Prijava!
Korisnički ID:
Sitonija
tema: Smeštaji - Sarti - SMEŠTAJ U SARTIJU
strana 1 od 1
autor
sandrica
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Zdravo,da li neko zna nesto o vili trifon u Sartiju hvala unapred


Komentari:

sitonija
TRIFON se nalazi preko puta kuće TSANTILAS pred sam kraj Novog Sartija. Nadam se da ću danas stići da obiđem lokaciju kuće, a onda sledi "izveštaj" sa aktuelnim fotografijama naravno. Pozdrav!
napisano: 2019-02-05 21:34:14
sitonija
Obišao kuću TRIFON pre nekih 20-tak minuta i situacija je sledeća. Kuća još nije spremna tj još nije počelo čišćenje kako unutrašnjosti tako ni okruženja oko kuće. Lokacijski se nalazi u Novom Sartiju tačno preko puta kuće TSANTILAS i to u drugoj ulici paralelnoj sa obalom. Ključevi su u bravama ali sobe još nisu spremne pa ih nisam slikao ali jesam samu kuću kako bi videli aktuelno stanje. Na spratu kuće su sada gazde kuće, a ono što mi se na prvi pogled učinilo kao mana je nedostatak bočnih prozora u sobama u prizemlju. Naime imaju samo uska vrata kao frontalni izlaz na terasu. Sobe su opremljene klima uređajima marke FUJITSU GENERAL model AOH12UGBC. Moj je utisak da su sobe na spratu bolje rešenje. Å to se tiče susedne kuće TSANTILAS ona je pregledana i već potpuno spremna za goste, a zamenjeno je i 12 dušeka i to vrlo kvalitetnim. TSANTILAS je i ove sezone u mojoj odgovornosti i daću sve od sebe da iz kuće izvučemo maksimum kako bi većina gostiju ispunila svoja očekivanja.

 









napisano: 2019-02-05 21:34:14
sandrica
Bas ste me odusevili sa vasim brzim,preciznim i iscrpnim odgovorom vezano za vilu TRIFON,NAJLEPSE VAM HVALA.....Mi dolazimo 09.juna vec smo je rezervisali ako budete raspolozeni bicete nam drag gost....I jos jedno pitanjce da li se na plazi kod vile nalazi neki kafic sa lezaljkama i suncobranom.....Srdacan pozdrav
napisano: 2013-05-08 20:35:23
sitonija
Deo plaže u visini kuće TRIFON još uvek potpada pod Novi Sarti, a na tom delu nema nikakvih sadržaja. Izuzetak je deo ispred kuća ARISTOTELIS gde se nalaze sadržaji kluba za iznajmljivanje čamaca i pedalina. Ali na nekih 250m od vašeg smeštaja odmah posle stadiona već počinje SARTI BEACH, deo koji je pokriven najboljim sadržajima u celom Sartiju. Ovde se nalaze beach barovi ATLANTIS, CIELO, SUN RISE... a u ovom delu plaža je sa sitnim peskom i plićakom. Znači malo šetnje na jug i pronaći ćete ono što tražite u izobilju. Pozdrav, pa se vidimo u Sartiju!
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10989
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - SMEŠTAJ U SARTIJU - Post broj: # 1
idi na dno idi na vrh
autor
sitonija
grupa: admin
broj postova: 527
reputacija: 1

Pre desetak minuta prošao sam kraj kuće TRIFON i čišćenje studija u prizemlju je u toku. Inače danas je u Sartiju ponovo lepo vreme, sunčano, toplo ali sa talasima. Kasnije kada budem imao više vremena postaviću slike sa Sarti Beacha koji je jutros izgledao čarobno. Pozdrav iz Sartija!


Komentari:

sitonija
Danas je bila smena u Sartiju i u više navrata sam prolazio kraj kuće TRIFON i napravio par fotografija na kojima možete videti da kuća polako poprima očekivano stanje. ÄŒišćenje je vrlo detaljno, prale su se čak i spoljne jedinice klima uređaja i komarnici. Vlasnica kuće Maria Trifon rekla mi je da će sve biti završeno u toku sutrašnjeg dana. Evo i obećanih fotografija.

