Prijava!
Korisnički ID:
Sitonija
tema: Smeštaji - Sarti - KUĆA BABIS
strana 1 od 1
autor
ATOMSKI
grupa: user
broj postova: 6
reputacija: 1

Ovako nase agencije reklamiraju vilu BABIS :

*Nalazi se u novom delu Sartija na samo 70 metara od najlepšeg dela peščane plaže u Sartiju. Apartmani su za 2,3,4 ili 5 osoba, a glavni kvalitet ove kuće jeste što osim jednog dvokrevetnog studija br.4 ima samo apartmane i duplexe, pa je i smeštaj za dve osobe u strukturi apartman sa odvojenom spavaćom sobom. Svi apartmani imaju SAT TV, signal za bežični internet kao i klima uredjaj čije se korišćenje posebno doplaćuje*

E sad mi smo iznajmili *duplex* ali umesto dupleksa dobili smo dvosobni apartman u potkrovlju. Mozda *duplex* nesto drugo znaci na grckom ali koliko ja znam to bi trebao da bude apatrman u dva nivoa.
Do tog *dupleksa* vode strmoglave stepenice, tako da ako imate malo dete, a mi smo isli sa trogodisnjakom, morate konstantno da pazite.
Sto se tice Wifi konekcije ima je, ali samo na prvom spratu vile, iz agencije su nam preporucili da sidjemo u prizemlje do nekog pulta i nece problema sa konekcijom.
Smestaj u apartmanu prosecan, ima TV sa 3 turbo-folk kanala na srpskom ako neko hoce da gleda.
Posteljina se menja jednom u smeni, cistoca vile je dobra, nema peskira.
Sve u svemu ako trazite neki osrednji smestaj verovatno ce vam odgovarati.




Komentari:

sitonija
APARTMAN je smeštajna jedinica sa jednom odvojenom spavaćom sobom i drugom u sklopu koje se nalazi kuhinjski blok. DUPLEX ima dve potpuno odvojene spavaće sobe. Znači nema veze sa nivoima već sa brojem zasebnih spavaćih soba.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11070
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA BABIS - Post broj: # 1
idi na dno idi na vrh
autor
ATOMSKI
grupa: user
broj postova: 6
reputacija: 1

Kao sto sam vec napisao *duplex* je rec koja svuda u svetu predstavlja apartman na 2 nivoa a ne dvosobni apartman i to u potkrovlju.
Samim tim kad napisete petokrevetni apartman onda je to ono sto smo mi dobili, a duplex je ono za sta smo platili i ocekivali da dobijemo a nismo.



Komentari:

sitonija
Kuća Babis u Sartiju u ponudi je agencije ASTRA TRAVEL u čijem zvaničnom katalogu svako ko hoće može pročitati opise soba kao i sa jasno definisanim strukturama. U katalogu piše

"1/5 DUPLEX - dnevna soba sa kuhinjom i jednim klasičnim krevetom (ili krevetom na rasklapanje), dve spavaće sobe sa po jednim francuskim ležajem (ili dva klasična kreveta), sve prostorije NA ISTOM NIVOU"

U oba dupleksa u Babisu a to su broj 10 i 11 sam bio i situacija na licu mesta ne odstupa od opisa u katalogu. Prema tome bilo bi pametnije da pre putovanja pročitate opšte informacije organizatora i tako unapred zaključite da li vam ponuda odgovara ili ne.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11094
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA BABIS - Post broj: # 2
idi na dno idi na vrh
autor
ATOMSKI
grupa: user
broj postova: 6
reputacija: 1

Postovani,

Posto se u 99% slucajeva informisem preko interneta, jer nemam vremena da trcim od agencije do agencije, prva 4 reda pod znacima navoda iz mog prvog posta se odnose na opis vile Babis koju je ASTRA TRAVEL postavila na svoju web prezentaciju i slike naravno. Potpuno Vas razumem sto branite agencije jer Vas za to placaju i kad vec uzimate pare napomenite im da rec *duplex* zamene sa nekom drugom da bi se izbega zabuna jer zna se sta je *duplex* a sta dvosobni apartman tako da Vas molim da *ne izmisljate toplu vodu*




11167
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA BABIS - Post broj: # 3
idi na dno idi na vrh
autor
sitonija
grupa: admin
broj postova: 527
reputacija: 1

KUĆA BABIS - SARTI - part 1

Kako bi se izbegle sve dileme i "igre reči" koje na kraju dovode do nesporazuma i pogrešnih tumačenja za sve drage forumaše evo tlocrta svih soba u kući BABIS u Sartiju gde možete videti kako strukturu tako i unutrašnji raspored. U ovom postu na slici su prikazane sobe broj 1, 2, 3, 4, 6 i 7 od kojih je soba broj 4 studio s obzirom da se kuhinjski blok nalazi u istom prostoru sa spavaćim delom. Ostale sobe imaju izdvojenu kuhinju i po standradnim grčkim klasifikacijama spadaju u apartmane. Apartman broj 5 nalazi se u privatnom vlasništvu i nije predviđen za izdavanje. 

