Prijava!
Korisnički ID:
Sitonija
tema: Restorani, snabdevanje - Snabdevanje - SUPERMARKETI
strana 1 od 1
autor
sitonija
grupa: admin
broj postova: 527
reputacija: 1

U Sartiju postoji nekoliko dobro snabdevenih minimarketa i jedan veći supermarket iz lanca ARAVANITIDIS, lako prepoznatljiv objekat žute boje. Smeštem je odmah do hotela SARTI INN, a do njega se može doći na dva načina. Jedan je direktno sa magistrale i ulazom na sprat supermarketa gde je deo sa prodajom kozmetike, hemije, garderobe, školskog pribora...

Drugi način je glavnom ulicom kojom se ulazi u Sarti, pa desno kraj hotela SARTI INN do parkinga i ulaza u prizemlju ovog supermarketa gde je prodaja prehrane, pića, voća... Između dva sprata supermarketa postoji lift tako da lako možete i kolicima ići sa nivoa na nivo. GPS koordinate objekta su: GPS(N40.0951995/E23.9769477)








Cene su vrlo pristupačne, izbor sasvim solidan tako da ćete ovde pronaći gotovo sve što vam može zatrebati za vreme vašeg letovanja. Inače postoji i ponuda  kuvanih jela "za poneti" što može biti dobra opcija za ručak po znatno nižim cenama od taverni.

Svakako obratite pažnju i na akcije koje su istaknute na plakatima na ulazu u objekat, a po pravilu red na kasama je obično manji na spratu. Paketi sa flaširanom vodom mogu se pronaći na oba sprata. U sezoni supermarket radi do 22h. Kolica ispred ulaza nisu zaključana i možete ih koristiti bez ubacivanja novčića.




11090
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Restorani, snabdevanje - Snabdevanje - SUPERMARKETI - Post broj: # 1
idi na dno idi na vrh
autor
sitonija
grupa: admin
broj postova: 527
reputacija: 1

Supermarketi MASOUTIS postoje na svim značajnijim pravcima, a na HALKIDIKIJU nalaze se u mestima KALITHEA, FOURKA, HANIOTI, PEFKOHORI na KASSANDRI odnosno u mestima NEA KALIKRATEIA, NEA MOUDANIA, POLYGIROS. Supermarket MASOUTIS na samom ulasku na ATOS nalazi se u mestu IERISSOS i smešten je na GPS koordinatama GPS(N40.3944816/E23.8733940).

Na Sitoniji MASOUTIS ima objekte u mestima NIKITI na glavnoj magistrali koja prolazi kroz mesto i to na lokaciji GPS(N40.2181898/E23.6756470)
 odnosno NEOS MARMARAS na lokaciji GPS(N40.0873919/E23.8028688)  . Objekat je smešten preko puta karting staze kod najjužnijeg ulaska u mesto.

Radno vreme supermarketa je 8-21h radnim danima, a 8-20h subotom dok se u sezoni vreme produžava za 1-2h, a prodavnice su otvorene i nedeljom.







Dodatne informacije o ovom odličnom Grčkom lancu za snabdevanje možete pronaći na linku: MASOUTIS




10989
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Restorani, snabdevanje - Snabdevanje - SUPERMARKETI - Post broj: # 2
idi na dno idi na vrh
autor
Nebojsa77
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Koji je bolji (jeftiniji) lanac za snabdevanje:
Lidl ili Masoutis (ili neki treci)?