 








Kali nihta!

napisano: 2019-02-05 21:34:14
sandrica
Hvala punoooooo na informacijama,a posebno na slikama bas ste me odusevili vasom profesionalnoscu......Vidimo se uskoro,pozdrav.
napisano: 2013-05-13 19:00:10

11152
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - SMEŠTAJ U SARTIJU - Post broj: # 2
idi na dno idi na vrh
autor
dunjanadja
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Da li bi neko mogao da mi nesto kaze o kuci Stavros u Sartiju?




11125
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - SMEŠTAJ U SARTIJU - Post broj: # 3
idi na dno idi na vrh
autor
jovanafili
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Caos!moja porodica i ja smo uplatili aranzman u vili Jorgos pa me cisto interesuje vasa ocena higijene u toj kuci,jer spolja izgleda fenomenalno!





11167
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - SMEŠTAJ U SARTIJU - Post broj: # 4
idi na dno idi na vrh
autor
mareaca
grupa: user
broj postova: 5
reputacija: 1

Ajde neku slicicu vile Teo molim vas kad prodjete pored nje hvala unapred




Komentari:

sitonija
Kuća TEO - SARTI - 10.maj 2013








Pozdrav!

napisano: 2019-02-05 21:34:14
veca
Izgleda solidno. Boravicemo u njoj od 29.06.-09.07. Hvala na slikama. Kakavo je igraliste za decu u Sartiju? Slke? Ima li ih vise? Matamorfosis ima jedno igraliste i jedan luna park gde su nas "drali" sa cenama, svaka voznja 2evrica. Bude li luna park u Sartiju? Kako se bude blizio polazak za Sarti verovatno ce mi svakakva pitanja padati na pamet, pa cu ti malo dosadjivati Zoki. Pozdrav.
napisano: 2013-05-12 08:40:24
veca
U koje doba dana su napravljene slike vile Theo? Cisto zbog preracunaoko hladovine na terasama. Pozdrav
napisano: 2013-05-12 14:40:16
sitonija
Gornje slike napravljene su u 14 časova po grčkom vremenu.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11152
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - SMEŠTAJ U SARTIJU - Post broj: # 5
idi na dno idi na vrh
autor
mareaca
grupa: user
broj postova: 5
reputacija: 1

Izgleda mi da je ulaz u sobe spolja tj nema hodnika jesam li upravu i samo me zanima kad je hladovina na tersama,moja terasa je na srednjoj etazi druga od palme.Moze li se sedeti sa ove strane gde su vrata ako je sunce na drugoj strani hvala puno na odovorima


Komentari:

veca
Vi znate u kom studiju cete boraviti? Tj.znate i na kom spratu i koja je terasa? jel to preko NS travela? Meni nisu nista rekli da je odredjen studio.
napisano: 2013-05-12 14:44:55

11129
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - SMEŠTAJ U SARTIJU - Post broj: # 6
idi na dno idi na vrh
autor
mareaca
grupa: user
broj postova: 5
reputacija: 1

Ja sam tako trazio, idem preko ns travela drugi put i prosli put sam dobio sobu koju sam trazio .Trazio sam prvi sprat tj srednji i bas tu sobu koju sam rekao e sad kazu da i vila nije losa videcemo.Samo me zanima ulaz u sobe cini mi se da nema hodnika da i sa druge strane ima terasa sa koje se ulazi u sobe.Kakve vi imate o tom smestaju


Komentari:

veca
Hvala puno na informaciji, evo sad sam zvala agenciju, vec nam je odredjen studio br.3 na prvom spartu. Mislim da su pristojni studiji u vili Theo, to i admin ovog sajta kaze, blizu je plaze i centra, sto je isto bitno. Mi idemo sa devojcicom od tri i po godine, pa nam blizina plaze, centra, igralista znacii. Kad se vratimo pisacu o utiscima. Pozdrav
napisano: 2013-05-13 07:49:44

11088
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - SMEŠTAJ U SARTIJU - Post broj: # 7
idi na dno idi na vrh
autor
polanski
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Zdravo,

potrebne su informacije i detalji u vezi sa vilom Akis u Sartiju. U pitanju nije ona vila iz 2 dela - Akis Mihalis, već Akis koja ispod ima pekaru.

