Prijava!
Korisnički ID:
Sitonija
tema: Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA
strana 1 od 1
autor
fiatcroma
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

zna li neko gps za vilu sartios?  unapred hvala...pozdrav svima...miki

 




Komentari:

pajamen
sartios 40.097223 23.978022
napisano: 2012-05-17 18:52:21

10990
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 1
idi na dno idi na vrh
autor
bokisha
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

pozdrav turisti! Sajt je odlican i svsta nesto moze da se sazna. Ovog leta prvi put idem na sitoniju, tacnije Sarti, pa me zanima da li neko ima informacije o vili Atina?



Komentari:

sitonija
Kuća ATINA nalazis se u starom Sartiju u ulici koja ovaj deo odvaja od novog. 100m od Arvanitidisa i 250m od plaže i to dela gde počinje šetalište i sadržaji na plaži. Smeštena je iza privatne kuće vrednih domaćina. Dobar izbor, korektan smeštaj u delu Sartija u kojem osim diskoteka Makedonija i Mohito nema drugih primedbi. Ali iskreno do sada jedino što se vikendom čuje je diskoteka Fact, a ona se čuje mnogo dalje. Sarti je ipak mesto gde se traže i sadržaji i provod pa ko nije za to može da izabere Metamorfozis. Pozdrav iz Sartija sa mesta odakle se kuća Atina odlično vidi kao i zadovoljni gosti koji se polako vraćaju sa plaža Sitonije!
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10969
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 2
idi na dno idi na vrh
autor
nera7062
grupa: user
broj postova: 4
reputacija: 1

Dobar dan zaljubljenici u Sitoniju i Sarti.
Jos tri nedelje pa eto mene u Sartiju.   Krajnja destinacija je Hotel Ammos (Sarti Beach). Interesuje me da li je neko boravio u tom hotelu i kakvi su njegovi utisci?




10964
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 3
idi na dno idi na vrh
autor
zoki
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Pozdrav svima,
za mesec dana bi trebao da krenem put Sartija sa porodicom u kucu ASTERIA pa da li mi moze neko preneti svoja iskustva vezano za tu kucu sto se tiče gazda,higijene, udaljenost od plaze komfor u kuci zbog klinaca itd. jer na slikama i ne uliva bas neko poverenje a to je bilo jedino odgovarajuce u tom trenutku.Hvala puno



Komentari:

sitonija
Osnovna prednost ASTERIE je lokacija, u zaravnjenom delu Starog Sartija, blizu centra, ali i izlaska na magistralu. Kuća jeste nešto starija i u kantri fazonu, ali sasvim korektan smeštaj i bez nekih većih zamerki. Uz to apartmani u potkrovlju broj 6 i 7 su bez klime neupotrebljivi što treba imati u vidu jer se njeno korišćenje doplaćuje. Pozdrav!
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10974
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 4
idi na dno idi na vrh
autor
Milanovic
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Pozdrav svim zaljubljenicima u Sarti ja sa porodicom dolazim krjem jula prvi put na Sarti a i u Grckoj.Dolazim u kuci Sofia pa bih zamolio ako neko nesto vise zna o toj kuci da mi napise i sta se nalazi u blizini ima li nekakvih prodavnica?
Unapred hvala.




Komentari:

sitonija
Kuća SOFIJA nalazi se u novom Sartiju i to u prvom redu uz plažu. U neposrednoj blizini kuće nalazi se jedna od najbolje snabdevenih pekara Artohora i nekoliko mininmarketa i taverni. Supermarket Arvanitidis nalazi se na 5 minuta laganog hoda.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10948
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 5
idi na dno idi na vrh
autor
Milanovic
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Hvala ti puno na informacijama jos samo jedno pitanje kakva je plaza u tom delu dali je dobro za decu?


Komentari:

sitonija
Na ovom delu plaže novi Sarti nema sadržaja osim ispred kuće Aristotelis što je blizu Sofije gde postoje ležaljke i suncobrani. Inače plaža je peščana i vrlo široka pa mesta ima koliko hoćete. More postupno prealzi u dubinu, mnogo blaže nego u starom Sartiju. Južno od Sofije nakon nekih 300m počinje Sarti beach i plićaci sa nasitnijim peskom kako na obali tako i na dnu.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10890
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 6
idi na dno idi na vrh
autor
jeca
grupa: user
broj postova: 3
reputacija: 1

Cao,ja sam nova na ovom forumu.U septembru putujem u Sarti na bum sa malm detetom(16meseci).Da li mi moze neko preneti svoja iskustva sa nalazenjem smestaja.Da li je lako naci? :)



10961
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 7
idi na dno idi na vrh
autor
kokaja
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Pozdrav svim ljubiteljima Sartija!

Ja sam nova ovde, ali svakako odusevljena pronalaskom raznoraznih informacija na temu Grcke i Sitonije. 

Za ovu godinu sam odlucila da sa porodicom provedem letovanje na Sitoniji, i to najverovatnije u Sartiju.

S tim u vezi mi treba mala pomoc. :) Hteli bismo malkice lepse uredjeni studio, a da nas pak ne "oderu" za taj luksuz. ;)

Pronsla sam Hotel apartmane Agni i Zogia apartmani, kao i Frau Irene Haus (divno i neobicno sredjeni studiji), pa me zanima zna li neko nesto vise o njima.

Idem sa muzem i sinom od godinu ipo dana.

Svakako bi mi dobrodosli i saveti koje plaze obici sa detetom. 

pozdrav i hvala!



Komentari:

sitonija
Sve tri kuće su odličane, Agni se nalazi u najjužnijem delu Sartija Sarti beach, a ostale dve u srednjem delu novog Sartija, Osim ovih kuća dobar izbor su i kuće Kostas i Teodouroula, sve sličnog kvaliteta. Plaže u okolini Sartija pogodne za malu decu su Ahlada, Platanitsi, Tourkolimnionas, i Klimatarija. Pozdrav i vidimo se u Sartiju!
napisano: 2019-02-05 21:34:14
kokaja
hvala na odgovoru :) mada me ova Irenes Fraus bas privukla, a ne vidim da neko o njoj pise!?
napisano: 2012-07-26 11:08:24
kokaja
Ako znate kakave okolis oko kuce Frau Irene - znacilo bi mi ba znam i ja :)
napisano: 2012-07-26 11:10:27
sitonija
Frau Irene Haus je vrlo luksuzan i lepo sređen smeštaj, nalazi se u trećoj ulici od plaže u novom Sartiju na uglu sa poprečnom ulicom koja kod hotela Ostraco izlazi na more. U visini kuće Babis iz ponude Astra travel koja je smeštena na suprotnom uglu ulice u kojoj je i Irene Haus. Terase gledaju ili bočno ka moru ili na parking za kamp kućice. Ali interijer Irene je ipak ono što je u ovoj kući najbolje i čini ovu kuću vrlo traženom.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10964
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 8
idi na dno idi na vrh
autor
jeca
grupa: user
broj postova: 3
reputacija: 1

Da li neko zna kakva je vila Irida?Ovo sto sam videla na netu mi se bas svidja pogotovo zbog velikog dvorista i igralista za decu?



10919
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 9
idi na dno idi na vrh
autor
marija1980
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Potreban mi je smestaj u Sartiju od 20.08 moze li neko da mi preporuci i cena otprilike u tom periodu


Komentari:

nebojsa1978
imas vilu house giota od 24.08. sam ja uzeo termin i za 15 dana platio sam 550e vila je na plazi
napisano: 2013-08-04 14:43:13
nebojsa1978
zaboravi sam da kazem da je to cena za nas 4 dvoje dece i dvoje odraslih klima je uracunata u cenu
napisano: 2013-08-04 14:45:00

10941
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 10
idi na dno idi na vrh
autor
baban
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Da li neko ima iskustva sa kućom Ilias u Sartiju,u pitanju je apartman u niskom prizemlju,preko Astra travel-a?
Pozdrav




10893
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 11
idi na dno idi na vrh
autor
jelenaab
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Zdravo. Planiram da u septembtu idem u Sarti. Da li neko ima iskustva ili neke informacije o vili Exohi?


Komentari:

sitonija
EXOHI se nalazi na samom ulazu u Sarti ali preko puta magistrale i praktički na samoj magistrali. Kompleks studija sa dosta zelenila, parking prostorom, igralištem za decu.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10954
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 12
idi na dno idi na vrh
autor
lazar
grupa: user
broj postova: 4
reputacija: 1

interesuje me sarti u septembru,idem sa malim detetom. Cuo sam da duva jak vetar i da nije prijatan za malu decu.Cisto me interesuja da li neko preteruje sa  konstatacijama. hvalan unapred


Komentari:

sitonija
Leta 2012. vreme u prvih 15-tak dana septembra bilo je lepo, a onda je usledilo pogoršanje vremena i bilo je i talasa i vetra. Nakon par dana vreme se stabilizovalo, a poslednja smena gostiju iz Srbije od 21. septembra imala je izuzetno lepo vreme, rekao bih najbolje u čitavoj sezoni. Lepo vreme nastavilo se i u oktobru. Prema tome sve zavisi kako se kome zalomi. Prognoza vremena je uvek neizvesna, a što se tiče vetra i talas u Sartiju za to postoji rešenje. Mnogo puta pisano je o tome i na ovom i na drugim forumima.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11059
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 13
idi na dno idi na vrh
autor
jaroslava
grupa: user
broj postova: 3
reputacija: 1

Pozz svima...
 Za ovo leto sam se odlucila za Sitoniju, tacnije Sarti. Jel ima neko iskustva sa vilom sartios? Ne mogu da se odlucim izmedju sartios, theo i four seasons, pa jel moze mala pomoc? Inace, cula sam da su konstantno prisutni talasi i vetar, pa se zbog toga malo dvoumim...



