Prijava!
Korisnički ID:
Sitonija
tema: Plaže - East coast - PLAŽE KOJE NE SMETE PROPUSTITI
strana 1 od 1
autor
Sasa
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Pozdrav svima,
ove godine planiram sa porodicom prvi put do sada letovanje na Sitoniji, bićemo smešteni u Nikitiju, koji je dobro pozicioniran i daje mogućnost da se ceo prsten lako obiđe.

Informacija koja bi mi bila više nego korisna je koje plaže na Sitoniji ne smemo da propustimo, jer smo ipak vremenski ograničeni na nekih 11 dana, a ne bi mnogo eksperimentisali, prevashodno što imamo bebu od 16 meseci.

Sve preporuke i saveti su dobrodošli :)

Pozdrav
Sasa



Komentari:

sitonija
Plaže sa odličnim uslovima za boravak male dece su: KLIMATARIA i TORKOLIMNIONAS u zalivu Sykije, kao i plaže mesta KALAMITSI, na zapadnoj obali to su DESTENIKA, LIKITHOS, SPATHIES, AGIOS IOANNIS, a na istočnoj LAGONISI, KARIDI, ARMENISTIS, PLATANITSI, SARTI BEACH.
napisano: 2019-02-05 21:34:14
Sasa
sitojina: Plaže sa odličnim uslovima za boravak male dece su: KLIMATARIA i TORKOLIMNIONAS u zalivu Sykije, kao i plaže mesta KALAMITSI, na zapadnoj obali to su DESTENIKA, LIKITHOS, SPATHIES, AGIOS IOANNIS, a na istočnoj LAGONISI, KARIDI, ARMENISTIS, PLATANITSI, SARTI BEACH. Hvala na ovom odgovoru, sad mi je jasno gde treba da idemo i sta ne treba da propustimo. Kad se vratimo, slede fotke i utisci :) pozdrav
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10933
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Plaže - East coast - PLAŽE KOJE NE SMETE PROPUSTITI - Post broj: # 1
idi na dno idi na vrh
autor
sitonija
grupa: admin
broj postova: 527
reputacija: 1

SARTI BEACH - 10.maj 2013.

Izuzetno naporan dan je za nama, prva grupa gostiju stigla je u Sarti i Kalamitsi svi su smešteni i spremni za uživanje u prelepom majskom izdanju Sitonije. Jutros neposredno nakon poslednje kontrole kuće PAJANOTA na kratko sam se zadržao na delu SARTI BEACH-a koji meni najviše znači, a koji je danas bio u izuzetnom izdanju. Uživao sam u pogledu i udahnuo malo  svežeg vazduha obogaćenog morem raspršenim u najfinije kapljice talasima iz pravca Atosa i tako spremniji ušao u izazove novog radnog dana. Naravno tada su nastale i fotografije za vas koji se tek spremate put Sartija uz poseban pozdrav za nekog zbog koga sam ponovo ovde na istim mestima doduše ne onako kako bih najviše želeo.

 








Kali nihta!




10871
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Plaže - East coast - PLAŽE KOJE NE SMETE PROPUSTITI - Post broj: # 2
idi na dno idi na vrh
autor
sitonija
grupa: admin
broj postova: 527
reputacija: 1

TOP 8 plaža Sitonije leta 2013 po mom izboru... i kad malo bolje pogledam sve na istočnoj obali... slučajnost ili magični Atos ipak odašilje pozitivne vibracije.  PLAŽE - TOP 8 - leto 2013



10964
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Plaže - East coast - PLAŽE KOJE NE SMETE PROPUSTITI - Post broj: # 3
idi na dno idi na vrh
tema: Plaže - East coast - PLAŽE KOJE NE SMETE PROPUSTITI
Sitonija idi na index tema
strana 1 od 1

Broj korisnika foruma: članovi: 1456
administratori foruma: sitonijanadlanu thalassa


copyright by sitonijanadlanu/forum 2012-2024 / powered by sitonijanadlanu.com