Komentari:

sitonija
LIDL je definitivno najjeftiniji, ali izbor artikala kod MASOUTIS-a je mnogo veći i bolji. Uz to MASOUTIS je grčki lanac sa velikim brojem artikala pod njihovim brendom GRAND sa značajnim popustima. Moj glas za MASOUTIS po principu "kupuj domaće"!
napisano: 2019-02-05 21:34:14
mirarbi
Moj zaključak je da su najniže cene u Lidl-u (sirevi (tvrdi i za mazanje), gotove salate (ruska, francuska, tirosalata...), pudinzi i dezerti u čašici, suhomesnato, kobasice, zamrznuta peciva, panirano meso i riba, konzerve ribe, piva, slatkiši, sladoled, musli, kozmetika "Cien"...) i Galaxias-u (Γαλαξίας), koga ovde nismo pomenuli, a ima ga u Nikitiju (povoljni su sokovi, suhomesnato, slatkiši, kolači, hemija...). Više o ponudi u Galaxias-u vidite ovde: http://www.5ae.gr/ .
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10930
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Restorani, snabdevanje - Snabdevanje - SUPERMARKETI - Post broj: # 3
idi na dno idi na vrh
autor
petra
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

da li mi neko moze reci,letovacu na sartiju od 1.juna,vidim da ima sve ali me zbog deteta interesuje meso,koje su cene otprilike (naspram nasih)i imali ga,jer prosle godine u grckoj nam je meso bio problem,ili treba da ga nosim,cemu se bas neradujem::))


Komentari:

marija123
u sartiju ima par mesara a ima meso i u zutoj prodavnici, ja obicno uzimam piletinu i ok im je..malo je skuplja nego kod nas...
napisano: 2012-06-01 09:34:43

10943
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Restorani, snabdevanje - Snabdevanje - SUPERMARKETI - Post broj: # 4
idi na dno idi na vrh
autor
AnaKatarina
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Zdravo svima,
idemo sa dvogodisnjim detetom i bebom u Kalamitsi od 30 avgusta. Molim upucene da me malo bolje informisu o snabdevenosti  prodavnica u Kalamitsiju,ako neko od vas ima neku preporuku gde se snabdeti mesom i vocem,planirali smo da svratimo u Lidl, ali me interesuju one klasicne svakodnevne nabavke,hleb i ostalo, sta preporucujete i koliko prodavnica uopste ima tamo?
Svaki savet je dobrodosao
Hvala



Komentari:

sitonija
U KALAMITSIJU postoji jedan minimarket i to u sklopu kompleksa CAVO KAMLAMITSI ispred kojeg se nalazi istoimeni i jako popularan beach bar. Snabdevenost osnovnim artiklima je dobra, ali cene nesto vise pa je odkazak u mesta SARTI i SIKIJA preporucljiv jer tamo imate mnogo snabdevenije supermarkete ARVANITIDIS i CARREFOUR. Hleba ima ali opet imajte u vidu pekare na putu kod Sikije Pargas i Hatzis. Na ovom delu puta ima i odlicna mesara. U kampu THALATTA neposredno uz Kalamitsi postoji minimarket. Od taverni u metu proverena mesta su ZORBAS i GEORGIJAKIS. Dakle potrebno je malo organizacije i ovaj po meni jedini nedostatak Kalamitsija bice prevazidjen. Ostaje samo da uzivate.
napisano: 2012-06-15 09:15:42
AnaKatarina
Hvala mnogo!Iskoristicemo i Lidl u Nikitiju pri dolasku.Samo me jos zanima gde se nalazi Arvantidis,i ovaj drugi hipermarket, da li u Sartiju ili u Sikiji?Za sve ostalo vam se zahvaljujem.Pozdrav!!!
napisano: 2012-06-15 15:58:17
sitonija
ARVANITIDIS imate u mestima Sarti i Neos Marmaras kod skretanja za Paradiso plažu, u Neos Marmarasu ima i MASOUTIS. U Sikiji je supermarket CARREFOUR, a u Nikitiju osim LIDLA postoje i GALAKSI i MASOUTIS. Dakle snabdevanje na Sitoniji je odlično! Pozdrav!
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10896
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Restorani, snabdevanje - Snabdevanje - SUPERMARKETI - Post broj: # 5
idi na dno idi na vrh
autor
djurospremo
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Pozdrav, dali neko zna kako se dolazi do kartice za popuste u Masoutis marketima?
Hvala.