Komentari:

sitonija
Sve tri kuće su u starom delu Sartija gotovo identičnog kvaliteta, novije i na dobrim lokacijama. Sartios i 4 seasons praktički jedna do druge sasvim blizu početka pešačke ulice koja vodi ka centralnom trgu, a Theo još bliže kako centru tako i plaži. Talasi i vetar NISU STALNO PRISUTNI, sve zavisi od trenutne vremenske situacije baš kao i svuda drugde u Grčkoj.
napisano: 2019-02-05 21:34:14
Flame
Talasi i vetar nisu stalno prisutni, ali ih ima više nego na drugoj strani poluostrva ( npr. u Neos Marmarasu i Toroniju).
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10925
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 14
idi na dno idi na vrh
autor
meda71
grupa: user
broj postova: 3
reputacija: 1

Dali neko zna koliko tačno kilometara ima do Sartija od Beograda?




Komentari:

pajamen
Costs
81.45 €
Toll 0.00 € | Petrol 81.45 €
Time
10h12 with 04h41 on motorways
Distance
769 km with 453 km on motorways
napisano: 2013-01-28 07:49:58
pajamen
za bolje kalkulacije idite na http://www.viamichelin.com
napisano: 2013-01-28 07:51:20
sitonijanadlanu
ZEMUN-SARTI preko prelaza Preševo i Evzoni 786km!
65€ dizela
9h30min.
napisano: 2019-02-05 21:34:14
meda71
Hvala puno!!
napisano: 2013-01-28 19:43:39

10924
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 15
idi na dno idi na vrh
autor
lazar
grupa: user
broj postova: 4
reputacija: 1

interesuju me GPS koordinati vile Sartios,Sarti




Komentari:

sitonija
SARTIOS GPS(N40.097223/E23.978022)


napisano: 2013-02-04 15:27:56

10887
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 16
idi na dno idi na vrh
autor
lazar
grupa: user
broj postova: 4
reputacija: 1

Da li mozes tacno da mi kazete kolikoje stvarno udaljena vila sartios od plaze.




Komentari:

pajamen
245 m do plaze...a 280m do vode.... nadam se da su deca vlasnika sartiosa prestala da voze ktm-ove....
napisano: 2013-02-12 19:24:59

10971
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 17
idi na dno idi na vrh
autor
jaroslava
grupa: user
broj postova: 3
reputacija: 1

Da li pored vile Sartios postoji parking?


Komentari:

sitonija
Kao i kod svih kuća u ovom delu Sartija - ulica!
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10984
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 18
idi na dno idi na vrh
autor
ninush
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Ja bih isla sa deckom na Sarti. Treba mi pomoc, da li mi ga preporucujete ? 
Hocemo da uzivamo,da prosetamo,da imamo gde da odemo..nismo ludi za nocnim provodom ,a opet da ima gde da se ode..I kakvo je vreme i more pocetkom septembra?





Komentari:

sitonijanadlanu
Sarti je mesto u kojem mnogi mladi ljudi pronalaze sasvim dovoljno inspiracija i sadržaja za uživanje, a u njegovom neposrednom okruženju nalazi se nekoliko odličnih plaža i beach barova. More je na početku septembra još uvek dovoljno toplo za kupanje, a kakvo će biti vreme teško sada iko može da zna. U leto 2012. početak septembra bio je lep, sredinom meseca vreme se pokvarilo, a kraj septembra bilo je izuzetno lepo, meni lično najbolje u celoj sezoni. Ali osim vremenskih prilika ja sam imao još jedan razlog zbog kojeg ću period posle 22. septembra pamtiti ceo život. Moj glas za SARTI!
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10955
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 19
idi na dno idi na vrh
autor
shone
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Jel neko imao iskustva sa Vilom Doxa ili Hotelom Barracuda? Znam da su udaljeni od centra Sartija, ali me zanima da li znate nesto vise o ovim smestajima, jer su ipak jeftiniji od onih u strom i novom Sartiju, a ionako nameravam da menjam plaze svaki dan....


Komentari:

sitonija
Ukoliko vam ne smeta što se nalaze praktično na samoj magistrali sve ostalo je sasvim ok.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10969
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 20
idi na dno idi na vrh
autor
shone
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Kuca Niki, kakav je smestaj?



10894
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 21
idi na dno idi na vrh
autor
kasetica
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Planiramo da idemo u Sarti pocetkom juna, tacnije od 01.06 do 15.06. zanima me da li je to suvise rano s obzirom da idemo sa malim detetom od godinu i po dana, najvise me brine vetar koji se cesto spominje kada je rec o sartiju? i da li neko ima iskustva sa vilom Aleksandros?


Komentari:

sitonija
Pravo leto u Sartiju obično počinje u poslednjoj dekadi maja, o vetru je već pisano toliko da može diplomski rad da se napiše, a o kući imate sve do detalja na linku ALEKSANDROS Moje mišljenje je da je termin dobar jer još nije preterana gužva i vrućina, a izbor kuće ne baš najpametniji s obzirom da vam ne gine svakodnevno penjanje uz brdo što sa malim detetom i nije tako jednostavno.
napisano: 2019-02-05 21:34:14
pajamen
ali moras priznati da je to jedan od boljih smestaja......i da ima predivan pogled na ceo sarti....
napisano: 2013-03-19 17:18:03
kasetica
Hvala na odgovoru. Koji biste mi vi smeštaj preporučili?
napisano: 2019-02-05 21:34:14
pajamen
ja preporucujem aristea studios....mislim da je u tom periodu oko 30e trokrevetni studio.....a odusevicete se njihovom gostoljubljivoscu http://www.aristeahalkidiki.gr/en/001b.htm
napisano: 2013-03-20 18:06:31
kasetica
hvala! rezervisali, nije bilo trokrevetnih rezervisali dvokrevetni - 27 eur.
napisano: 2013-03-21 20:55:48
sitonija
ARISTEA se isto nalazi u brdu i to u nivou kuće ALEKSANDROS. Oba smeštaja su vrlo korektna, ALEKSANDROS sa dosta soba sa panoramskim pogledom na ceo Sarti. Za mlade odlična opcija ali za starije i porodice sa malom decom mislim da je pametnije birati kuće smeštene u "zaravnjenom" delu, a tu ih ima baš dosta. Spomenuo bih ANDREAS, BERLIN, SARTI INN, STAVRULA, VALIS, THEO, SARTIOS, CLIO... Blizu šetališta, blizu snabdevanja, u nivou plaže... rekao bih dobitna kombinacija.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10886
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 22
idi na dno idi na vrh
autor
veca
grupa: user
broj postova: 8
reputacija: 1

Interesuje me da li na celoj plazi u Sartiju ima suncobrana i lezaljki za iznajmljivanje? Bicu sa porodicom smestena u vili Theo, pa se razmisljam da li da nosimo iz Beograda suncobran ili ne? Cula sam da na plazi u novom delu Sartija bas i nema lezaljki za iznajmljivanje.

Na sta bismo jos trebali da obratimo paznju, tj. da li treba nesto posebno da ponesemo, posto idemo sa cerkicom od 3,5godine? Za vili Theo sam na ovom forumu dobila informaciju da je to odlican smestaj i na dobroj lokaciji.

Koliko je Sarti udaljen od Psakudije? Kumovi idu u istom terminu u Psakudiju, pa cemo se naravno vidjati. Koliko ce nam vremenski trebati do njih. Naravno kolima.

Hvala.



Komentari:

sitonija
THEO se nalazi u starom Sartiju gde je plaža u potpunosti pokrivena sadržajima mnogobrojnih taverni, kafea i barova. Dakle suncobran i ležaljke ovde su vam na raspolaganju. U Sartiju postoji baš sve što vam može zatrebati za vreme vašeg boravka sa malim detetom tako da ne morate ništa posebno da nosite od kuće. Od Sartija do Psakoudie ima oko 60km ali nekih sat i po vožnje, a kako tamo nema ama baš ništa vredno putovanja predlažem vam da se sa kumovima nađete negde na "pola puta". ORMOS PANAGIAS i okolne plaže TRANI AMMOUDA, LATOURA, LAGONISI. KARIDI, FAVA ili NIKITI u čijoj su blizini fenomenalne AGIOS IOANNIS, KOVIUO, SPATHIES, KALOGRIA... čine mi se savršenim rešenjem. Jedino što u tom slučaju ostaje pitanje da li će se kumovi uopšte vratiti u Psakoudiu.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10987
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 23
idi na dno idi na vrh
autor
daniela
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Rezervisali smo i uplatili deo aranzmana u vili Babis, prvi put idemo uopste u Grcku. Vila je smestena u novom delu Sartija. Ono sto me zanima je da li u novom delu Sartija postoji uredjena plaza ili se mora ici u stari deo, naime, juce sam slucajno cula da u novom delu Sartija nema nicega, ni plaze niti bilo cega,,,ukoliko je neko bio neka mi nasto napise,,,pozdrav


Komentari:

sitonija
Naravno da POSTOJI plaža, ali nije pokrivena sadržajima kao u starom delu. Naime ležaljke i suncobrani postoje samo kod mesta za iznajmljivanje čamaca i pedalina ispred kuća ARISTOTELIS, a sve ostalo je predviđeno za smeštaj u free varijanti. Ovaj deo sa sadržajima nalazi se na samo dva bloka od Babisa, dakle 5 minuta lagane šetnje. Novi Sarti ima mnoge prednosti o kojima je već dosta puta pisano, ali ono najvažnije je: dovoljno mesta za parking, najbolja pekara u Sartiju Artohora, nekoliko donbro snabdevenih minimarketa, nekoliko taverni, plažu na kojoj nema gužve i gde morsko dno postepeno prelazi u dubinu... a i bliže je delu SARTI BEACH (sa sadržajima) po mom mišljenju najboljem delu plaže Sartija.
napisano: 2019-02-05 21:34:14
Dida
Po meni novi deo Sartija ima bolju plažu od starog dela.U novom delu plaža ima mali pad dok je u starom dosta strma.
napisano: 2019-02-05 21:34:13

10969
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 24
idi na dno idi na vrh
autor
jovana
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Pozdrav!
Interesuje me kakav je Sarti,posto planiramo letovanje..
Prosle godine smo letovali u Neos Marmarasu i jako smo zadovoljni,ali bi smo voleli da obidjemo i Sarti.
Kakvi su vasi utisci?