Zanima me kakva je lokacija, okruženje, mesto za parking u okolini, cene u pekari, dodatne slike... šta god :)




Komentari:

sitonija
Kuca se nalazi u Starom Sartiju, treca ulica od mora paralelna sa plazom i stalistem. U visini je internet kafe SARTIOS i kafea ALMA LIBRE. Ispod je pekara jedna od dve u Sarom Sartiju, odlicno snabdevena i sa cenama uobicajenim za Sarti. Parking oko kuce je diskutabilan, kako zbog kombija pekare koji ovde stalno borave, tako i generalno uskih ulca u ovom delu Sartija. Smestaj blizu centra i u zoni gde je buka nesto izrazenija.

 






napisano: 2013-05-19 13:08:27
polanski
Hvala puno na trudu! Letovaćemo u toj vili krajem juna, pa nam svaka informacija znači.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11028
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - SMEŠTAJ U SARTIJU - Post broj: # 8
idi na dno idi na vrh
autor
zorica81
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Potrebne su mi informacije i utisci o Vili Marita u Sartiju. Pozicija, plaža,prodavnice,restorani i ostalo što može biti interesantno za nekoga ko prvi put ide u Sarti:-)

Uplatili smo u Julu od 30.07.2013 , petokrevetni apartman

Å aljem slike vile kao pomoć.


Hvala u napred,






10995
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - SMEŠTAJ U SARTIJU - Post broj: # 9
idi na dno idi na vrh
autor
Dishke
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Poštovani,

najpre da kažem kako je fenomenalno ovo što radite. Najiskrenija baš zbog ovog foruma sam odlučio da sa suprugom ove godine letujemo u Sartiju. Iskreno ma najviše zanima informacija koliko je teško ili lako doći do smeštaja u samostalnoj režiji? Došli bismo prevog vikenda jula , pa se pitamo da li probati tako ili pak ne? I koje su otrpilike cene apartmana u tom periodu? Hvala unapred!!!



Komentari:

sitonija
Smeštaj se naravno uvek može pronaći na licu mesta, ali uz velike rizike da pronađete ono što vam odgovara. Po meni je mnogo pametnije rezervisati smeštaj unapred i onda opušteno krenuti na odmor. Cena dvokrevetnog studija u tom periodu je oko 30-35€ ali sve zavisi od kvaliteta smeštaja, udaljenosti od plaže, opreme i sl. U svakom slučaju dobro došli u Sarti!
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11040
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - SMEŠTAJ U SARTIJU - Post broj: # 10
idi na dno idi na vrh
autor
meda71
grupa: user
broj postova: 3
reputacija: 1

Dajte mi molim vas neku informaciju o vili Malama :)


Komentari:

sitonija
Kuća MALAMA nalazi se u Novom Sartiju u trećoj ulici od mora odmah uz kuću BABIS i u blizini kuće FRAU IRENES. Ulica je prilično mirna i sa dosta zelenila tako da se može pronaći i parking u hladu.

 





napisano: 2019-02-05 21:34:14
meda71
Hvala puno, nikako nisam mogla doći do nekih informacija o ovoj kući.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11180
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - SMEŠTAJ U SARTIJU - Post broj: # 11
idi na dno idi na vrh
autor
max
grupa: user
broj postova: 3
reputacija: 1

Uplatili smo smestaj u vili Sartios...u agenciji su nam rekli da je na 100m od mora...
Na forumu sam procitala da je zapravo na 250....da li neko zna tacnu lokaciju te vile posto sam u agenciji navela da nam je to jako bitna stavka



Komentari:

sitonija
SARTIOS GPS(N40.097223/E23.978022)


napisano: 2013-07-08 20:01:38

11018
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - SMEŠTAJ U SARTIJU - Post broj: # 12
idi na dno idi na vrh
autor
max
grupa: user
broj postova: 3
reputacija: 1

To je znaci ipak vise od 100m...u agenciji Astra travel su me ubedjivali da je udaljenost samo 100m,izricito smo naglasili da nam je to bitno jer ide gospodja koja je lomila nogu


Komentari:

sitonija
Ulicom koja pravo od SARTIOS-a vodi do uređenog dela plaže ima 200m do šetališta i još nekih 20-tak do same obale. Kuće iz ponude ASTRE koje su jako blizu mora su DIMIS, ARISTOTELIS, CHRISULA, MERI, JORDAN, AFRODITI, MARIA, BERLIN, TSANTILAS, TALIZETI... sve i manje od 100m. Prema tome ukoliko vam je to baš važno probajte na vreme napravite zamenu kako bi uživali na vašem odmoru shodno vašim kriterijumima. Ja i dalje tvrdim da je Sitonija destinacija za svakodnevno kretanje i "aktivan pristup" letovanju dok su smeštaji samo nužno zlo pa čak i ako su smešteni na samoj plaži.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11108
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - SMEŠTAJ U SARTIJU - Post broj: # 13
idi na dno idi na vrh
autor
leja1980
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Moze li neko da mi kaze nesto o vili Kosmas u Sartiju?pocetkomseptembra bi trebala da idem u ovu vilu sa muzem.lokacija,stari ili novi sarti,udaljenost od plaze,centra,supermarketa?hvala unapred!!!