Sobe 1, 2, 3 i 4 se nalaze u visokom prizemlju, a sobe 6 i 7 na prvom spratu.




Kuća Babis - Sarti - tlocrti soba 1, 2, 3, 4, 6 i 7




11169
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA BABIS - Post broj: # 4
idi na dno idi na vrh
autor
sitonija
grupa: admin
broj postova: 527
reputacija: 1

KUĆA BABIS - SARTI - part 2

U ovom delu prikazan je raspored smeštajnih jedinica na prvom spratu gde se osim soba 6 i 7 nalaze i sobe broj 8 i 9 odnosno drugom spratu gde se nalaze dupleksi 10 i 11.  S obzirom da se ruter za bežični internet nalazi u prizemlju u samom ulazu u zgradu u sobama 9, 10 i 11 signal je dosta slab pa ga ponekad trebate juriti po sobi. Podaci za wi-fi su: mreža: BABIS_EXT a lozinka: babis93050

Klima uređaji su marke Fujitsu, a za njihovo korišćenje doplaćuje se 5 evra po danu. Po zahtevu i uplati u agenciji SITHON/ASTRA TRAVEL-a dobijate daljinski upravljač, a domar kuće Mađar Janoš posebnim ključem uključuje napajanje. Inače saradnja sa njim je odlična i do intervencija je dolazilo uvek odmah po pozivu tako da su svi zahtevi gostiju bili brzo ispunjeni, naravno kada je rešenje realno moguće.

Televizori su LCD marke Samsung, a izbor SAT programa mali, svega 4 domaća folk muzička kanala. Zagrevanje vode u kupatilima je električnim bojlerima. Nameštaj je niže klase, frižideri dosta stari ali funkcionalni osim u sobi broj 2 gde je prošle sezone ubačen nov frižider.  Sve u svemu BABIS predstavlja kuću prosečnog kvaliteta, a glavna prednost je lokacija i dovoljno mesta za parking oko kuće s obzirom da ona izlazi na dve ulice. 4-5 parking mesta su u hladu drveća.

Kuća Babis nalazi se u Novom Sartiju u ulici koja kraj Pekare ARTOHORA izlazi na plažu kod kuća KOSTAS i KATERINA. U ovoj ulici nalazi se i dobro snabdeven minimarket tako da je snabdevanje lako i jednostavno. 

GPS koordinate kuće su N40.09182/E23.97751




Kuća Babis - Sarti - tlocrti soba 8, 9, 10 i 11


Kuća Babis - Sarti - opšte karakteristike


Prilaz sa magistrale (A) do kuće Babis (B) na Google mapi




11157
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA BABIS - Post broj: # 5
idi na dno idi na vrh
autor
ATOMSKI
grupa: user
broj postova: 6
reputacija: 1

Zahvaljujem na ovim postovima.
Ovako je Astra trebalo da predstavi kucu i na svojoj web prezentaciji pa ne bi bilo zabune




11148
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA BABIS - Post broj: # 6
idi na dno idi na vrh
autor
nela
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Molim da mi neko napise nesto o vili Babis,tj.o smestaju u visokom prizemlju, kako je tamo?



11066
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA BABIS - Post broj: # 7
idi na dno idi na vrh
autor
nela
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

U Sarti idemo prvi put sa malim detetom, ovde sam puno toga procitala, super je, jedino me zanima smestaj koji smo izabrali, vila Babis, visoko prizemlje. Unapred hvala<



11125
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA BABIS - Post broj: # 8
idi na dno idi na vrh
autor
marija123
grupa: user
broj postova: 33
reputacija: 1

ljudi ako uzimate ovu kucu samo sprat i to veliki app, dole su studia boze me sacuvaj, terase uske male, prljavo je i dosta zapusteno, po meni najgora astrina kuca i treba je izbaciti , ili regulisati ciscenje iste, posto zavese nisu prane jedno pet godina sigurno, a mi smo bili na pocetku sezone prosle godine u junu, posle babisa iliadis nam je bio kao u dvorac da smo usli ;)