Komentari:

Vladapn
Kao neko ko je pretprosle godine bio stacioniran u N. M. a svakog dana obilazio razlicite plaze, toplo preporucujem Sarti ukoliko vam vetar i talasi ne predstavljaju problem, Sarti je manji ali nekako vise morski, pogled na pucinu i Atos je fenomenalan, ima dosta Taverni, kafica i marketa i bar meni mnogo lepse izgleda...
napisano: 2013-05-23 15:05:29

10975
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 25
idi na dno idi na vrh
autor
Vladapn
grupa: user
broj postova: 5
reputacija: 1

Zahvalio bih se jos jednom autoru sajta na izuzetno preciznim i korisnim informacijama u vezi svih mojih pitanja, zaista samo reci hvale za coveka koji uz sve svoje obaveze stigne da bukvalno svakome na forumu da pravu informaciju. 

Sitonija, ipak je internet u Dimisu besprekorno obavio posao, ostaje da uzivamo u ostatku odmora u danas vetrovitom ali suncanom i toplom Sartiju.




Komentari:

veca
Sitonija je covek zmaj!!!! Pridruzujem se pohvalama....
napisano: 2013-05-23 17:26:40
sitonija
Nema na čemu, kada sam već ovde zaista mi nije teško da proverim sve što vas interesuje. Dobre informacije pola su posla do savršenog letovanja, a ostalo je na vama. Iako vetrovit Sarti je i danas plenio, evo par današnjih fotografija sa plaže u Novom Sartiju gde je počelo postavljanje ploča na šetalište. Radovi su na početku ali izgleda da će ova ideja na kraju doneti Sartiju dodatne poene.







napisano: 2019-02-05 21:34:14

10929
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 26
idi na dno idi na vrh
autor
korto013
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Samo bih hteo da te pozdravim i da ti kazem da si ostavio upecatljiv utisak na mene dok smo sedeli u Obeliksu na girosu,jako sam pod utiskom sve vreme od kako smo se rastali.
Veliki pozdrav od Ranka.



Komentari:

sitonija
Drago mi je što smo u Sartiju uz giros dotakli se i tema koje postaju sve aktuelnije u vremenu u kojem sada živimo. Prilika da postanemo bolji i duhovno probuđeni nebi trebala da se propusti. Uskoro se vraćam u Srbiju, a onda nastavljamo priču na Rtnju, mestu gde vreme postaje beznačajno. Veliki pozdrav iz Sartija! Zoki
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10938
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 27
idi na dno idi na vrh
autor
jecikaga
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Molim vas, pomoc! trebalo bi sutra da uplatim depozit za 4.06 Sarti. medjutim vidim da je vreme lose, a i temperatura mora relativno niska. MOzda nemam prave informacije,pa mi recite kakve vi informacije imate o tome. Takodje  dolazim sa bebcem od godinu i po, i stvarno ne bih leto provela u apartmanu, sta mi preporucujete, please? inace, direktno sam kontaktirala vlasnika house Kostas na plazi koji mi  za dvosoban apartman sa pogledom na more trazi 50 evra po danu. Bila bih vam zahvalna ako imate neku sugestiju i o smestaju, jel koliko vidim nema puno iskustava...
hvala



Komentari:

sitonija
Vreme u Sartiju je lepo, doduše danas je bilo nešto vetra poslepodne, ali je toplo danju i prijatno noću. Temperatura mora je prešla 20 stepeni i sezona kupanja je već počela. Danas smo bili na ROBINZON izletu i verujte mi na reč... UŽIVANCIJA PRAVA!









napisano: 2019-02-05 21:34:14

10932
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 28
idi na dno idi na vrh
autor
marija123
grupa: user
broj postova: 33
reputacija: 1

vreme je idealno idi i uzivaj i mahni nam sa kamere u hana kuci ;)
http://www.accuweather.com/en/gr/sarti/182619/june-weather/182619?monyr=6/1/2013




10937
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 29
idi na dno idi na vrh
autor
jecikaga
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Hvala puno, divno je sto postojite :)



10991
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 30
idi na dno idi na vrh
autor
SoniqueXP
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Danas sam pronasao ovaj forum, i veoma sam zadovoljan kakve se sve informacije mogu dobiti!
Prvi put idem u Sarti krajem avgusta, sopstvenim prevozom.

Zanima me mogućnost parkiranja u starom delu Sartija, konkretno oko Vile Akis (iznad pekare). Kako sam čuo, izgleda da tamo mesta nema previše, pa me zanima imate li neku preporuku gde je najbolje onda ostaviti automobil?
Postoji li neki veći javni parking u blizini?

unapred hvala



Komentari:

sitonija
Oko pekare pronalaženje parkinga je u zoni teorije. Najbliži parking nalazi se odmah do autobuske stanice i bankomata, doduše zemljani ali na njemu se obično pronađe slobodno mesto.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10917
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 31
idi na dno idi na vrh
autor
imodium
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Pozdrav Drugari,

Takodje bih zeleo prvenstveno zeleo da se zahvalim dobrim ljudim koji vode ovaj sajt tek sam se danas registrovao i primetio sam da ima izobilje korisnih informacija. Svaka cast :)

E sad imam jedno pitanje za nekih nedelju dana krecem sa devojkom na odmor lokacija je sarti, interesuje me da li postoji mogucnost da mi neko da koordinate kuce Panajota, U napred sam vam zahvalan

Takodje sam hteo da vas pitam kakav je sart(posto prvi put idemo) sto se tice nekih aktivnosti dali postoji mogucnost ronjenja iznajmljivanja vodenih skutera ili slicnih zanimacija 

Jos jednom zelim da pohvalim ljude koji vode sajt i nadam se brzom odgovoru posto se put pred polazak primakao :) Vidimo se za koji dan...




Komentari:

sitonija
PANAJOTA-Sarti GPS(N40.08056/E23.97924)
napisano: 2013-06-27 15:51:54

10952
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 32
idi na dno idi na vrh
autor
jaroslava
grupa: user
broj postova: 3
reputacija: 1

Zanima me kakve su trenutne temperature, posto planiramo za 7 dana da idemo u Sarti...? 


Komentari:

Bokins
ako smo se od 9 juna kupali na Lefkadi, a ovde na Sitoniji od 19.....kao i sada Jako suncano, more super...
napisano: 2013-06-29 01:48:15

10916
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 33
idi na dno idi na vrh
autor
Putnica05
grupa: user
broj postova: 3
reputacija: 1

Da li je neko bio u kuci Fotini ili kuci Sotiria? Malo gledamo smeštaj, pa nas zanima da li su ove dve kuce mnogo udaljene od plaže, kakvi su uslovi? I da li ima mesta generalno,da li je guzva,  planiramo da krenemo za Sarti 7.jula, ali u sopstvenoj reziji, bez agencije.


Komentari:

sitonija
FOTINI i SOTIRIA predstavljaju kuće iz vrha ponude Sartija, obe kuće se nalaze na blagom uzvišenju ali su vrlo blizu plaže i to uređenom delu sa sadržajima mnogobrojnih taverni i kafea. Inače u toku je AKCIJA ASTRA TRAVEL-a koja se odnosi i na obe ove kuće tako da se može dobiti i dodatni popust od 10% ili gratis prevoz za dve osobe u vrednosti od 130€
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10912
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 34
idi na dno idi na vrh
autor
Putnica05
grupa: user
broj postova: 3
reputacija: 1

Zahvaljujem se na prethodnom odgovoru, ali imam jos jedno pitanje o smestaju u Billy's House? Kakvo je mesto gde se nalazi i kakva je plaza, ne mogu nigde bas nista da nadjem, pa je svaka informacija dobrodosla.


Komentari:

sitonija
BILLY'S HOUSE nalazi se u drugoj ulici uz more na samom početku (od parkinga) dela Novi Sarti. Plaža u visini ove kuće je zapravo deo ispred kuća ARISTOTELIS, znači deo gde ima nekoliko ležaljki i suncobrana, ali gde obala još uvek prilično strmo prelazi u dubinu. U sklopu ove kuće nalazi se i prodavnica suvenira.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10941
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 35
idi na dno idi na vrh
autor
Putnica05
grupa: user
broj postova: 3
reputacija: 1

Da li biste je preorucili za smestaj?
Suprug i ja vise volimo duboko, posto volimo da plivamo i to bi nam mozda i vise odgovaralo. Da li smemo da je rezervisemo preko interneta uz depozit, da li je to sigurno?
Zahvaljujem vam se puno na svim odgovorima koji su nam puno pomogli.



