Prijava!
Korisnički ID:
Sitonija
tema: Smeštaji - Sarti - KUĆA AKIS MIHALIS
strana 1 od 1
autor
meda20
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Pozdrav!

Interesujem se za kuću Akis Mihalis u Sartiju. Nasao sam je preko Astra Travela, pa me zanima neke detaljnije informacije o njoj, prednosti i mane?!

Dolazimo kolima tako da mi nije bitna ta udaljenost od mora na kojoj se nalazi kuća, pošto mi je cilj da svakodnevno obilazim Sitoniju.Bitno mi je komfor, čistoća, ugodnost ako to ova kuća može da pruži.

Nas je dva para, te su nam u agenciji rekli da mi pripadamo kući Mihalis, jer smo uzeli 1/4 apartman sa odvojenim sobama.

Ako je neko bio smešten u kući Mihalis, da li bi mogao da pošalje utiske a ako može i neku sliku.

Hvala unapred!!!

Nebojsa, Beograd





10844
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA AKIS MIHALIS - Post broj: # 1
idi na dno idi na vrh
autor
cane
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Ajde gosn Zorane napisite vi bar nesto uvezi ove kuce ...



Komentari:

sitonija
Kada je kompleks AKIS-MIHALIS u pitanju najčešća dilema je njegova lokacija. Dakle, smešten je preko puta magistrale na nekih 200m zemljanog puta od same magistrale i još toliko od mora i to dela u visini samog kraja Novog Sartija prema Sarti Beach-u. Sam kompleks je izdvojen, ima bazen, roštilj, dosta zelenila ali i izvesnih razlika od sobe do sobe kada je u pitanju pogled sa terasa. MIHALIS je leva kuća uz bazen, a AKIS desna kuća. Ako idete kolima i planirate svakodnevne obilaske ovaj smeštaj je sasvim korektan, ali ako tražite vrhunski smeštaj potražite nešto drugo.
napisano: 2019-02-05 21:34:14
cane
hvala lepo...
napisano: 2013-08-26 06:56:39

10817
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA AKIS MIHALIS - Post broj: # 2
idi na dno idi na vrh
tema: Smeštaji - Sarti - KUĆA AKIS MIHALIS
Sitonija idi na index tema
strana 1 od 1

Broj korisnika foruma: članovi: 1456
administratori foruma: sitonijanadlanu thalassa


copyright by sitonijanadlanu/forum 2012-2024 / powered by sitonijanadlanu.com