Komentari:

sitonija
Nezadovoljan gost vidi stvari mnogo drugačije i najbolje je pre polaska dobro se informisati o kategorizaciji kuče u koju idete. Babis definitivno ima samo jedan studio (soba 4) a sve ostalo su apartmani (po definiciji apartmana), a kuća jeste starija i takva kakav je što se vidi na svim njenim prezentacijama na internetu i katalozima. Vlasnik kuće ni ove sezone nije realizovao neko renoviranje. To nažalost nije u domenu naših ovlašćenja ali ćemo uraditi sve da svi problemi budu ili rešeni ili dovedeni u prihvatljive okvire. Kuća je pregledana, tehnički problemi se rešavaju, a ovom momentu radi se na priključenju interneta. Dakle nema razloga za brigu, tu smo spremni da izađemo u susret našim gostima. Pozdrav!
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11046
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA BABIS - Post broj: # 9
idi na dno idi na vrh
autor
sitonija
grupa: admin
broj postova: 527
reputacija: 1

Kuća BABIS - SARTI - part 3

Danas smo završili posao kojim je rešen problem oko wi-fi interneta u kući BABIS. Naime ugrađen je još jedan AP na spratu kojim su sada u potpunosti pokrivene sve sobe od broja 6 do 11. Tako sada postoje dve mreže sa sledećim parametrima:

1. BABIS_EXT - password: 94050 (sobe 1,2,3,4)
2. Babis Astra - password: astratravel (sobe 6,7,8,9,10,11)

Dr, Miloš i ja odradili smo posao koji će našim gostima obezbediti 100% pokrivenost internetom, a kako sam i obećao trudiću se da iz ove kuće izvučemo maksimum. Osim toga u svim sobama u kupatilima kompletno su zamenjeni mehanizmi na vodokotlićima kao i televizor u dupleks apartmanu 11. Dakle, sve je utegnuto i spremno za ful sezonu, a gosti koji su sada u Babisu uveliko uživaju u lepom vremenu koji prati ove poslednje dane maja. Veliki pozdrav iz Sartija!
















11134
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA BABIS - Post broj: # 10
idi na dno idi na vrh
autor
sitonija
grupa: admin
broj postova: 527
reputacija: 1

DRUGAR IZ BABISA

Prošle godine u kući BABIS bili su smešteni moji dragi gosti UKI i NINA iz Niša, a u ovoj smeni u apartmanu broj 6 moj drugar TEODOR sa kojim sam sa posebnim zadovoljstvom razgovarao o aktuelnoj situaciji u Sartiju. Zaista je velika čast imati ovakvog drugara, a kako mi je noćas saopštio ostaje još jednu smenu tako da se naše druženje nastavlja. Teško postoje reči koje mogu opisati radost upoznavanja ovakvih posebno dragih gostiju.








11113
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA BABIS - Post broj: # 11
idi na dno idi na vrh
autor
Aiko
grupa: user
broj postova: 6
reputacija: 1

Mi smo ove godine uplatili Babis preko Astre, najvise iz razloga sto je to jedina vila koja prima kucne ljubimce..vodimo malog psa, rase shi cu..dobili smo apartman broj 6, pa me zanima terasa..da li je odvojena os susednih terasa? Pitam naravno zbog psa, da ne bi uznemiravao ostale goste..i da li je hladovina na istoj...vidim po slikama da je uska, ali sta je tu je..za kuce smo se zrtvovali..
I zanima me da li sestica ima kadu u kupatilu? 
Na fotkama agencije ima i kada i tus kada, ali ne pise koja je koja soba..

Vidim da je sada ok situacija sa internetom, zbog dece..


Bas bi mogla Astra da se potrudi da vise kuca prima kucne ljubimce..:)



Komentari:

sitonija
Apartman 6 u BABISU zlazi na dve terase, jesu nešto uže, a terasa 6-ce nastavlja se na terasu 9-ke. U kupatilu 6-ce je kada. Od ove sezone kuća PIROFANI više ne prima kućne ljubimce tako da BABIS ostaje jedina opcija. Ovo ne zavisi od ASTRE već od vlasnika kuća.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11055
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA BABIS - Post broj: # 12
idi na dno idi na vrh
autor
Aiko
grupa: user
broj postova: 6
reputacija: 1

Hvala puno na odgovoru...interesuje me samo jos jedno..rekli ste da se terasa sestice nastavlja na devetku..da li to znaci da su spojene ili je ogradjeno?
Ako je spojeno da znam da ponesemo nesto da ogradimo zbog psa..

Znam da primanje kucnih ljubimaca zavisi od gazde vile..prosle godine letovali smo na Pilionu, tamo je svuda dozvoljeno i to me odusevilo..

Hvala unapred, ovo mi je bas pomoglo da steknem bolju sliku..



Komentari:

sitonija
Ne brinite, terasa 6-ce je fizički odvojena od 9-ke, a druga terasa koja se nastavlja na 7-cu ima pregradu. Evo i slika načinjenih pre pola sata.







napisano: 2019-02-05 21:34:14

11119
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA BABIS - Post broj: # 13
idi na dno idi na vrh
autor
Aiko
grupa: user
broj postova: 6
reputacija: 1

Ovo izgleda i vise nego sjajno, odusevljena sam..ostaje nam samo da sa nestrpljenjem cekamo 19. jul kada nam pocinje smena..

