirno je malo mesto. Plaža je lepa, more čisto i toplo, nisu velike gužve na samoj plaži. Zalasci sunca su prelepi. U mestu ima 10-ak taverni, par marketa, mini luna park. Malo je mesto, ali je ok lokacija za obilazak ostatka Sitonije.

 

Cene ne pamtim baš, ali evo nekih stvari koje se sećam : Giros od 2.50-2.80 e, Palačine 2.50 e, Krofne na plaži 2.50, voda paket 6x1,5l  1.60 e, pedalina 1h -15 e, magneti 2e… Ne mogu više da se setim, ne znam ni ovde cene, a kamoli tamo J

 

Izvinjavam se na dugačkom postu, ali sam imala potrebu da napišem, obzirom da uglavnom idu ljudi sa malom decom ( kao i mi) i higijena  mora biti na prvom mestu. Bilo je tu još što šta, ali mislim da je ovo dovoljno za sada.

 

Pozdrav i nadam se da će nekome post biti od koristi.

 

Link ka slikama:  https://codlioko.imgbb.com/





10968
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Toroni - TORONI 2017 - Post broj: # 8
idi na dno idi na vrh
autor
popovick
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Sezona 2018: Toroni  - apartman 4BED u vili Dimitra. Direktno dogovoreno sa vlasnikom Adreasom, u periodu 07/08-17/08 60 eur dan.

Prvi put idemo u Toroni, pretrazujem po forumima i skupljam informacije.

Brine me pominjanje neka dva kanala u kojima se zadrzava voda, komarci, zabe. Da li je to bilo aktuelno samo u vreme proslogodisnjih poplava ili je nesto sto je uobicajeno? I gde se nalaze - u blizini kog smestajnog objekta?

Da li zaista nema pedijatra u Toroniju?

Ako imate informacije o smestaju i odgovore na pitanja, podelite...i hvala unapred.




Komentari:

sitonija
DIMITRA STUDIOS je na lokaciji između ta dva kanala za odvod kišne vode ali ne verujem da ćete imati ikakave probleme zbog toga. Prvi kanal je uz kuću OLGA, a drugi u blizini kuća FLORA i SAKIS. Jednostavno izbegnite delove plaže gde se kanal uliva u more. Plaža Toronija je dovoljno dugačka da nađete idealne uslove, a u blizini su i dve sjajne plaže DESTENIKA i TRISTINIKA. Toroni nema pedijatra, ni centralni trg, sadržaji su zadovoljavajući za one koji nisu previše zahtevni. Ali ima odličnu plažu, predivne zalaske sunca i dosta zanimljivosti u okruženju.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10727
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Toroni - TORONI 2017 - Post broj: # 9
idi na dno idi na vrh
autor
daxi77
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Evo smo u Toroniju. Utisci..odlicni! Smestaj - vila Twins. Sasvim pristojna. Plaže uglavnom ciste, more cisto i toplo. Planirali smo obilazak svih poznatih plaža, ali ovde je sve prelepo tako da cemo samo 2-3 dana skoknuti do ostalih poznatih plaža. Kalamitsci, Lagomandra... Porto Kouvo... 
Jel ima nesto sto bih trebao definitivno obici?
pozdrav iz Toronija




10659
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Toroni - TORONI 2017 - Post broj: # 10
idi na dno idi na vrh
tema: Mesta na Sitoniji - Toroni - TORONI 2017
Sitonija idi na index tema
strana 1 od 1

Broj korisnika foruma: članovi: 1456
administratori foruma: sitonijanadlanu thalassa


copyright by sitonijanadlanu/forum 2012-2024 / powered by sitonijanadlanu.com