Komentari:

sitonija
Prave plaže Sitonije nalaze se u krugu od 15km oko Sartija, a za smeštaj je najvažnije da bude prema vašim očekivanjima i da vam odgovara cena. Procedure rezervacije preko interneta su uobičajene, a vlasnik kuće je korektan čovek tako da tu ne bi trebalo biti bilo kakvih neprijatnih iznenađenja.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10953
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 36
idi na dno idi na vrh
autor
milosljuba
grupa: user
broj postova: 3
reputacija: 1

U jednom postu malo ranije ste detaljno opisali vilu "Asteria", i naveli ste da ste da su sobe 6 i 7 neupotrebljive bez klime, i to me je malo zabrinulo obzirom da sam rezervisao dvokrevetnu sobu u toj vili od 09.09. preko Astra travel-a. Soba je nadrugom spratu i broj sobe je 8.
Da li je ista situacija sa sobom broj 8 kao i sa sobama broj 6 i 7.
Hvala unapred.

Pozdrav!



Komentari:

sitonija
Sve sobe u potkrovlju u vrelim mesecima traže klimu, u septembru je već sasvim druga priča. Uz to 8-ca ima i dve terase. Znači opušteno i uživajte!
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10962
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 37
idi na dno idi na vrh
autor
milosljuba
grupa: user
broj postova: 3
reputacija: 1

Mozda pitam previse ali zanima me da li je soba na suncanoj strani, tj. da li je sunce preko celog dana?



10954
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 38
idi na dno idi na vrh
autor
LaskeDeMaki
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Pozdrav svim forumašima!

Prvenstveno sve pohvale za sajt i posebno za ažurnost pri odgovaranju. Prečešljao sam sadržaje sajta "uzduž i popreko" i zaključaka sam da većina posetilaca foruma unapred rezerviše smeštaj, dok se malo njih odlučuje za "avanturističko putovanje". 

Planiram sa devojkom da dođem kolima u Sarti 15 ili 16,jula i da ostanemo oko nedelju dana otprilike. Zanima me kakva je mogućnost da se iznajmi neki sobičak gdje bi nas dvoje bukvalno samo prespavali i istuširali se! Cilj nam je da obiđemo što više plaža u okolini i da budemo po ceo dan napolju!
Da li ima takvog smeštaja, nebitno u kom delu, koliko udaljen od plaže i slično, jer nama treba nešto jeftino gde ćemo bukvalno samo odspavati par sati, a ovi apartmani i studiji od po 30+ eura na dan su mi za takve potrebe luksuz!

U nadi da ćete mi svojim iskustvima pomoći unapred se zahvaljujem! ;)



Komentari:

sitonija
Ukoliko volite svakodnevno kretanje, a imate mali šator i nije vam problem spavanje na otvorenom postoji oprobana potpuno free varijanta. Plan za 10 dana nakon kojeg ćete Sitoniju imati u dimenziji više. Pozdrav! (Zoran sitonijanadlanu@yahoo.com)
napisano: 2019-02-05 21:34:14
LaskeDeMaki
10 dnevni plan oštampan, navigacija spremna, oprema za kampovanje takođe, raspoloženje na max, pakovanje ujutru i pravac Sitonija! Napad sa svih strana! :) p.s. Zorane, još jednom hvala! Znam da od hvale nemaš ništa, ali za sad toliko... ;)
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10988
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 39
idi na dno idi na vrh
autor
lekica1980
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Veliki pozdrav,posto vidim da se ovde lepo odgovara na sva pitanja,ja vas molim da i meni odgovorite.dvoumim se za letovanje SARTI ili NIKITI?idem sa muzem,imamo po 30 godina,ne zanima nas ludovanje i zurke,ali ne bi bas ni u neko penzionersko mesto!i jos nesto,da li su neophodna kola za sarti ili nikiti svaki dan?mi bi isli busom,pa nekoliko dana da iznajmimo kola!hvala unapred na odgovoru!


Komentari:

sitonija
Oba mesta su sadržajna i sa odličnom ponudom smeštaja s tim što je NIKITI i na strateški boljoj lokaciji zbog jednostavnog izlaza kako na zapadnu tako i na 10-tak km udaljenu istočnu obalu. Opet SARTI sa druge strane je u blizini najlepših plaža Sitonije, ima pogled na Atos koji fascinira, a i sama plaža Sartija je veća i lepša. Dakle dilema ostaje pa mislim da je najpametnije da na linku PLAŽE SITONIJE poglede koje su plaže po vašoj meri i da to presudi.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10940
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 40
idi na dno idi na vrh
autor
nadja
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Mene zanima da li je neko letovao u vili Atina u Sartiju?Slike su mi OK,ali volela bih da cujem komentare ukoliko je neko u skorije vreme boravio u pomenutoj vili.Inace idem pocetkom septembra,sa suprugom i detetom i ovo ce nam biti prvo letovanje u Sartiju,pa ako neko zeli da prenese svoje utiske ovog mesta bilo bi mi od velikog znacaja,cisto da znam sta me ocekuje...Hvala unapred  :)



10868
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 41
idi na dno idi na vrh
autor
Ljuba
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Srdačan pozdrav iz Pirota!

Pitanje se odnosi na to kakva je vila Trifon za smeštaj četvoročlane porodice? (parking, plaža, centar mesta...)
Da li ima nekog ko je skoro bio tamo da može da mi prenese utiske?
I još samo jedno: da li je dobro da u terminu 05. do 10. avgusta idem na ''blef'', tj. bez rezervacije smeštaja - pa šta nađem naš'o sam... Pa kad sam Piroćanac... ;-)




Komentari:

sitonija
Za termin pre 15 avgusta možda, a oko i posle 15. odlazak na blef i pronalaženje smeštaja na licu mesta predstavlja nemoguću misiju.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10950
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 42
idi na dno idi na vrh
autor
marija123
grupa: user
broj postova: 33
reputacija: 1

vila atina ti je extra, lokacija super, imas parking, janis i atina imaju troje dece i jako su pedantni i cisti, i videces super ces se provesti...toplo ti preporucujem....pozdravi mi atinu i janisa ;)



10844
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 43
idi na dno idi na vrh
autor
nadja
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Hvala marija123,nadam se da cemo uzivati i lepo se provesti....Prenecu pozdrave i po povratku javljam kako nam je bilo...  :)



10898
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 44
idi na dno idi na vrh
autor
Neko
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Zdravo,
Hitno bi nam trebalo  par info u vezi sa smeštajem kao i poziciji hotela.
Rezervisali smo Hotel Barracuda, pa nas zanima gde se nalazi u odnosu na centar Sartija, da li ima nekakvih sadržaja u blizini (prodavnice i sl.), na koju plažu izlazi?

Hvala puno unapred!

Pozdrav



Komentari:

sitonija
BARRACUDA se nalazi na samoj magistrali u delu Sarti beach. Sadržaja u okolini nema, a na plaži ma dosta sadržaja (ležaljke, suncobrani) nekoliko beach barova. Do centra Sartija kolima treba nekih 5 minuta.
napisano: 2019-02-05 21:34:13

10902
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 45
idi na dno idi na vrh
autor
sondrica
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

- caos.interesuju me kako se krecu cene smestaja u Sartiju i cene hrane.hteli bi da idemo sopstvenim prevozom pa da znamo sat nas ceka.hvala unapred :))


Komentari:

sitonija
Danas 20. jula 2013. situacija u Sartiju je sledeća: slobodnih soba gotovo da nema, a cene su uglavnom preko 50evra za dvokrevetni studio. Uz to sve teže je pronaći sneštaj u kontinuitetu za veći broj dana tj bez premeštanja iz sobe u sobu. Kao i prošle godine došao je termin kada se pokazalo da je mnogo pametnije rezervisati smeštaj unapred.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10973
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 46
idi na dno idi na vrh
autor
decapireja
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

ako moze pomoc. mi smo porodica sa dvoje dece, 10 i 7. treba nam apartman od 3.8, 12 ili 14dana. spremamo hranu dakle kuhinjsku deo,  da ima terasu, ako moze prizemlje, dosta zelenila i hlada, ne mora centar, naprotiv, posto svaki dan idemo na razlicite plaze nije nam bitno da smo na 5 m od plaze.
molim preporuku i email adresu




10967
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 47
idi na dno idi na vrh
autor
the_jela
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Zdravo,

U Sarti idemo za 7 dana. Imamo malo dete.
Samo da proverim - ima li dom zdravlja/ambulanta/lekar opste prakse i apoteka? 
Hvala unapred!



Komentari:

sitonija
Ambulanta postoji u sklopu agencije SITHON/ASTRA TRAVEl, radno vreme je od 10-14 i 18-22h, lekar govori srpski, a pregled je besplatan uz važeće putno osiguranje i pasoš. Apoteka i to dobro snabdevena postoji na centralnom trgu. Dom zdravlja je u Agios Nikolaosu, a bolnica u Poligirosu.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10891
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 48
idi na dno idi na vrh
autor
miki_ns
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Pozdrav svima,
isli bi u Sarti (supruga i dvoje dece) pocetkom septembra, preko agencije, sopstvenim prevozom. E sad, nismo znali kada cemo ici ( mladji ima 9 meseci) pa nismo mogli ranije rezervisati, a sada je izbor malo tanak. Od preostalih zapale su mi za oko Evangelia i Apostolos, a malo sam sumnjicav da nije mozda ostalo najlosije za kraj. Da li je mozda neko bio ili zna nesto o njima?  Hvala unapred.



