Prijava!
Korisnički ID:
Sitonija
tema: Smeštaji - Sarti - KUĆA ALEKSANDROS
strana 1 od 1
autor
diddlina
grupa: user
broj postova: 4
reputacija: 1

Interesuju me sve moguce informacije o vili Aleksandros. Idemo autobusom pa koliko je udaljena od centra, megamarketa, na Google earthu vidim da pesaka mogu da se obidju i dve male susedne plazice.. Odustali smo od Pirofani vile zbog velike udaljenosti od centra. Lakse nam je da ujutru pesacimo do Sarti beach  nego nocu 2 km do centra..





10958
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA ALEKSANDROS - Post broj: # 1
idi na dno idi na vrh
autor
sitonija
grupa: admin
broj postova: 527
reputacija: 1

KUĆA ALEKSANDROS - SARTI



Kuća Aleksandros - Sarti

Kuća kompletno renovirana 2010. godine pri čemu su postavljene nove pločice, sanitarije u kupatilima, kuhinjski elementi i nameštaj. Nalazi se na uzvišenju iznad crkve u delu stari Sarti. Do kuće se dolazi neasfaltiranim putem neposredno pre ulaza SARTI A koji izlazi na magistralu sa jedne strane, odnosno na kuće PANORAMA i GREEN HOTEL na drugoj strani. Dakle kada se u Sarti dolazi iz pravca Vourvouroua skreće se u drugu ulicu levo.

Kuća se sastoji iz dva bloka. U prvom se nalaze studija za smeštaj 2-4 osobe i apartmani za smeštaj 4-5 osoba. Jedina mana 1/5 apartmana  je što je jedna spavaća soba bez prozora, odnosno ima šiber prozor prema drugoj sobi koja izlazi na terasu. U ovom bloku nalaze se sobe 1(1/4 ap), 3B(1/3 st), 4(1/4 ap), 5B(1/3 st), 6 (1/5 ap), 8 (2+2 st), 9 (1/2 st) i 11 (1/5 ap) sve sa terasama sa prelepim panoramskim pogledom na čitav Sarti i more.

Do soba 6, 8, 9 i 11  spušta se stepenicama iz centralnog ulaza, ali su terase visoko iznad zemlje s obzirom da se kuća nalazi na kosini. Do nivoa soba 3B i 5B dolazi se sa svega tri stepenika dok se apartman broj 1 jedini nalazi na spratu. U ovom bloku su i dvokrevetna studia broj 3A i 5A čije terase gledaju na ulicu i nalaze se nekih 30 cm ispod nivoa puta.

U drugom bloku postoje još dve sobe 14 (1/2 st) i 15 (1/4 ap) koji se nalaze u nivou soba 6,8,9 i 11 ali nemaju panoramski pogled jer su njihove terase zaklonjene kućama PARIS (FOTIS) i PIGASOS (SOTIRIA), a u praznom prostoru između ove dve kuće pogled uskraćuje kuća ARISTEA.

U kući ALEKSANDROS korišćenje klime je uključeno u cenu zakupa. Klima uređaji su sa inverterom vrhunskog kvaliteta renomirane marke DAIKIN. Televozori su LCD TV sa SAT programima (ima i RTS) i USB priključkom. Frižideri u apartmanima su veći (140 l) sa izdvojenom komorom za zamrzavanje, a u studijima manji i sa delom za zamrzavanje u sklopu frižidera, Å poreti su sa rernom, a u kuhinjama postoje aspiratori. Na svim terasama okrenutim ka moru postoje rolo tende koje prave odličnu senku, a vrata terasa imaju komarnike. Zagrevanje tople vode je solarnim sistemom osim soba 14 i 15 gde postoje električni bojleri.

Kada se uzmu u obzir svi kvaliteti ove kuće moje je mišljenje da ona predstavlja odličan izbor ne samo po opremljenosti nego i zbog lakog izlaska na magistralu, blizine centra Sartija i supermarketa ARVANITIDIS ali i susednih plaža severno od gradske plaže. Tu pre svega mislim na na prvu uvalu koja od leta 2012. ima postavljene suncobrane i ležaljke i sledeću plažu AHLADA jednu od onih gde sigurno nalazite "mirno more" kada je Sarti u talasima. 