11088
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - SMEŠTAJ U SARTIJU - Post broj: # 14
idi na dno idi na vrh
autor
suncica
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Znam da ste već ranije pisali o vili Trifon, no zanima me kakva je situacija sad vezano za nju. Uzeli bi apartman. Kakva je plaža u okolini. Hvala!





11153
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - SMEŠTAJ U SARTIJU - Post broj: # 15
idi na dno idi na vrh
autor
stela
grupa: user
broj postova: 6
reputacija: 1

da li ima slobodan dvokrevetni studio od 20. do 30. avgusta? i koje su cene?



11074
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - SMEŠTAJ U SARTIJU - Post broj: # 16
idi na dno idi na vrh
autor
aleksaana
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Molio bih za preporuku ili savet.
Idem u Sarti sa suprugom i dvoje dece.
Voleo bih da maksimalno iskoristim odmor u ovom prelepom mestu i jos lepsim plazama.Potreban nam je trokrevetni ili cetvorokrevetni studio bez mnogo buke.Plaza nam nije bitna jer planiramo svakodnevne obilaske plaza Sitonije.
Vreme boravka u Sartiju 10-25 jul 2014.
Unapred HVALA !!!
123



Komentari:

sitonija
Odlične i "mirne" baze za obilazak Sitonije VABINIS - SARTI ili ARHONTARIKI - PLATANIA
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11149
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - SMEŠTAJ U SARTIJU - Post broj: # 17
idi na dno idi na vrh
autor
maramasa
grupa: user
broj postova: 7
reputacija: 1

Pitanjce...

Planiramo odmor u Sartiju sa bebom od godinu dana, pa nas interesuje smestaj gde je moguce uplatiti obroke, ili neki hotelski smestaj da je blizu plaze zbog deteta...

Unapred hvala



Komentari:

sitonija
U Sartiju imate mogućnost uplate obroka u nekoliko taverni na samoj plaži. Preporuka je taverna NERAIDA. Inače smeštaji sa hranom u Sartiju su vrlo retki i odnosi se samo na doručak. Polupansion i smeštaj praktično na samoj plaži možete pronaći u hotelu BLUE SEA u TORONIJU. Ali ja i dalje mislim da je nepotrebno vezivati se za neki smeštaj zbog ishrane jer ponuda dobrih taverni na Sitoniji je velika i praktički gde god se zateknete u vreme ručka ili večere neko rešenje postoji. Link sa preporučenim tavernama i restoranima Sitonije po mestima je: TAVERNE SA PREPORUKOM Pozdrav!
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11052
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - SMEŠTAJ U SARTIJU - Post broj: # 18
idi na dno idi na vrh
autor
maramasa
grupa: user
broj postova: 7
reputacija: 1

Jos nesto....

da li preporucujete smestaj u novom ili starom delu Sartija? Koliko sam shvatila, u novom delu je plaza prilagodljivija maloj deci ali u starom ima sadrzaja?? Koliko je uopste udaljen jedan deo od drugog? Ima li mozda u starom delu hlada?

Pozdrav




11069
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - SMEŠTAJ U SARTIJU - Post broj: # 19
idi na dno idi na vrh
autor
steva89
grupa: user
broj postova: 3
reputacija: 1

Odlucili smo da idemo u Sarti ove godine. Idemo autom supruga, njena sestra, beba od 11 meseci i ja. Dakle 3 odrasle osobe i jedna beba. Hocemo da u svojoj reziji resimo smestaj, pa vas molim da mi preporucite neki smestaj koji nije dalje od 200m od plaze, neki 3-krevetni apartman ili studio gde mi je bitno da ima kuhinju,
Hvala ;)




11194
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - SMEŠTAJ U SARTIJU - Post broj: # 20
idi na dno idi na vrh
autor
Tamaris
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Zdravo svima,

Pregledala sam sve nazive kuća u Sartiju na ovom forumu i nigde ne nađoh kuću, tj vilu, kako se to obično kaže,   "SIMOS" !?!