Komentari:

sitonija
Izbor smeštaja agencijskih ponuda u septembru je dosta sužen zbog dosta nižih cena, a na licu mesta možete pronaći smeštaje svih kategorija i sasvim sigurno i nešto slobodno. Naravno svakako unapred napravite rezervaciju jer ovih dana se ponovo pokazalo koliko je neozbiljno i neodgovorno krenuti na put sa decom bez ikakve opcije. APOSTOLOS je ASTRINA kuća, smeštena je u Novom Sartiju preko puta kuće BABIS, ima internet i dovoljno mesta za parking delom i u hladu.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10909
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 49
idi na dno idi na vrh
autor
MarijaMara
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Pozdrav svima,

Imam par pitanja,posto planiramo da idemo u Sarti 15 septembra sopstvenim prevozom i da tamo nadjemo smestaj,zanima me da li je uopste moguce naci smestaj u tom periodu i zna li neko kolika bi mogla da bude cena nocenja po osobi,i da li je isplativije da se ide preko agencije ili u sopstvenoj reziji,i da li neko zna kakva je agencija NS travel,kakva su iskustva sa njima?

Unapred zahvalna.



Komentari:

sitonija
Sezona u Sartiju traje do prve dekade oktobra, a naravno dosta zavisi i od vremenskih prilika. Prema tome sredinom septembra sezona je još uveliko u toku, gotovo sve radi, a mogu se iskoristiti pogodnosti kako nižih cena smeštaja, tako i manje gužve i ne prevelikih vrućina. Jedino što je u tom periodu dan primetno kraći, a zna i po nekoliko dana da pada kiša. Prošle godine smena 10-20. septembar imala je loše vreme, a od 20. pa na dalje vreme je bilo izuzetno lepo. Cene smeštaja su u tom periodu niže nego u sezoni (25-35evra za studio), a agencijske ponude najpovoljnije. Kolege iz NS-a smatram vrlo ozbiljnim, a na vama je da odlučite koja je ponuda najpribližnija onome što želite.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10905
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 50
idi na dno idi na vrh
autor
ana985
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Pozdrav!

Odavno citam forume i gledam slike Sartija, odnosno Sitonije i odusevljena sam. Planiram da idem tamo sledece godine (2014.) . Imam nekoliko pitanja:

1. Da li je neko bio u apartmanima 1/4 vile Kostas (stari Sarti)- pise da se nalazi 20m od mora, da su sobe odvojene i imaju zaseban ulaz (u okviru apartmana 1/4). Koliko vidim na slikama namestaj bas nije nov/moderan ali nama to nije toliko vazno. 

2.da li su sobe ciste? 
3.da li se vila nalazi u blizini centra, trga?
3. na uzbrdici je? 
4.koliko odatle treba do novog sartija?
5. kakva je plaza ( taj deo koji je na 20 m od vile)?

Hvala unapred na odgovorima!




11013
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 51
idi na dno idi na vrh
autor
majstor
grupa: user
broj postova: 7
reputacija: 1

Zdravo svima. Vratili smo se sa Sitonije početkom avgusta. Lepe plaže i plažice, ali me zanima zašto je sve što morate tamo nabaviti,naročito u Sartiju,skuplje na primer nego na Tasosu bar 20 % ? Snabdevenost marketa bez komentara. ÄŒuveni grčki giros takodje nije na nivou. Taverna po preporuci Zorbas u Kalamiciju i pored objašnjenja ko nas šalje tamo, posluženje orade onako nije bilo kako je predstavljeno i kako cena najavljuje.
Dobre stvari naravno plaže sve na kojima smo bili a opet usluga na svima nije zadovoljila nizak kriterijum - možda nisu dobro razumeli engleski ;-)




10962
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 52
idi na dno idi na vrh
autor
lazar
grupa: user
broj postova: 4
reputacija: 1

Zdravo,
u Sarti idem za 10 dana . interesujeme kakva je temperatura mora i neka kratkorocn aprognoza vremena. 
Hvala  unapred




Komentari:

sitonija
Prognoza koja po pravilu "pogađa" vreme u Sartiju je: SARTI - prognoza za Septembar
Po njoj biće ovo izuzetno lep Septembar.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10948
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 53
idi na dno idi na vrh
autor
maramasa
grupa: user
broj postova: 7
reputacija: 1

Pitanje u vezi smestaja...
Posto putujemo sa bebom koje ce tad imati godinu dana, da li preporucujete smestaj u novom ili starom delu Sartija? Koliko sam shvatila, u novom delu je plaza prilagodljivija maloj deci ali u starom ima sadrzaja?? Koliko je uopste udaljen jedan deo od drugog? Ima li mozda u starom delu hlada?

Pozdrav




Komentari:

sitonija
Plaža Sartija je dugačka preko 2,5 km i sastoji se iz tri u određenoj meri različita dela. Stari Sarti, deo bliže luci AHLADA gde je obala nešto strmija i prilično brzo prelazi u dubinu, ali ovaj deo je odlično pokriven sadržajima mnogobrojnih taverni, restorana i kafea. Novi Sarti nema sadržaje osim par ležaljki i suncobrana ispred kuće ARISTOTELIS, obala ovde postepenije prelazi u dubinu. Južni deo, SARTI BEACH je ponovo pokriven sadržajima, a ovde je na obali sitan pesak sa dugim plićakom. Prirodnog hlada nema celom dužinom plaže pa je suncobran neophodan. Tuševa na plaži ima u delu SARTI BEACH i ispred novootvorenog kafea ELIO u Starom delu. Sva tri dela plaže praktički se nastavljaju jedan na drugi, plaža ispred Starog Sartija zauzima oko 500 m, Novi Sarti izlazi na oko 800 m obale, a plićak Sarti Beach se pruža na oko 1,3 km.










napisano: 2019-02-05 21:34:14
maramasa
Hvala na odgovoru, puno. Slike su prelepe. U principu sve je to tu blizu... Mi razmisljamo o kuci Zogia, ona bi bila znaci u delu novi Sarti, ako ne gresim?
napisano: 2014-02-20 10:36:05
sitonija
Tako je, KUĆA ZOGIA (ZOJA) nalazi se u Novom Sartiju u drugoj ulici od plaže i šetališta, u istoj u kojoj se nalaze pekara ARTOHORA, nekih 5-6 kuća dalje. ZOGIA je deo SIROPOULOU ponude u kojoj se nalaze i kuće KOSTAS, prvi red uz more u Novom Sartiju i hotel AGNI, poprečna ulica koja izbija na plažu u Sarti beach-u. Svi smeštaji sa preporukom.







napisano: 2019-02-05 21:34:14

10929
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 54
idi na dno idi na vrh
autor
sarti
grupa: user
broj postova: 3
reputacija: 1

potrebna pomoc ,interesuje me smestaj na sartiju .Vrlo bitan izgled smestaja i blizina plaze,putovali bi od 7.7.



10994
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 55
idi na dno idi na vrh
autor
maramasa
grupa: user
broj postova: 7
reputacija: 1

Kakvo je setaliste u Sartiju? Da li se prostire od novog sartija ka starom? ima li setaliste uz plazu ili se ide kroz ulice trotoarom?




Komentari:

sitonija
Å etalište u Sartiju prošle sezone (2013.) završeno je čitavom dužinom mesta od Starog Sartija pa sve do samog kraja Sarti beach-a. Deo šetališta duž Starog Sartija nalazi se između plaže i bašta mnogobrojnih taverni i kafea, popločano je i sa klupama za sedenje. Na samom kraju Starog Sartija šetalište se na kratko prekida kod velikog parkinga. Ali ovde je upravo u toku postavljanje parka pa će najverovatnije već ove sezone i ovaj deo biti u funkciji. Å etalište duž Novog Sartija smešteno je između plaže i parkinga, a u delu Sarti beach između plaže i ulice, s tim da je u jednom delu osvetljen lampionima. Prekid šetališta postoji i kod stadiona, odnosno na samom kraju Novog Sartija. Sve u svemu gostima je na raspolaganju skoro 2,5 km popločanog šetališta, sasvim upotrebljivog i sa najlepšim pogledom na Atos. I naravno slike koje govore više od reči...











napisano: 2019-02-05 21:34:14

10957
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 56
idi na dno idi na vrh
autor
maramasa
grupa: user
broj postova: 7
reputacija: 1

jos jedno pitanje...

kakav je hotel sunrise u sarti beach-u? da li u sarti beachu ima taverni, prodavnica i slicno, ili bi se u restoran moralo ici u stari sarti? da li jovo setaliste skroz osvetljeno, zbog vecernje setnje (jer smo sa malim detetom)?