Internet konkcija je brza i dobro pokriva oba bloka jer postoje dva rutera, a podaci za Wi-Fi internet su mreža: ALEKSANDROS password: astratravel

GPS koordinate kuće ALEKSANDROS su N40.09911/E23.97809



Aleksandros - terase sa panoramskim pogledom na more i ceo Sarti


Aleksandros - detalj sobe broj 9


Aleksandros - detalj iz 1/3 studia 3B


Aleksandros - centralni ulaz i stepenice do nivoa


Aleksandros - kupatilo iz sobe 9


Aleksandros - pogled sa terase studia 3B


Aleksandros - opšte karakteristike




Prilaz sa magistrale (A) do kuće Aleksandros (B) na Google mapi


by Sitonijanadlanu




10772
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA ALEKSANDROS - Post broj: # 2
idi na dno idi na vrh
autor
Zoka
grupa: user
broj postova: 3
reputacija: 1

Da li su u cetvorokrevetnom apartmanu sobe odvojene? I da li je kuhinja odvojena takodje? Malo mi je nejasno za 1/4 apartman. A nema za njih nigde raspored. Bitno nam je jer idu dva para, pa bimo da budemo odvojeni... :)


Komentari:

sitonija
Sve sobe deklarisane kao apartmani imaju jednu spavaću sobu sa dva kreveta odvojenu i drugu u sklopu koje je kuhinjski blok. U nekim sobama u tom drugom delu su kreveti na izvlačenje. Izuzetak je soba br 8 gde su svi kreveti u istoj prostoriji, a dodatni kreveti su na sprat. Međutim 8-ca nije aparman nego studio baš zbog toga što spavaća soba nije odvojena. Ukoliko želite još bolje uslove i komociju za dva para pogledajte i kuće ARISTOTELIS i ILIAS.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10988
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA ALEKSANDROS - Post broj: # 3
idi na dno idi na vrh
autor
Minnie
grupa: user
broj postova: 3
reputacija: 1

Pozdrav!

Nova sam na forumu, iscitavam vase postove tek drugi dan.. ne znam da li sam na pravoj temi jer mene najvise zanima da pronadjem dobar smestaj.. videh ovu kucu Alexandros u ponudi, posto ima vellike apartmane a meni treba takav, da ima dve odvojene sobe, klimu, wifi, jos i kad bi  bio neki parking jer idemo svojim kolima.. mislite li da je ova kuca dobar izbor za porodicu, sa dvoje male dece (2 i 4 godine) i bakom.. mi bismo svakako obilazili druge plaze, tako da apartman ne mora biti blizu mora, ali eto voleli bismo da ne bude ni predaleko, a i centar mesta da nam je blizu.. Ili ukoliko imate neki bolji predlog za nas da pogledamo.. hvala unapred!



Komentari:

sitonija
Kuća ALEKSANDROS ima sve što ste naveli, parking pred kućom nema, ali ima dosta mesta na samoj ulici koja je sada asfaltirana i prolazi kraj same kuće. Centar je blizu ali pri povratku mora se malo uzbrdo, tek da znate.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10832
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA ALEKSANDROS - Post broj: # 4
idi na dno idi na vrh
autor
Hris
grupa: user
broj postova: 4
reputacija: 1

Da li neko moze da mi kaze nesto vise o kuci Alexandros u Sartiju? 


Komentari:

sitonija
Ova kuća već ima otvorenu temu, a detalje imate par postova iznad.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10789
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA ALEKSANDROS - Post broj: # 5
idi na dno idi na vrh
autor
Milica
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Kakvi su utisci iz vile Aleksandros?Na slikama deluje ok.Koliko je problematicno to uzvisenje do vile?Jel boravio neko u 1/4 studiu sa pogledom na more?da li je ovaj studio renoviran?pozdrav!



10733
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA ALEKSANDROS - Post broj: # 6
idi na dno idi na vrh
autor
Djurdja02
grupa: user
broj postova: 3
reputacija: 1

Postovani ,da li  mozete poslati jos neku fotografiju vile Alexsandros ,posto bi rezervisali aprtman broj 1 za 4 osobe ?Po komentarima vidim da je sasvim pristojan smestaj.
Zahvaljujem se unapred.



Komentari:

sitonija
Apartman broj 1 je odličan izbor, pogled sa terase fantastičan. Pokušaću da pronađem slike baš iz tog apartmana...
napisano: 2019-02-07 10:19:33

10542
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA ALEKSANDROS - Post broj: # 7
idi na dno idi na vrh
autor
Djurdja02
grupa: user
broj postova: 3
reputacija: 1

Poštovani , hvala Vam puno na ovoj informaciji.

Bila bih Vam veoma zahvalna za neku sličicu apartmana ako uspete da pronađete .