Da li je iko ikad bio u takvoj kući i ako može da podeli samnom svoje utiske, bila bih veom azahvalna. Nalazi se u starom delu Sartija, kako su nam rekli u Barcino Toursu. Vlasnici kuće su takođe i vlasnici novog SARTIINN hotela.

Hvala unapred!




11112
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - SMEŠTAJ U SARTIJU - Post broj: # 21
idi na dno idi na vrh
autor
MpegTv
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Pozdrav,

Treba mi preporuka za smestaj u Novom Sartiju (2 porodice sa 3 male dece) za pocetak jula. Da li postoji neka opcija sa doruckom, ali da nije dorucak jednolican i kao u vojsci :) ? Da li postoji neka taverna u blizini gde je moguce uplatiti dorucak?

Unapred hvala



Komentari:

sitonija
U Novom Sartiju kuća VICKY nudi bed and breakfast opciju.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11070
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - SMEŠTAJ U SARTIJU - Post broj: # 22
idi na dno idi na vrh
autor
takyyy
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

treba mi mala pomoc , mozete mi reci sta mislite o kuci afroditi u starom Sartiju ?


Komentari:

sitonija
Smeštena preko pute taverne PIROFANI jedne od najboljih u Sartiju, u drugom redu od uređenog dela plaže u starom Sartiju. Studija se nalaze u prizemlju ili na prvom spratu, klima marke Samsung se doplaćuje, nema peškire. Ima LCD TV sa 4-5 programa i wi-fi internet.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11049
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - SMEŠTAJ U SARTIJU - Post broj: # 23
idi na dno idi na vrh
autor
gilence12
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Prvi put dolazimo na Sitoniju, u Sarti. Uplatili smo smestaj u kuci Maria u starom delu Sartija, na 200m od plaze, tako bar stoji u opisu agencije i kuca nema parking. Da li postoji u blizini neki javni parking ili nam preostaje da se parkiramo na ulici (ne znam da li je to dozvoljeno). Pozzzz


Komentari:

sitonija
Pretpostavljam da je u pitanju kuća MARIA koja se nalazi na početku uspona u ulici u kojoj se nalaze kuće LEFTERIS, FOTINI, OLGA... da tu parkinga nema, ali je svuda na ulici dozvoljeno parkiranje, naravno ukoliko se pronađe neko slobodno mesto. Ulica je uska pa je parkiranje moguće samo sa jedne strane, u vašem slučaju preko puta kuće Maria. Javni parking u klasičnom smislu ne postoji u ovom delu mesta, ali na kraju uspona pre izlaska na magistralu nalazi se površina koju koriste za parkiranje svi oni koji neće da se zavlače u brdoviti deo starog Sartija. Druga opcija je parking kod supermarketa MARINOPULOS, ali to je na nekih 5min hoda do kuće. U Sartiju nema zabrane parkiranja ali svakako pazite da ne zagradite ulaz u kuću nekog meštanina jer znaju da se ljute.





napisano: 2019-02-05 21:34:14

11017
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - SMEŠTAJ U SARTIJU - Post broj: # 24
idi na dno idi na vrh
autor
gilence12
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Da, da to je ta kuca. Hvala Vam puno na informacijama. Pozdrav!



11158
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - SMEŠTAJ U SARTIJU - Post broj: # 25
idi na dno idi na vrh
autor
Mleks
grupa: user
broj postova: 4
reputacija: 1

Zanima me kakva je Vila Jordan ako neko zna?I jel ima negde blizu vile da se parkiraju kola?da nije daleko od vile?Hvala unapred



11100
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - SMEŠTAJ U SARTIJU - Post broj: # 26
idi na dno idi na vrh
autor
marija123
grupa: user
broj postova: 33
reputacija: 1

vila Jordan ti je u centru Sartija, na glavnom trgu, iznad apoteke....tu bas blizu nemas gde da se parkiras, mozes na parkiralistu kod zute prodavnice tu uvek imas mesta ili u nekim okolnim ulicama...