Unapred hvala



Komentari:

sitonija
SUNRISE HOTEL nalazi se u prvom redu uz plažu pred sam kraj Sarti beach-a. Na plaži ispred hotela nalaze se sadržaji hotela, istoimeni beach bar sa ležaljkama, suncobranima i delom za sedenje, a naravno sve sa najdirektnijim pogledom na Atos. U Sarti beachu postoje samo dva minimarketa za osnovno snabdevanje i par taverni, jedna od njih je odlična taverna EVROS. Beach barova ima nekoliko i svi su u istom fazonu ali posebno se izdvajaju CIELO, SARTI BEACH, SUNRISE... Å etalište je na samom kraju prošle sezone bilo delimično osvetljeno, ali završeno celom dužinom sve do stadiona koji razdvaja Sarti beach i Novi Sarti.









napisano: 2019-02-05 21:34:14

10917
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 57
idi na dno idi na vrh
autor
steva89
grupa: user
broj postova: 3
reputacija: 1

Planiram da odem na Sitoniju sopstvenim prevozom u periodu od 8 do 18.06. Idemo supruga, njema sestra, beba koja ce tada imati 11 meseci i ja. Nama je najbitnije da su pre svega plaze i voda cisti od pikavaca i travuljina i da je pesak a ne sljunak; a za smestaj da nije dalji od 200-300m (sto blize to bolje) i po mogucstvu da mesto nije preterano brdovito zbog kolica. Znaci, nemamo mesto koje zelimo ali molim nekog da mi predlozi sta je najbolje u odnosu da ove uslove. to bi trebao da bude neki trokrevetni apartman


Komentari:

Flame
Zavisi da li putujete autom ili autobusom i ako putujete autom da li ste spremni da svakog dana pređete najmanje 40 km. Ako putujete autobusom i niste spremni na vozikanje onda je moja preporuka Sarti, jer bi prema onom sto ste napisali zadovoljio vase potrebe. Inace, more na sitoniji je svuda cisto i bez trava. Jedino sto moze da vam zasmeta, jer to vecini sa malom decom smeta, jesu talasi u Sartiju, s tim sto mojoj maloj deci nisu smetali, a suprug i ja smo u njima uzivali. Ali ako ste spremni na vozikanje po prelepoj Sitoniji, imate i druga mirnija mesta od Sartija, sa prelepim plažama i smeštajem koji je na samoj plaži, što je bitno ako letujete sa bebom, ali sa mnogo manje ili bez ikakvog drugog sadržaja koji vam pruža Sarti, tako da to možete da nadoknadite vožnjom do istog.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10965
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 58
idi na dno idi na vrh
autor
8maja8
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Pozdrav,imam nekoliko pitanja u vezi Sartija, a vidim da ovde itekako mogu da dobijem prave odgovore.

1. Da li je centar (glavno setaliste,restorani...) u blizini crkve u starom delu?

2. Koju vilu izabrati:Babis,Gavra,Jordan,Renia,Stelios i zasto po vasem misljenju?kriterijum:blize centru i plazi

3. Da li postoji nacin da se obidju okolne plaze lokalnim prevozom ili taxi brodicem i koja je cena? (izuzimajuci velike ture kao sto je Robinzon)

4. Plaza u starom Sartiju vs na sredini vs na Sarti beach-u:pesak,boja i cistoca mora?

5. Sarti beach vs Orange ili Dukina... cisto da znam sta da ocekujem jer ne mogu da nadjem slike najjuznijeg dela plaze u Sartiju.


Hvala unapred
Pozdrav





Komentari:

sitonija
1. Da, centralni trg se nalazi tačno ispod uzvišenja gde je crkva, a duž plaže u ovom delu Sartija (Stari Sarti) nalaze se šetalište i bašte restorana i kafea

2. Kuće blizu centra su Renia i Stelios, Jordan i Gavra su na samom centru dok se Babis nalazi u Novom Sartiju na nekih 650 m od centralnog trga. Kuće su od plaže udaljene između 80 (Babis, Gavra, Jordan) i 200 m (Stelios i Renia)

3. Do svih plaža u krugu 15 km (potez Armenistis-Kalamitsi) organizuje se transfer po ceni od 6 do 15 evra

4. Stari Sarti (sitni kamenčići/pesak) more brzo prelazi u dubinu, Novi Sarti (pesak) uz postepen prelazak u dubinu, Sarti Beach (sitni pesak) i plićak, boja mora ista je celom dužinom plaže jer je pesak iste boje

5. Orange beach i Dukina imaju onu tirkiznu boju mora jer je pesak bele boje, na prvoj ima sadržaja, a na drugoj ne

Slike SARTI BEACH-a (najjužniji deo) imate na linku http://sitonija.com/sarti-beach.php

Pozdrav!
napisano: 2019-02-05 21:34:14
8maja8
Hvala na detaljnim odgovorima. Koju bi vilu preporucili od navedenih sto se tice kvaliteta smestaja i da nocu nema buke i galame?
napisano: 2014-04-17 07:39:18
sitonija
Renia za malo odskače od drugih navedenih, kuća je odlično održavana i nalazi se u prilično mirnom kraju, a opet blizu centra što vam je isto važno. Jordan i Gavra su na centru pa su samim tim i nešto "življe", Babis je dosta dalje od centra ali se nalazi u mirnoj ulici, a Stelios u istoj ulici kao Renija ali sa dosta komotnijim apartmanima. Dakle, svaka kuća ima po nešto što je izdvaja, ali po meni Renia i Stelios bi trebale ući u uži izbor prema kriterijumima koji su vama bitni.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11007
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 59
idi na dno idi na vrh
autor
Maja
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Zdravo,
moze li da mi kazete neshto povekje za Студијата “Cosmas"; Студијата "Avra" ; Студијата"Triphon-Panorama" .
 Treba od 08.06 da se smestam vo edno od niv pa me interesira koe spored Vas e najdobro najuredeno i najcisto?

Pozdrav :)




10821
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 60
idi na dno idi na vrh
autor
Garava
grupa: user
broj postova: 4
reputacija: 1

Potrebna pomoc, potreban mi je smestaj u Sartiju za tri osobe, ali sa odvojenim delom za spavanje za jednu osobu... postoji li neka vila koja to ima u ponudi? Bitno je da napomenem da bih isla preko agencije, septembar. 

Hvala unapred na odgovoru!



Komentari:

sitonija
Apartmani u Sartiju uglavnom su predviđeni za smeštaj 4 ili više osoba pa onda možda da pogledate neku od jeftinijih kuća npr. kuća MARIJA apartman broj 2 ili ALEKSANDROS apartmani 1 i 4. One imaju jednu odvojenu spavaću sobu, a u nekim terminima možete ih zakupiti kao trokrevtene.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10946
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 61
idi na dno idi na vrh
autor
Garava
grupa: user
broj postova: 4
reputacija: 1

Hvala na brzom odgovoru. Gledala sam kuću Aleksandros i sa terasa preporučenih apartmana 1 i 4 je čini mi se prelep pogled. Kuću Mariju sam pronašla i nekako mi se čini malo lošija od Aleksadrosa, ili grešim? Ne mogu da ocenim udaljenost prve u odnosu na plažu? Koja je Vaša preporuka? Nisam posebno zahtevna, bitno mi je da je mirno, udaljenost do mora nije presudna, naravno ne nesto jako daleko. Iz Novog Sada sam, pa ako moze preporuka kojoj agenciji da se obratim za ovaj smeštaj?

Hvala na odgovorima....



Komentari:

sitonija
ALEKSANDROS se nalazi na uzvišenju, iznad crkve, a pogled sa terasa soba okrenutih ka moru je prelep. MARIJA se nalazi na zaravnjenom delu na samoj granici prema Novom Sartiju na nekih 50m od šetališta i plaže. ALEKSANDROS je skoro renoviran i iznutra izgleda bolje od MARIJE, Uz to ALEKSANDROS ima wi-fi, a MARIJA nema, ali ima SAT risiver sa bezbroj kanala dok je kod ALEKSANDROSA izbor programa mali. Pa ipak moj glas za ALEKSANDROS.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10913
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 62
idi na dno idi na vrh
autor
milica71
grupa: user
broj postova: 4
reputacija: 1

Pozdrav. Citam vas forum I odusevljena sam. Odlucih da vam se obratim I da vas zamolim za pomoc. Danima vec jurim smestaj u Sartiju bezuspesno. Pitam se da li mi vi mozete pomoci. Treba mi vila sa vecim, petokrevetnim apartmanima. Da li mi nesto mozete preporuciti od vila ili mi bar dajte neki sajt da trazim I dalje. Nadam se vasem sto brzem odgovoru I zahvaljujem se unapred.


Komentari:

sitonija
U ponudi agencije ASTRA TRAVEL postoji veliki broj kuća koji raspolažu sa većim apartmanima predviđenim za smeštaj 5 osoba. Pogledajte sledeće kuće LAMBROS, ILIJAS, FOTIS, ALEXANDOS, VASO, MARIA... ako vam odgovaraju termini za smenu. Inače sada je već problem naći odgovarajući smeštaj jer potražnja je veća od ponude. Moja mejl adresa je poznata i možete se javiti ako vam nešto treba što vam ja mogu pomoći: sitonijanadlanu@yahoo.com
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10907
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 63
idi na dno idi na vrh
autor
milica71
grupa: user
broj postova: 4
reputacija: 1

Zaboravila sam da kazem da vila bude blize moru, jer vodimo I decu I baku)))))))))



10911
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 64
idi na dno idi na vrh
autor
milica71
grupa: user
broj postova: 4
reputacija: 1

Sto se tice Astre, sve je vec otislo za termin koji mi odgovara, jedino sto sam nasal slobodno je apartman u vili Iliadis, direktno sam gazdu kontaktirala. Sta mislite o toj vili?



10919
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 65
idi na dno idi na vrh
autor
Stamena
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Postovani,
pre svega htela bih da se zahvalim na fenomenalnom trudu da svima sto detaljnije odgovorite,mene ste "ubedili " da ovo leto provedem u Sartija:-)
Samo bih vas zamolila da mi pomognete oko izbora smestaja. Razmisljam o vili Marija, dolazim sa suprugom i cerkom od 4 godine,pa me zanima da li je to dovoljno dobar smestaj.
Koji deo plaze ima sitniji pesak i da li u novom delu ima lezaljki i suncobrana za iznajmljivanje. Ako imate preporuku za jos neki dobar smestaj,bila bih vam zahvalna.
Hvala unapred!