Komentari:

sitonija
Popunjavanjem formulara za MAS CLUB karticu na njihovom zvaničnom sajtu. Kartica se dobija poštom u roku 4 nedelje ali vam toplo savetujem da karticu izvadite na nekog iz Grčke jer u drugom slučaju dobijanje kartice svodi se na dobitak na lutriji.
napisano: 2019-02-05 21:34:14
djurospremo
Znaci, prakticno nema sanse. Negde sam procitao (ne secam se vise gde) da je neko uspeo da je napravi u samom marketu. Sad da li je to istina... U svakom slucaju puno hvala. Pozdrav
napisano: 2013-03-05 18:02:22
sitonija
MASOUTIS je godinama bio mesto gde sam se i ja lično snabdevao, međutim i pored njihove prezentacije na sajtu SITONIJANADLANU/MASOUTIS i slanja bezbroj mejlova nisam uspeo da ostvarim kontakt sa nadležnima iz te kuće. Očigledno je u pitanju nedostatak dobre volje i interesa tako da su moji predlozi među kojima je i jednostavnija realizacija MAS CLUB kartice ostali samo pusta želja. Ili jednostavno mi nismo "pravi" kupci za njih ili je u pitanju standardna grčka nezainteresovanost za sve što izlazi iz njihovih "bogom danih" procedura. Njima se može, a na nama je da procenimo gde smo dobrodošli, a gde ne. A u krajnjoj liniji TEMPO i RODIĆ su mi nekako usput kada krenem ka Sitoniji!
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10864
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Restorani, snabdevanje - Snabdevanje - SUPERMARKETI - Post broj: # 6
idi na dno idi na vrh
autor
bezdan
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Još jedno pitanje za SITONIJU dali se u ARAVANITIDISU u sartiju može plaćati mastercard karticama ili samo keš?

Hvala unapred



Komentari:

sitonija
Jutros proverio u ARVANITIDISU i primaju MASTERCARD. Inače supermarket radi od 8-21h svakog dana, a snabdevenost je dobra uz prihvatljive cene. br>






napisano: 2019-02-05 21:34:14

10876
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Restorani, snabdevanje - Snabdevanje - SUPERMARKETI - Post broj: # 7
idi na dno idi na vrh
autor
VanjaB
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Pre dve godine u Stavrosu smo u Arvantidisu kupovali lepa gotova jela za rucak (piletina, riba, musaka, salate...), prosle godine u Polihronu ih nije bilo. Da li neko zna kakva je situacija u Sartiju ove godine?


Komentari:

sitonija
Pre par minuta obišao sam ARVANITIDIS, gotovih jela ima jedino što je ponuda dosta oskudna i u poređenju da tavernama Sartija onako na oko i neuporediva. iako dimljena piletina po ceni od 5,98€ zvuči primamljivo ja sam danas ipak za ručak otišao do taverne PIROFANI.








napisano: 2019-02-05 21:34:14
VanjaB
hvala na odgovoru :)
napisano: 2013-07-20 17:15:51

11046
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Restorani, snabdevanje - Snabdevanje - SUPERMARKETI - Post broj: # 8
idi na dno idi na vrh
autor
majstor
grupa: user
broj postova: 7
reputacija: 1

Da li je jedino nama Sarti skuplji i oskudniji od ostalih mesta i ostrva za nabavku




10842
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Restorani, snabdevanje - Snabdevanje - SUPERMARKETI - Post broj: # 9
idi na dno idi na vrh
autor
KristinaM
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Ja imam jedno pitanje. Nova sam na forumu, a i nikada pre nisam bila u Sartiju. Uskoro krećem sa dečkom u Sarti i odsedamo u vili Panajota pa me interesuje koliko je to udaljeno od ovog glavnog žutog supermarketa? Da li ima šanse da dolazimo do njega po namirnice (voda, voće, mleko, margarin i ostale stvari koje su nam potrebne) ili je to možda bolje da uzimamo u nekom manjem marketu koji je bliži našoj vili? Nemamo kola nego idemo autobusom pa nam zato udaljenost od supermarketa igra veliku ulogu. 


