Prijava!
Korisnički ID:
Sitonija
tema: Smeštaji - Sarti - FRAU IRENES HAUS
strana 1 od 1
autor
paviljonac
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Pozdrav svim forumašima "Sitonija na dlanu", posebno Zokiju koji kao mozak operacije sitoniju predstavio u lepom svetlu i skratio muke mnogima.
Rezervisali smo trokrevetni apartman u vili FRAU IRENES HAUS od 08.09. Vlasnica vile Nency uliva poverenje i vrlo je ažurna što se tiče samih mail-ova,ali bi mi značilo ako neko poseduje bilo kakve informacije vezane za smeštaj u ovoj vili ka i blizini sme plaže. 





Komentari:

sitonija
Kuća FRAU IRENE HOUSE jedna je od najbolje opremljenih kuća u ovom delu Sartija. Kuća je udaljena 140m od plaže u delu Novi Sarti, a na slici imate njen položaj u odnosu na ostale poznate kuće u ovom bloku.

 

napisano: 2019-02-05 21:34:14
paviljonac
Hvala na infomacijama ,veliki pozdrav.
napisano: 2013-08-19 06:18:46

10990
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - FRAU IRENES HAUS - Post broj: # 1
idi na dno idi na vrh
autor
sarti
grupa: user
broj postova: 3
reputacija: 1

pozdrav,interesuje me smestaj u suterenu ..................


Komentari:

sitonija
Kuća FRAU IRENES HAUS jedna je od traženijih kuća u ovom delu Sartija, lepa unutrašnjost soba, vrlo savesna i vredna gazdarica. Kuća je smeštena na ćošku dve prilično mirne ulice, a na nekih 150 m od plaže. Ne znam kakvi su uslovi i cene ali znam da je ovde smeštaj moguće naći samo uz rezervaciju unapred. Smeštaj u suterenu po mom mišljenu treba izbeći jer u tom slučaju nemate privatnost, a automobili vam prolaze u visini očiju. Ova kuća nema direktni pogled na more ali opet lepše je posmatrati okruženje nego automobile i prolaznike.
 
napisano: 2019-02-05 21:34:14
sarti
hvala vam
napisano: 2014-02-21 12:30:35

10877
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - FRAU IRENES HAUS - Post broj: # 2
idi na dno idi na vrh
tema: Smeštaji - Sarti - FRAU IRENES HAUS
Sitonija idi na index tema
strana 1 od 1

Broj korisnika foruma: članovi: 1456
administratori foruma: sitonijanadlanu thalassa


copyright by sitonijanadlanu/forum 2012-2024 / powered by sitonijanadlanu.com