Komentari:

sitonija
Sitni pesak na plaži i plićak nalaze se u delu Sarti beach, dakle najjužniji deo mesta, gde sadržaja ima dosta, U novom delu sadržaji postoje samo na dva mesta, ispred kuća ARISTOTELIS i KATERINA, a kuća MARIJA nalazi se u starom delu gde su sadržaji najbrojniji. Kuća MARIJA je korektna kuća na odličnoj lokaciji, ima SAT-TV, a klima se doplaćuje. Javite mi u kom terminu planirate dolazak pa da pogledam šta ima još slobodnog jer ponuda u Sartiju je zaista velika, a sve dok može da se bira treba prednost dati boljim kućama. Pozdrav!
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10875
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 66
idi na dno idi na vrh
autor
stamena1
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Hvala puno.Dolazimo 5. ili 8. avgusta, autobusom, pa smo vezani za ponude agencija. Videla sam odlicne kuce, ali mi je cena visoka. Ako znate neku bolju vilu sa pribliznom cenom, rado bih pogledala. Da li je Sarti beach blizu?


Komentari:

sitonija
U smeni 10. avgusta još uvek mesta ima u kućama ATINA, BERLIN, FILIPOS, STAVRULA, SARTI INN sve smeštaji sa preporukom. Naravno situacija se menja iz časa uz čas pa svakako donesite odluku što pre.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10887
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 67
idi na dno idi na vrh
autor
milica71
grupa: user
broj postova: 4
reputacija: 1

Zasto meni niko ne odgovara? Razocarana sam. Molim vas, treba mi smestaj za 5 odsoba u Sartiju, blizu plaze, po mogustvu da ima bazen. Za 30. 07. ili 31.07. na 10 dana. Sve je otislo preko agencija.Ocajna sam!!!!!!!


Komentari:

sitonija
SITONIJA je postala tražena destinacija, a najbolji kapaciteti rasprodaju se još u toku zime. Tako je npr. kompletna ponuda za vrh sezone kompleksa TOP STUDIOS-a na plaži Karidi rasprodata još u februaru, slično je sa ponudom kampa THALATTA. Uz to kuće sa bazenom u Sartiju nje postoje, imaju ih doduše neki hoteli ili apart hoteli, a razlog je jednostavan. Najbolje od Sitonije nalazi se u krugu 15km oko Sartija i ko nije spreman za aktivan pristup letovanju i obilaske teško može razumeti zašto se mesto u Sartiju teško pronalazi i pored visokih cena. To su zakoni tržišta, a vaše razočarenje je samo posledica činjenice da tražite nešto što po meni u Sartiju i ne postoji, barem ne da ostane dostupno pred sam vrh sezone. Pogledajte eventualno ponudu hotela u Sarti beachu, ali samo ako vam opcija sa dva studija dolaze u obzir. Smeštaji za 5 i više osoba su retki i odavno zauzeti.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10907
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 68
idi na dno idi na vrh
autor
Stamena
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Hvala na savetu,
Odlucili smo se za Vilu Marija (zuckasta kuca,ima nekoliko kuca Maria)
Dolazimo 8.8. preko Amos Toursa,nadam se da ce sve biti ok.
Jos jednom,hvala vam puno na pomoci i informacijama i castimo picem u Sartiju:-)
Pozdrav,
Ana-Marija




10929
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 69
idi na dno idi na vrh
autor
Garava
grupa: user
broj postova: 4
reputacija: 1

Zelela bih u Sarti smena od 09,09., posto sam vezana za agenciju i prevoz autobusom, a krecem iz Novog Sada na koji način mogu uplatiti letovanje preko Astre u nekoj od njihovih vila? 


Komentari:

sitonija
Vrlo jednostavno, obratite se nekom od subagentura ASTRE u Novom Sadu, npr. MONSTRAVEL tel. 021/ 6 335 707, 021/ 2700 499
napisano: 2014-07-01 18:19:16
Garava
Hvala za preporuku, gospodja Ljubica je jako ljubazna i rezervisana je vila Vaso. Želja je bila Aleksandros, ali odgovarajući apartman nije slobodan.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10935
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 70
idi na dno idi na vrh
autor
MilloNS
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Pozdrav svima,

Isplaniran je put u Sarti 16.08.2014. Na put kreće jedna porodica koja šesti put za redom odlazi na isto mesto i mi koji ćemo prvi put biti gosti Sartija. U svakom slučaju ako neko ide šest puta za redom to nešto znači.Uglavnom dobili smo dosta informacija što od prijatelja sa kojima putujemo što sa ovog korisnog foruma.Pokušavam da pronađem info na forumu o vožnji bicikla na poluostrvu ali mi nije pošlo za rukom.Naime imam ideju i uslove da na put ponesem i bicikl pa me interesuje da li postoje uslovi za vožnju u ranim jutarnjim časovima obalo pored mora (put, možda neke poznate rute, preporuka i sl.) Svaka informacija je dobro došla.

Unapred hvala



Komentari:

sitonija
Sitonija je destinacija gde bicikl otvara neke nove horizonte, a dosta o toj temi ima na sajtu agencije SITHON TRAVEL na linku

http://www.sarti.gr/en/sarti-sithonia-halkidiki-biking.html
napisano: 2014-07-08 19:32:05

10899
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 71
idi na dno idi na vrh
autor
ristinow
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Samo da Vas pohvalim najbolji ste, na sve stignete da odgovorite. Pa i ja bi da vidim taj Sarti, da li moze da se nadje neki smestaj za dva para sa pojednom detetom, stim sto su deca oko godinu dana, pa valjda za njih neide krevet. a polazak da nam bude od 24, 25, 26, 27 ili 28. jula u trajanju od 10, 11 dana. Unapred zahvalan


Komentari:

sitonija
Imajte u vidu da su studija najčešće mala pa insistirajte na mogućnosti dodavanja dečjeg kreveta. ASTRINA smena je od 30 avgusta, a za dane pre toga morali bi potražiti nešto na licu mesta. par dana nakon 15.tog avgusta, kada u Sartiju nema ni jednog slobodnog kreveta situacija je malo izvesnija ali još uvek je mesto puno grka koji su tada na odmorima. Dakle bez rezervacije ne krećite jer rizik da se smeštaj ne pronađe postoji. Ako vam cena oko 45-50 evra tada odogovara nešto se već sada može rezervisati, ali ponuda nije baš nešto raznovrsna.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10917
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 72
idi na dno idi na vrh
autor
Mancica
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Pozdrav svima,
Nova sam ovde, registrovala sam se kako bih dobila potrebne informacije za Sarti.
Idemo u septembru sa malom bebom, pa me konkretno interesuje vila Asteria. Da li u vili ima njihovih peskira, kako ne bismo morali da vucemo nase, jer nemamo mesta u kolima i za njih? I da li je neko slucajno trazio krevetac za bebu?
Hvala unapred, nemam vremena da citam celu temu...:)



Komentari:

sitonija
Peškira ima, a krevetac za bebu se ubacuje na vaš zahtev. Pozdrav!
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10858
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 73
idi na dno idi na vrh
autor
Garava
grupa: user
broj postova: 4
reputacija: 1

Zanima me da li ce u smeni od 09.09. biti moguce realizovati izlet "obilazak Sitonije" i kolika je cena po osobi? 


Komentari:

sitonija
Naravno, a sve detalje o izletu imate na linku: IZLET KRUŽNI OBILAZAK SITONIJE
napisano: 2014-08-16 12:49:12

10920
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 74
idi na dno idi na vrh
autor
Vesnam
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Postovani, da li postoje ikakve sanse da se pronadje dvokrevetni studio ili apartman od 19.08. do 30.08. u Sartiju za porodicu sa detetom od tri godine, hvala unapred na odgovoru




Komentari:

sitonija
Uz rezervaciju unapred gotovo nemoguće, a na licu mesta uz veliki rizik da se ne pronađe ništa. naime svakog dana "otvori" se 2-3 sobe, najčešće zbog neplaniranih ranijih odlazaka gostiju, ali bez garancije termina odnosno broja dana. Ovakva je trenutna situacija u Sartiju koji je prepun kako gostiju tako i grka kojima siu počeli odmori.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10949
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 75
idi na dno idi na vrh
autor
maramasa
grupa: user
broj postova: 7
reputacija: 1

Dolazimo u Srati 31. avgusta, pa me interesuje kakvo je vreme i kakvo je more, sta se prognozira? 
Pošto dolazimo sa bebom od 13 meseci, je l mozete da nam preporucite plaze pogodne za decu? 
Hvala unapred
Pozdrav




10914
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 76
idi na dno idi na vrh
autor
jasminalo
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Pozdrav svima, fenomenalni ste. Da li je neko bio u Athena rooms &studios u Sartiju? Kakvi su utisci? Hvala!