Komentari:

sitonija
Supermarket ARVANITIDIS udaljen je od kuće PANAJOTA 1600 metara, a u blizini kuće u delu SARTI BEACH postoje dva minimarketa za osnovno snabdevanje. U slučaju nekih "većih" kupovina obratite se Goranu predstavniku ASTRE u agenciji na velikom parkingu sada u vreme mog odsustva zaduženom za PANAJOTU koji će vam prebaciti namirnice do sobe. U više navrata smo našim gostima dostavljali namirnice ne samo iz ARVANITIDISA već i iz MASOUTISA i LIDLA kada nas je put vodio u pravcu Nikitija. U Sartiju niste sami već imate podršku ljudi na koje možete računati u svakom smislu. Srećan put i sve najbolje!
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10916
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Restorani, snabdevanje - Snabdevanje - SUPERMARKETI - Post broj: # 10
idi na dno idi na vrh
autor
manstorm
grupa: user
broj postova: 3
reputacija: 1

Mozete li mi odgovoriti na pitanje koliko je zuti market udaljen od kuce Stavrula?Hvala


Komentari:

sitonija
Ne više od 200-250m. Naime STAVRULA je na samom početku Novog Sartija, a ARVANITIDIS na samom kraju Starog Sartija.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10827
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Restorani, snabdevanje - Snabdevanje - SUPERMARKETI - Post broj: # 11
idi na dno idi na vrh
autor
sitonija
grupa: admin
broj postova: 527
reputacija: 1

ARISTA MINIMARKET - SARTI

Neposredno pred početak nove sezone leto 2017. jedini supermarket u Sartiju još uvek ne radi. Nekada dobro snabdeven ARVANITIDIS pre dve godine promenio je vlasnika i tada je na mestu poznatog žutog supermarketa bio nov iz lanca MARINOPOULOS. Sa ne baš srećnim ishodom u toku sezone 2016. bili smo svedoci njegove dosta oskudne ponude. 

Å ta se sada dešava nema još pouzdanih informacija ali priča se da je ponovo došlo do promene vlasničke strukture. Bilo kako bilo supermarket ne radi pa je sada snabdevanje usmereno na minimarkete u Sartiju ili već dobro poznat CARREFOUR u 10km udaljenoj Sykiji.

Ovom prilikom predstavljamo vam ponudu jednog od najstarijih minimarketa u Sartiju, poznat kao market "Kod Ioannis-a" a iz franšiza lanca ARISTA. Kada uđete u Sarti na ulaz C i prođete kraj hotela SARTI INN udarate pravo u Janisovu radnju. Mala prodavnica ali sa sasvim korektnom ponudom osnovnih namirnica, hrane, voća i povrća, pića, hemije, kozmetike...

Na dan 6. maja 2017. posetili smo ovaj minimarket i konstatovali sledeće cene 40-tak najvažnijih proizvoda koji mogu zatrebati u toku letovanja, pa evo sve u slikama ekskluzivno sa lica mesta:



























































































10847
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Restorani, snabdevanje - Snabdevanje - SUPERMARKETI - Post broj: # 12
idi na dno idi na vrh
autor
2471973
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Kakve su cene namirnica,voca brze hrane i jela i koja su proverena m
mesta za klopu u Sartiju?




10821
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Restorani, snabdevanje - Snabdevanje - SUPERMARKETI - Post broj: # 13
idi na dno idi na vrh
tema: Restorani, snabdevanje - Snabdevanje - SUPERMARKETI
Sitonija idi na index tema
strana 1 od 1

Broj korisnika foruma: članovi: 1456
administratori foruma: sitonijanadlanu thalassa


copyright by sitonijanadlanu/forum 2012-2024 / powered by sitonijanadlanu.com