Prijava!
Korisnički ID:
Sitonija
tema: Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI 2018
strana 1 od 1
autor
sofronije007
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Devojka i ja smo bili u Sartiju sredinom jula, malo je reci da smo odusevljeni mestom. U samom Sartiju gradska plaza sasvim zadovoljavajuca. Okolina od 20km ima toliko lepih plaza,  koje stvarno treba videti. Da nije bilo vodica Zorana koji nam je toliko toga, objasnio,  pokazao mesta, plaze,  ovo letovanje ne bi bilo savrseno. Bili smo u vili Gavra,  koja je sasvim pristojna, u samom centru. 
Evo naseg kratkog snimka, kako smo se proveli


https://youtu.be/YePDbKhVOYs




Jos jedan veliki pozdrav za Zokija! 



Komentari:

sitonijanadlanu
Hvala vam puno na ovom videu pa se vidimo ponovo na leto u Sartiju. Idemo sada na sledeći nivo otkrivanja i uživanja Sitonije. Pozdrav!!!
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10590
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI 2018 - Post broj: # 1
idi na dno idi na vrh
autor
mara_marushka
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Pozdrav svima!

Mozda nije pravo mesto za pitanje koje sledi, ali ako ima druga tema slobodno mi sugerisite. Naime, uplatili smo smestaj u Sikiji na plazi od 5. septembra. Sinoc mi je sin razbio glavu i usivali su ga. Nije nista strasno, lekari kazu da moze da putuje normalno sve, ali za sedam dana mora da skida konce, a to pada kada vec budemo na sitoniji... da li neko zna gde na sitoniji moze da se uradi tako nesto? Gde ima ordinacija gde rade i takve intervencije? 
Pozdrav



Komentari:

sitonijanadlanu
Oprostite što Vaš post nisam video ranije ali verovatno će informacija još nekom zatrebati. U Sartiju postoji ambulanta u sklopu agencije Taousanis tours gde se mogu raditi i takve intervencije. Prošle sezone imao sam nekoliko gostiju koje sam vodio na ušivanje ili skidanje konaca kod našeg doktora. Sve što vam treba je da ponesete pasoš pacijenta i važeće putno osiguranje koje ćemo aktivirati na ispravan način čime će intervencija biti potpuno besplatna, kao i obezbeđena refundacija troškova lekova ukoliko ih lekar prepiše. Za ove i sve druge slučajeve kada vam zatreba asistencija u vezi usluge lekara u Sartiju možete mi se obratiti i telefonom +30 699 7623082. Zoran
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10580
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI 2018 - Post broj: # 2
idi na dno idi na vrh
autor
ines
grupa: user
broj postova: 5
reputacija: 1

Drugari, da li neko ima iskustava sa vilom Nikola u Sartiju?


Komentari:

sitonijanadlanu
Kuća Nikola je prošlog leta najavljivana kao nešto novo u ponudi Sartija ali nažalost zbog raznih tehničkih nedostataka nije prošla kod gostiju kako se očekivalo. Ja sam bio celu sezonu zadužen za ovu kuću i najbolje znam koliko je bilo angažovanja i intervencija na otklanjanju problema i nedostataka. Nažalost neki problemi su nerešivi tako da je nedostatak prozora u studijima 2 i 3 ipak izazivalo najviše nezadovoljstava kod gostiju. Otvoriću uskoro i posebnu temu o ovoj kući kako bi se svi dobro informisali pre nego se odluče za ovaj smeštaj i naravno da unapred znaju koje su prednosti, a koje mane svake od 5 soba koliko ih u kući Nikola ima.

Za sada evo fotografija iz studija broj 3 koji se nalazi u prizemlju kuće

kuća Nikola Sarti

kuća Nikola Sarti

kuća Nikola Sarti

kuća Nikola Sarti

kuća Nikola Sarti

kuća Nikola Sarti

kuća Nikola Sarti

kuća Nikola Sarti

kuća Nikola Sarti
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10555
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI 2018 - Post broj: # 3
idi na dno idi na vrh
autor
ines
grupa: user
broj postova: 5
reputacija: 1

Hvala na informacijama. Očekujemo i poseban post na temu kuće Nikola. Na slikama izgleda fino, a vidi se da ta dva studija imaju ulaz na kroz balkon.


Komentari:

ines
I da neke terase izgledaju manje.
napisano: 2018-12-04 12:45:35
sitonija
Biće posebna tema i opis svake sobe sa fotografijama. Jeste, studija 2 i 3 imaju ulaz kroz klizna vrata preko terase koje su jako male i uske... Biće sve do detalja jer važno je da se gosti dobro informišu pre dolaska kako ne bi bilo nemilih situacija kao tokom prošle sezone. Živimo u vreme brzog protoka informacija, a kada je Sarti u pitanju imate i mogućnost da dobijete proverene i pouzdane informacije.
napisano: 2018-12-04 19:14:32
ines
Upravo zbog toga je ovaj forum dragocen. Razmena iskustava, informacije... Jedva čekam detalje...
napisano: 2018-12-12 13:36:18

10590
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI 2018 - Post broj: # 4
idi na dno idi na vrh
autor
Ines
grupa: user
broj postova: 3
reputacija: 1

Zanima me kada cete postaviti detaljni post o kuci Nikola kao sto ste i obecali? 


Komentari:

sitonijanadlanu
U vezi ove kuće otvorena je posebna tema gde će biti postavljeni opisi svih soba i fotografije. Link je: KUĆA NKOLA
napisano: 2018-12-27 16:54:49

10548
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI 2018 - Post broj: # 5
idi na dno idi na vrh
autor
Ines
grupa: user
broj postova: 3
reputacija: 1

Hvala na informacijama. Zanimaju me studija na spratu. Da li imate fotografije i komentare i za iste. Hvala unapred na korisnim savetima



10564
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI 2018 - Post broj: # 6
idi na dno idi na vrh
tema: Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI 2018
Sitonija idi na index tema
strana 1 od 1

Broj korisnika foruma: članovi: 1456
administratori foruma: sitonijanadlanu thalassa


copyright by sitonijanadlanu/forum 2012-2024 / powered by sitonijanadlanu.com