11132
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - SMEŠTAJ U SARTIJU - Post broj: # 27
idi na dno idi na vrh
autor
Mleks
grupa: user
broj postova: 4
reputacija: 1

Pitanje za Mariju123.Jel to parkiraliste kod zute kuce daleko od Vile Jordan?I jel sigurno tu parkirati kola?Pozdrav



11142
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - SMEŠTAJ U SARTIJU - Post broj: # 28
idi na dno idi na vrh
autor
marija123
grupa: user
broj postova: 33
reputacija: 1

pa nije blizu realno...ali ulica par iza ima mesta pa mozete i tu probati



10982
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - SMEŠTAJ U SARTIJU - Post broj: # 29
idi na dno idi na vrh
autor
tobolar
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Dobar dan, 
od 30. maja, boravicemo nekih desetak dana u Sartiju, vila Lefteris. 

Zanima me kakva je tu situacija sa parkingom, da li je slicno kao i za vilu Maria? Cak ni par minuta hoda do automobila nije neki veliki problem. 


Hvala



Komentari:

sitonija
Kuća LEFTERIS nalazi se baš preko puta gore pomenute kuće MARIJA, jedino što je parking strana u toj ulici u delu baš uz LEFTERIS ali sve ostalo je isto. Dakle ili ulica ili parking na ulazu A u Sarti. Pozdrav!
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11147
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - SMEŠTAJ U SARTIJU - Post broj: # 30
idi na dno idi na vrh
autor
DraganaPavle
grupa: user
broj postova: 3
reputacija: 1

Postovani,
Zanima me da li neko zna nesto o smestaju Elenas Apartmani u Starom Sartiju,svaki info je dobrodosao?
Unapred Hvala!
Pozdrav!




Komentari:

sitonija
ELENAS APARTMENTS se nalazi u Novom Sartiju u drugoj ulici paralelnoj sa plažom i šetalištem, a druga kuća ovog vlasnika THEODORA je u Starom Sartiju na samom kraju šetališta, kod stena. THEODORA ima i istoimeni beach bar sa sadržajima na plaži.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11127
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - SMEŠTAJ U SARTIJU - Post broj: # 31
idi na dno idi na vrh
autor
DraganaPavle
grupa: user
broj postova: 3
reputacija: 1

Postovani,
Postoji i u starom Sartiju...tako su mi vlasnici rekli a i na sajtu u opisu pise da su u Starom Sartiju prva paralelna ulica sa setalistem(tacnije 50m od Theodora )
Posto nije bilo mesta u Theodora House vlasnica nam je predlozila ovaj drugi njihov smestaj(Elenas Apartmens)i objasnila nam da je to u ulici iza....cak i mapa pokazuje stari deo ;-)
O tom smestaju na forumima nema nista pa sam mislila da Vi mozda nesto znate...
Ali hvala u svakom slucaju javljam sta i kako kad se vratim sa mora ;-)
Poudrav!



Komentari:

sitonija
Kuća ELENAS APARTMENTS se definitivno nalazi u NOVOM SARTIJU u drugoj ulici od plaže i to bliže stadionu, odnosno delu gde počinje Sarti Beach. Odmah do nje je minimarket ATLANTIDA pa slede Hotel Apolon i kuće Grigoris, Talizeti, Trifon... Kuća spolja izgleda lepo, a i ta lokacija je mnogo bolja od THEODORE gde je dosta živo i nema mesta za parking.



napisano: 2019-02-05 21:34:14
DraganaPavle
Na kraju ste Vi bili u pravu i Hvala Vam Veliko!!!! Malo sam se razocarala....ali dobro,kriva sam... :-( Veliki pozdrav i Hvala jos jednom na brzom odgovoru....
napisano: 2015-06-20 09:10:33

11000
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - SMEŠTAJ U SARTIJU - Post broj: # 32
idi na dno idi na vrh
autor
marker
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Da li može neko da mi preporuči privatan smeštaj za Sarti? 
Hvala unapred!!!




11067
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - SMEŠTAJ U SARTIJU - Post broj: # 33
idi na dno idi na vrh
autor
pčelica
grupa: user
broj postova: 4
reputacija: 1

Nigde nisam videla da se spominje kuća Lena. Ima li kakvih informacija o toj kući? Hvalaa




Komentari:

sitonija
Kuća LENA nalazi se u Starom Sartiju na uzvišenju nekih 80tak metara od centralnog trga. Kuće u blizini LENE su OLGA, FOTINI I RENIJA. Na prvom spratu ima mazonetu predviđenu za smeštaj do 6 osoba, na donjem nivou je dnevni boravak i wc, a na gornjem dve odvojene spavaće sobe i kupatilo. Klima nije uračunata u cenu zakupa.


napisano: 2019-02-05 21:34:14

11104
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - SMEŠTAJ U SARTIJU - Post broj: # 34
idi na dno idi na vrh
autor
pčelica
grupa: user
broj postova: 4
reputacija: 1

Kakvo je stepeništa, pošto su deca u pitanju? 