A Vama beskrajno hvala na pomoci..



Komentari:

Aiko
Doduse, nije iskljuceno da se ja javim jos sa kojim pitanjem..:)
napisano: 2014-06-15 19:05:00
sitonija
Nema na čemu, drago mi je da ste pronašli ono što ste tražili. Inače kuća BABIS je u mojoj odgovornostii pa sve što eventualno dodatno zatreba možete mi se slobdno obratiti. Kada se između gostiju i nas koji radimo dole pokrene pozitivna energija sve je mnogo lakše, a tada i svi problemi i procedure postaju nevažni. U svakom slučaju kuca će imati svoju terasu i neće smetati komšijama. U poslednjoj smeni u Babisu su bili gosti sa rotvajlerom koji ovde deolaze već nekoliko sezona i naravno već je pala odluka da se ponovo vidimo dogodine. E da, vlasnici su svog ljubimca vodili uglavnom na plažu Kriaritsi gde kuce nikom ne smetaju. Inače plaže gde su ljubimci često viđani su Megaportokali, Dukina plaža, a u zalivu Sikije postoji dosta plaža koje su primerene i blizu Sartija. Pozdrav!
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11113
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA BABIS - Post broj: # 14
idi na dno idi na vrh
autor
Aiko
grupa: user
broj postova: 6
reputacija: 1

Nas ljubimac je minijaturan, ne znam da li ima i 3 kg, tako da sa njim mozemo svuda, nije problem kao sa velikim psima tipa rotvajler..ja se cesto zezam da je ovaj nas  dzepni pas..
Mi smo bili u Neosu, na Lagomandri, Paradiso plazi, Kalamiciju, Kriariciju, Toroniju i svuda smo vidjali ljubimce na plazi..kada vlasnici vode racuna, oni nikome ne smetaju..:) Uglavnom bude na povocu i sa mnom na lezaljci pod suncobranom..

Najvaznije mi je bilo da cujem da u apartmanu nece smetati komsijama jer mi je bitno da tu bar bude pusten i slobodan..

Drago mi je da ste bas Vi odgovorni za Babis i jako bih volela i da se upoznamo jer je bas Vas putopis glavni ,,krivac,, za nasu ljubav prema Sitoniji..:)



Komentari:

sitonija
Vidimo se sigurno, regularna procedura je obilazak gostiju najmanje 3 puta za vreme smene, a svakako se vidimo i u Sartiju pa kod Tomaza na sladoled. Pozdrav!
napisano: 2014-06-19 10:50:06

11172
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA BABIS - Post broj: # 15
idi na dno idi na vrh
autor
Ancika28
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Kakvo je stanje u vili Babis?da li je nesto renovirano,da li imate slike cetvorokrevetnog duplexa br 9



11061
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA BABIS - Post broj: # 16
idi na dno idi na vrh
autor
Milena.Vlada.Azra
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Dobar dan!Zainteresovani smo za kuću Babis pre svega jer je pet friendly a imamo malog psa koga svuda vodimo sa sobom.Nude nam jedini slobodan trokrevetni duplex što nama u principu i odgovara.E sada,trebala bi mi pomoć!Gde se tačno nalazi taj duplex,kažu na spratu i gleda na ulicu,ali kako to tačno izgleda?Koji sprat,kakva je terasa,da nije to možda ono potkrovlje koje se praktično i ne vidi na slikama pa ne mogu da ocenim kakva je terasa i gde tačno gleda?Bilo kakve informacije bi mi bile BAŠ od koristi!Hvala unapred i pozdrav!



Komentari:

sitonija
Kuća BABIS raspolaže sa tri dupleksa, broj 9 koji je smešten na prvom spratu i gleda na ulicu i predviđen je za smeštaj 4 osobe. Na drugom spratu odnosnu potkrovlju nalaze se dupleksi broj 10 i 11 oba predviđena za smeštaj 4-5 osoba. Dupleks broj 11 gleda na ulicu. Na osnovu toga što vam nude najverovatnije se radi o dupleksu broj 9, on ima sasvim solidnu terasu i veći deo dana je u hladu. Pozdrav!
napisano: 2019-04-27 20:38:03

10540
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA BABIS - Post broj: # 17
idi na dno idi na vrh
tema: Smeštaji - Sarti - KUĆA BABIS
Sitonija idi na index tema
strana 1 od 1

Broj korisnika foruma: članovi: 1456
administratori foruma: sitonijanadlanu thalassa


copyright by sitonijanadlanu/forum 2012-2024 / powered by sitonijanadlanu.com