Veliki pozdrav, Đurđa 



Komentari:

sitonijanadlanu
Nažalost slike sa detaljima iz ALEXANDROSA iznutra na hard disku koji je otkazao poslušnost. Evo jedne sa pogledom sa terase apartmana broj 1, a iznutra sve korektno, sa odvojenom spavaćom sobom i posebnim izlazom na terasu, kvalitetnom klimom Daikin, odličnim wi-fi internetom. Apartman je na drugom spratu, kupatilo je iznad standarda za Sarti, tople vode ima dovoljno jer uz solarni sistem postoji i električno dogrevanje i najvažnije sve je u funkciji jer novi vlasnici kuće Alekandros su ozbiljni ljudi sa domaćinskim odnosom. Sve su to razlozi da tvrdim da ste napravili dobar izbor, a slike iznutra vam obećavam kada ova kuća bude otvorena negde početkom maja. Pozdrav!

sarti
napisano: 2019-02-09 18:41:31

10553
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA ALEKSANDROS - Post broj: # 8
idi na dno idi na vrh
autor
Djurdja02
grupa: user
broj postova: 3
reputacija: 1

Divno . Zahvaljujem se veliko .Apartman smo rezervisali i očekujemo eto neku sličicu u maju ako se setite .

Puno pozdrava ,
Đurđa 




10545
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA ALEKSANDROS - Post broj: # 9
idi na dno idi na vrh
autor
sitonija
grupa: admin
broj postova: 527
reputacija: 1

ALEKSANDROS 1 - otvaranje sobe 

Evo kao što sam i obećao fotografije iz ALEKSANDROS 1 apartmana, slike su id danas kada je ovaj apartman otvoren. Sledi naravno detaljno spremanje, čišćenje, postavljanje posteljine i za neki dan stižu i prvi gosti. Nažalost vreme u Sartiju danas oblačno pa su i slike malo tmurne. Ali znamo da će leto sigurno doneti mnogo svetlije i lepše boje. Pozdrav!

sarti

sarti

sarti

sarti

sarti

sarti

sarti



Komentari:

Djurdja02
Hvalaaaa Vam puno . Pozdrav, Đurđa
napisano: 2019-05-14 06:07:06

10552
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA ALEKSANDROS - Post broj: # 10
idi na dno idi na vrh
autor
sophystojkovic
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Da li imate fotografije studia 3b? Koliki je i kolika je terasa? Volela bih da vidim.  Pogled me je oduševio, kao i lokacija kuće i pozicija za obilazak okolnih plaža. Mislim da je kuća baš prilagođena porodicama koje vole da su blizu vreve, ali ne baš u epicentru. Neko je već pitao za parking... Da li je na ulici ispred kuće dozvoljeno parkiranje? 


Komentari:

sitonija
Studio 3B nalazi se na prvom spratu i nema susednu terasu sa leve strane. pogled sa terase je odličan, imate fotografiju u postu koji opisuje kuću (poslednja fotografija). Astri je već krenula sezona pa su gosti u sobama tako da za sada nema mogućnosti da se naprave nove fotografije. U pravu ste, lokacija kuće je takva, na 5 minuta od strogog centra ali ako vam nije problem pešačenje uzbrdo kada se vraćate do apartmana. Parking ispred kuće je dozvoljen ali postoji i nekoliko mesta koje su grci rezervisali za sebe. Obeležene su i tu ne bi trebalo parkirati jer će vam policija skinuti tablice sa vozila. U blizini kuće postoji dosta mesta gde se može auto parkirati slobodno, odmah sa desne strane kod ulaza SARTI A ili na uzvišenju iznad crkve. Pozdrav!
napisano: 2019-05-11 20:28:02

10625
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA ALEKSANDROS - Post broj: # 11
idi na dno idi na vrh
autor
Katarina75
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Interesuje me Kuca Alexandros petokrevetni apartman u prizemlju. Slike soba i terase. 


Komentari:

sitonija
U pitanju su apartmani broj 6 i 11, oba imaju velike terase jer ta etaža ide više u dubinu od sledeća dva sprata. I imajte u vidu da je sada predivan pogled sa terasa koji inače karakteriše ovu kuću za ova dva apartmana zaklonjen novoizgrađenom kućom preko puta. Ako vam je pogled bitan onda birajte apartman broj 2 odakle je najbolji na ceo Sarti. I još nešto, kada se sa ulice uđe u kuću Aleksandros do ova dva apartmana se silazi stepenicama, nije u pitanju suteren nego je kuća na strmini pa su terase apartmana 6 i 11 realno kao na prvom spratu. Slike obećavam sa prvim danima maja kada budem u Sartiju. Pozdrav!
napisano: 2020-02-19 18:09:01

10544
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA ALEKSANDROS - Post broj: # 12
idi na dno idi na vrh
tema: Smeštaji - Sarti - KUĆA ALEKSANDROS
Sitonija idi na index tema
strana 1 od 1

Broj korisnika foruma: članovi: 1456
administratori foruma: sitonijanadlanu thalassa


copyright by sitonijanadlanu/forum 2012-2024 / powered by sitonijanadlanu.com