Prijava!
Korisnički ID:
Sitonija
tema: Mesta na Sitoniji - Sarti -
strana 1 od 1
autor

grupa: user
broj postova: 0
reputacija: 1




Komentari:

lala81
Ne znam da li je o ovome pisano ja bar nisam uspela da pronadjem.Interesuje me u k kojim mestima na Sitoniji postoji Dom Zdravlja,prvenstveno mislim na adekvatnu medicinsku ustanovu gde je moguce dobiti adekvatnu medicinsku zastituu u slucaju da je ona potrebna.Ne mislim ovde na ambulante i lokalnog lekara koji je zaduzen za nekoliko mesta vec ukoliko Vam je potrebna hitna adekvatna medicinska pomoc a da pri tom ne razmisljate cime je ambulanta opremljena da li je lekar tu itd....Ovo pitam jer izbor mesta u mom slucaju dosta zavisi od blizine Doma zdravlja,sto zbog malog deteta sa kojima se nikada ne zna,sto zbog sebe jer sam alergicna na ujed pcele iako sa sobom nosim injekcije vazno mi je da relativno brzo budem zbrinuta adekvatnom terapijom,hvala unapred
napisano: 2013-07-26 14:09:58
byjke
DA LI NEKO DOLAZI ZA SARTI SUTRA ILI PREKOSUTRA (12.08 / 13.08) POŠTO SAM PAMETNJAKOVIĆ IZGUBIO KLJUČEVE, A REZERVNE NISAM PONEO. AKO NEKO DOLAZI MOŽE ME KONTAKTIRATI NA 062 620 523 PA DA SE DOGOVORIMO AMO BI NAM PONELI KLJUČEVE! HVALA UNAPRED!
napisano: 2014-08-11 09:25:17
aleksa -008
Da li neko može više da mi kaže o hotelu Melissa Gold u Psehudiji?Hvala unapred
napisano: 2019-02-05 21:34:14
turisti
Upravo se nalazimo U Porto Psakoudia apartmanu.Rezervisali jos pre cetiri meseca...na vreme...apartmani na samoj plazi,da,s tim da je deo plaze ispred kuce kamenit,a ima i jezeva,pa je potrebno otici 200-300m dalje...tako nas je poslao ljubazni domacin Jorgos ...vec prvi dan ...malo dalje...Apartman je izvorno za max 3 osobe,tako da su nasu cetvoroclanu porodicu ljubazno zgurali uz jedan pomocni krevet,pa se nekako prespava.Inace,na 25kvm su mini bracna soba,i minijaturna kuhinjica sa dva kreveta plus malo kupatilo tj,siri wc sa kabinom...s obzirom da je domacin vrlo ekonomican,postoji jedna klima koja je namenjena da hladi spavacu,i koliko je moguce ,dobaci malo i u kuhinjicu,pa uz dobro placen apartman od 80evra,dobijemo i nocnu saunu na 2.spratu...peskire su nam prvi put zamenili posle 4 dana,poluvlazne...skroz razocarani i prevareni za sigurno minimum 200evra,sedeci na maloj,uskoj terasi,zagledani u zid od susednog objekta obecavamo sebi da sledeci put ,obavezno proveravamo smestaj,jer fotke sa sajta gde se vidi divna basta,a obecanja mejlom da postoji pogled na more,nam samo pomogose da se ovog leta osecamo kao pravi magarci u Grckoj...
napisano: 2015-07-31 11:34:10
mojadeca33
Molim Vaše utiske o vili Alexandros u Sartiju!
napisano: 2019-02-05 21:34:14
ivana83
Molim Vas utiske za vilu Andreas u Sartiju.
napisano: 2017-03-07 07:42:17

Post napisan:
Mesta na Sitoniji - Sarti - - Post broj: # 1
idi na dno idi na vrh
tema: Mesta na Sitoniji - Sarti -
Sitonija idi na index tema
strana 1 od 1

Broj korisnika foruma: članovi: 1456
administratori foruma: sitonijanadlanu thalassa


copyright by sitonijanadlanu/forum 2012-2024 / powered by sitonijanadlanu.com