Komentari:

pčelica
Idemo u vilu Lena u septembru, pa ćemo videti šta nas čeka. Malo sam skeptična jer nigde ništa nisam našla o njoj, a prvenstveno idemo zbog duplexa.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11006
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - SMEŠTAJ U SARTIJU - Post broj: # 35
idi na dno idi na vrh
autor
Nenad77
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Pozdrav svima.  Prvi put sam na forumu, izvinjavam se na duplom postu. Interesuje me da li neko zna kakav je smeštaj u cetvorokrevetnom apartmanu vili George, sama pozicija vile i vase iskustvo u vezi nje. Hvala unapred i veliki pozdrav.






10981
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - SMEŠTAJ U SARTIJU - Post broj: # 36
idi na dno idi na vrh
autor
Nela1
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Moze li nesto vise o kuci Maria house 60 m od plaze..Hvala



10907
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - SMEŠTAJ U SARTIJU - Post broj: # 37
idi na dno idi na vrh
autor
bigovici
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Postovanje i unapred hvala na odgovoru.

Pocetkom jula planiramo suprug,ja i 6.-ogodisnje dete da letujemo prvi put na Sitoniji. Po ovome sto sam do sad gledala na netu prednost dajem Sartiju.

Treba nam smestaj koji je pristojan,cist,ne mnogo skup,koji je dobra baza za obilazak lepih plaza na Sitoniji a koji je u blizini vecernjih zbivanja,da ne moramo uvece da palimo kola,da imamo gde uvece da prosetamo,popijemo pice,veceramo i da dete ima neku zabavu.

Molim vas za preporuku smestaja koji po vama mogu da dodju u obzir po ovim mojim kriterijumima koji bi nas ucinili srecnim.



Komentari:

sitonija
Ponuda u SARTIJU je velika, javite mi se na mejl sitonijanadlanu@yahoo.com i precizirajte tačan period boravka kao i vaše zahteve pa da pronađemo nešto odgovarajuće. Pozdrav!
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10802
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - SMEŠTAJ U SARTIJU - Post broj: # 38
idi na dno idi na vrh
autor
ndjb
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Pozdrav!

Planiramo  da ovog leta idemo u Neos Marmaras. Hteli smo ovaj put da preskocimo agenciju, ali smo nasli preko Oktopoda neki aparthotel Zeppos, deluje simpaticno, blizu je gradske plaze, pise da ima svoj parking i komarnike. Slike su ok, ali da nije neko bio tamo?Da ne bude macka u dzaku... Hvala!




10732
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - SMEŠTAJ U SARTIJU - Post broj: # 39
idi na dno idi na vrh
autor
skoneskone
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Molim vas za informacije o vili Stelios Maria u Sartiju :-)




Komentari:

sitonija
Nova kuća sa studijima za 2-4 osobe, nalazi se u centralnoj zoni Sartija tačno iznad jedine pekare u starom delu mesta. Nešto skromnija kvadratura soba i terase jednog studija koji zbog toga ima nešto nižu cenu. Kuća je zakupljena od strane ASTRA TRAVEL-a i izdaje se u njihovim smenama od 10 noći u sezoni odnosno 9 noći u septembru.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10757
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - SMEŠTAJ U SARTIJU - Post broj: # 40
idi na dno idi na vrh
autor
bojjan83
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Pozdrav,

da li je neko skoro bio u vili Malama u Sartiju ili ima neke informacije o njoj.

Hvala




203
Post napisan: 2021-05-27 10:13:25
Smeštaji - Sarti - SMEŠTAJ U SARTIJU - Post broj: # 41
idi na dno idi na vrh
tema: Smeštaji - Sarti - SMEŠTAJ U SARTIJU
Sitonija idi na index tema
strana 1 od 1

Broj korisnika foruma: članovi: 1456
administratori foruma: sitonijanadlanu thalassa


copyright by sitonijanadlanu/forum 2012-2024 / powered by sitonijanadlanu.com