Komentari:

sitonija
ATHENA ROOMS & STUDIOS nalazi se na plaži Platania, 2km od Sartija. Odlična plaža Platania i obližnja Ark, dosta zelenila i veliko dvorište su prednosti, a prašnjav put i blizina azila za pse nedostaci ovog smeštaja.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10933
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 77
idi na dno idi na vrh
autor
Tajči
grupa: user
broj postova: 3
reputacija: 1

Molim za pomoć oko izbora smestaja.Kuca Billys ili kuća Achilleas? Ista je cena s tim sto o kuci Achilleas nemam informacija puno.Gde se nalazi,da li je dobar smestaj i kakva je plaža ispred jer vodim dvoje dece od čega je jedno godinu i po dana?
Hvala




Komentari:

sitonija
BILLYS HOUSE nalazi se na samom početku Novog Sartija u drugom redu od plaže. S ulice se u ovoj kući nalazi prodavnica suvenira. Kuća AHILEAS nalazi se nešto dalje u Novom Sartiju u prvom redu uz plažu, smeštena je između kuća STAVROS i CORALI obe, po meni bolje od pomenute. Znači BILLYS HOUSE bliže nekih 300m parking/parku i centru, a AHILEAS nekih 30m bliže plaži. Na ovom potezu postoje sadržaji na plaži na dva mesta, ispred kuća ARISTOTELIS, ležaljke i suncobrani i kuće KATERINA gde postoji i kafe.









napisano: 2019-02-05 21:34:14

10975
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 78
idi na dno idi na vrh
autor
NickNick
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Postovani,pohvale za vas rad sa nase strane!Ako moze mala pomoc oko izbora smestaja,inace planiramo Sarti krajem juna,sa troje dece,8,5godina i 9 meseci. Bitno nam je da je smestaj na plazi,a da je ista organizovana u tom delu.U opciji su Giota,Gallini,Kostas,Zogia,Katerina ili pak Erifili,gde me samo brine dostupnost,daljina prodavnice,pekare.Unapred se zahvaljujem i sa nestrpljenjem ocekujem vas odgovor!


Komentari:

sitonija
Kuće KOSTAS i KATERINA nalaze se u prvom redu, jedna do druge, u delu Novi Sarti, a ZOGIA u drugoj ulici od plaže. Ispred kuće KATERINA postoje sadržaji, ležaljke, suncobrani i kafe u prizemlju kuće. Sadržaje možete koristiti i ako niste gosti kuće KATERINA. GALINI, kuća koja izlazi i na prvu i drugu ulicu je na samom kraju uz stadion gde sadržaja nema, tek u delu Sarti Beach gde su najbolji beach barovi u Sartiju CIELO, ATHLANTIS, SUNRISE... U delu Sarti beach je i kuća GIOTA smeštena u prvom redu dok je ERIFILI u trećoj ulici od plaže na samom kraju mesta. Minimarketi i pekare, par taverni nalaze se u delu Novi Sarti, dok Sarti beach ima 2 minimarketa za osnovno snabdevanje i jedan od boljih restorana u Sartiju tavernu EVROS. Pa opet ERIFILI je najbliži najboljoj i najorganizovanijoj plaži na južnom obodu Sartija plaža ARK. Dakle dosta kompromisa u odnosu na vaše zahteve, ali smatram da bi KOSTAS bio pun pogodak.









napisano: 2019-02-05 21:34:14

10895
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 79
idi na dno idi na vrh
autor
NickNick
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Postovani,zahvaljujem se na brzom odgovoru.Odluka je ipak pala na Sarti beach,u Gioti nema vise mesta za zeljene termine,da li mozda imate preporuku za malo komforniji smestaj u tom delu da je uz plazu.Iz foruma sam shvatila da je taj deo ipak najbolji deo plaze za decu,a i izlaz na magistralu je veoma praktican za obilazak.Ako ne onda ostaje Kostas,kakvi su im veliki app u prizemlju? pozdrav veeeliiikiii!





10903
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 80
idi na dno idi na vrh
autor
corakus
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Hteo bih neke informacije o kući Dora garden, nova je pa.......
Unapred hvala.



Komentari:

sitonija
DORA GARDEN nalazi se na magistrali i to tačno na ulazu broj 2 u Sarti, na početku ulice koja vodi ka kućama 4 SEASONS, VALIS, FILIPOS. Inače ova kuća je građena u funkciji poslovnog prostora ali je prošle sezone (2014) pretvorena u stambeni prostor. Upravo zato ona i izgleda spolja malo drugačije. Sa druge strane prostor je vrlo komotan, a apartman može da primi do 7 osoba. Uz njega je studio predviđen za smeštaj do 4 osobe. Kuća ima i svoj ograđeni parking prostor za 2 automobila, korišćenje klime je u ceni zakupa, a ima i wi-fi i SAT-TV. Od plaže je udaljena OKO 350m.



napisano: 2019-02-05 21:34:14

10917
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 81
idi na dno idi na vrh
autor
aurumxx
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Imam jedno pitanje, kako je najlakse doci do sartija, potrebna mi je karta u jednom pravcu, mislim, posto znam da autobusa koji vozi do dole nema, pa me interesuje, koji je najblizi grad gde mogu da presednem ili tako nesto.. Hvala unapred :) 


Komentari:

sitonija
Od Soluna (Thessaloniki) polaze 3 autobusa svaki dan za Sarti, ali svakako je povoljnije iskoristiti prevoz autobusima nekih od agencija koje rade Sarti, Cena u jednom pravcu je oko 45 evra, a praktički na svaka 2-4 dana postoji smena nekih od agencija koje rade Sarti, Astra travel, Barcino tours, NS travel, Helena travel...
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10868
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 82
idi na dno idi na vrh
autor
zkazi
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Pozdrav svima, pošto sam nov na ovom forumu... za koji ću reći da je vrlo koristan sa mnoštvom onformacija sa lica mesta. Zainteresovan sam da sledeće godine letujem u Sartiju, ali nisam našao post koji se odnosi na parkiranje. Koliko vidim, parking je obezbeđen u smeštaju koji je oko magistralnog puta (dalje od plaže), a vrlo malo vila nudi svoj parking kao npr. vila Atina a da su bliže plaži. Da li se i gde može parkirati automobil, pogotovo u novom delu? Vidim sa fotografija da postoje dva-pri prostora iza kuća u novom delu, koja izgledaju kao improvizovana parkirališta? Hvala i pozdrav svima još jednom!


Komentari:

sitonija
I u starom i u novom delu Sartija postoji nekoliko kuća koje imaju obezbeđen parking prostor, a da se auto ne ostavlja na ulici. Ali nisu to baš pravi parking prostori, pre bih rekao zemljane površine koje se koriste za tu namenu. izuzetak je kuća ILIADIS koja iako je u samom centru ima pristojan i natkriven parking. U delu Novi Sarti parking postoji duž celog šetališta, a veliki parking je na samoj granici između starog i novog dela. U vreme špica sezone nedostatak pravog parkinga je prisutan, a tada se i dešavaju neželjene situacije, kao npr. kada s emeni pre neki dan dogodilo da je auto parkiran kraj mog pri izlasku sa velikog parkinga zakačio rub mog auta. Dešava se to naravno, pogotovo u velikoj gužvi kakva je u Sartiju i sada, a i biće sigurno još 10-15 dana.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10862
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 83
idi na dno idi na vrh
autor
zkazi
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

informacije postale onformacije... kada se žuri.





10827
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 84
idi na dno idi na vrh
autor
Sofi
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Da li je neko bio u vili Dora u Sartiju? Da li je taj deo daleko od starog Sartija gde je centar desavanja? 
Hvalaa :)




10775
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 85
idi na dno idi na vrh
autor
Tamara1111
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Cao svima. Rezervisala sam letovanje na Sitoniji,Sanullrti od 6tog septembra. Zanima me kakvo je vreme u septembru? I cula sam da dosta duva vetar, pa me brine da nam to ne pokvari letovanje. Inace gledala sam slike i odusevljena sam mestom i plazama.


Komentari:

sitonija
Septembar najčešće ima 20tak lepih dana i 10tak sa vetrom i kišom...ali nema pravila i sve zavisi od Prirode i njenih pravila.. U svakom slučaju more bude toplo i prijatno za kupanje, ali dani budu kraći pa već oko 19h više nije za plažu...
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10662
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 86
idi na dno idi na vrh
autor
Milicaa
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Pozdrav svima, prvi put idem u mesto Sarti, gledala sam smestaje preko interneta i svidela mi se Fotini House. Poslala sam mejl na njihov sajt i potvrdili su da ima slobodno u periodu kad meni treba. Medjutim sto se tice rezervacije nista ne traze, ni depozit, ni moje podatke..pa nisam sigurna da li imam garanciju da je smestaj sigurno rezervisan. Da li neko ima iskustva sa ovim?

Unapred zahvalna.



Komentari:

sitonija
Vlasnici kuća obično traže određeni iznos na ime depozita za rezervaciju, najčešće 10-30%. Moguće da je kod FOTINI kuće drugačije jere je kuća odlična i vrlo se lako i brzo izdaje na licu mesta. Inače FOTINI ima dve kuća, jedna se izdaje direktno od strane vlasnika, a druga preko agencija koje imaju određeni broj soba u zakupu. Kuća se nalazi na vrhu uzvišenja u blizini A ulaza u Sarti.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10647
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 87
idi na dno idi na vrh
autor
Darko
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Da li bi neko mogao da mi pomogne da dodjem do mail-a Vile Fonti?
Hvala unapred.



Komentari:

Darko
Greska.Fotini House.
napisano: 2019-06-03 16:37:38
sitonija
Direktan kontakt sa vlasnicom kuće su mejl adrese:

info@fotini-house.gr

fotinihouse@hotmail.com
napisano: 2019-11-13 22:51:32

10581
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 88
idi na dno idi na vrh
autor
Jeca86
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Zdravo svima, posto sada prvi put idem u Sarti trebalo bi da uplatim smestaj u Sunrise Country u novom delu Sartija.Intetesuje me koliko je uopste novi deo udaljen od centra i da li cemo morati kolima do centra posto sam dobila takve informacije?





10529
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA - Post broj: # 89
idi na dno idi na vrh
tema: Mesta na Sitoniji - Sarti - SARTI PITANJA
Sitonija idi na index tema
strana 1 od 1

Broj korisnika foruma: članovi: 1456
administratori foruma: sitonijanadlanu thalassa


copyright by sitonijanadlanu/forum 2012-2024 / powered by sitonijanadlanu.com