Prijava!
Korisnički ID:
Sitonija
tema: Smeštaji - Sarti - HOUSE GIOTA - SARTI BEACH
strana 1 od 1
autor
snef031
grupa: user
broj postova: 4
reputacija: 1

Pozdrav svima!
Interesuje me da li je neko letovao u House Giota u Sarti Beach. Kuca je prema google map na samom kraju Sartija, na samoj plazi, a slike sa njihovog  sajta su jako lepe i cene prilicno pristojne za termin u drugoj polovini juna.  Zanima me opsti utisak o smestaju ( higijena i sl. ).

Hvala unapred!



Komentari:

nebojsagligoric1978
snef 031 BIO SAM U TOJ VILI 2013 GOD,MOGU TI RECI DA LEPSI ODMOR NISAM IMAO DO SAD,KUCA NOVA SOBE CISTE NOVE,MESTO IDEALNO NA SAMOJ PLAZI MIR I TISINA. GAZDARICA KOJA SE SAMO POZELETI MOZE ZA 15 DANA KOLIKO SMO BORAVILI TAMO STALNO JE BILA NASMEJANA I BILA TU KAD TI ZATREBA. NEMA RECI PERFEKTNO SVE ,JA SAM BIO U SOBI BR 2 TO TI JE NA SLICI OD SAJTA U PRIZEMLJU SOBA SA DIREKTNIM POGLEDOM NA MORE I SAD ONO STO TE NAJVISE ZANIMA ZA PERIOD OD 23.08-07.09.13 DAO SAM 560 EUR ,U CENU JE UKLJUCENA KLIMA MADA NAM NIJE NI TREBALA,AKO TE JOS NESTO ZANIMA PITAJ POZZ MOJ e-mail gligoricn1978@yahoo.com
napisano: 2014-03-12 22:05:07

10842
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - HOUSE GIOTA - SARTI BEACH - Post broj: 1
idi na dno idi na vrh
autor
nebojsagligoric1978
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

snef 031
BIO SAM U TOJ VILI 2013 GOD,MOGU TI RECI DA LEPSI ODMOR NISAM IMAO DO SAD,KUCA NOVA SOBE CISTE NOVE,MESTO IDEALNO NA SAMOJ PLAZI MIR I TISINA.
GAZDARICA KOJA SE SAMO POZELETI MOZE ZA 15 DANA KOLIKO SMO BORAVILI TAMO STALNO JE BILA NASMEJANA I BILA TU KAD TI ZATREBA.
NEMA RECI PERFEKTNO SVE ,JA SAM BIO U SOBI BR 2 TO TI JE NA SLICI OD SAJTA U PRIZEMLJU SOBA SA DIREKTNIM POGLEDOM NA MORE I SAD ONO STO TE NAJVISE ZANIMA ZA PERIOD OD 23.08-07.09.13  DAO SAM 560 EUR ,U CENU JE UKLJUCENA KLIMA MADA NAM NIJE NI TREBALA,AKO TE JOS NESTO ZANIMA PITAJ POZZ MOJ e-mail
gligoricn1978@yahoo.com



Komentari:

snef031
NEBOJSA, VELIKO HVALA NA OPISU SMESTAJA. VEC SAM KONTAKTIRALA VLASNIKA I REZERVISALA DVA 4KREVETNA STUDIJA I JEDAN 5KREVETNI APARTMAN OD 14. JUNA 11 NOCI ZA 330 ODNOSNO 550 EURA., ZA 3 PORODICE. NADAM SE DOBROM ODMORU. IMA LI U BLIZINI PRISTOJAN MARKET ILI PEKARA, ILI DA SE SNABDEVAMO U NOVOM SARTIJU, ODNOSNO CENTRU SARTIJA. JOS JEDNOM HVALA NA ODGOVORU, POSTO JE TO VEROVATNO PRVI OPIS OVOG SMESTAJA NA NEKOM NASEM FORUMU. POZDRAV
napisano: 2014-03-13 22:16:12

10975
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - HOUSE GIOTA - SARTI BEACH - Post broj: 2
idi na dno idi na vrh
autor
nebojsa1978
grupa: user
broj postova: 4
reputacija: 1

IZVINI STO TI OVAKO KASNO ODGOVARAM SKROZ SAM ZABORAVIO,VILA JE U NOVOM SARTIJU I ODMAH DO NJE JE PRODAVNICA GDE KUPUJES NAJOSNOVNIJE A ZA VECU NABAVKU IDES U CENTAR KAO I SVI OSTALI ,IMAS MESARU U CENTRU SA CENAMA KAO KOD NAS ,SVE TI JE BLIZU NEMOJ DA SE SIKIRAS NAJBOLJA VILA U SARTIJU JA SAM OBISAO SVE VILE ,IMAS MIR A KAD HOCES GALAMU ODES DO CENTRA 5 MINUTA PESKE LAGANIM HODOM MI SMO GURALI KLINCE U KOLICIMA.
JA ISKRENO NISAM IMAO NI JEDNU ZAMERKU ,GAZDARICA ,BABA JE SUPER LIK NEZNA ENGLESKI DOBRO ALI RAZUME I STO JE NAJBITNIJE UVEK SPREMNA DA POMOGNE.
JEDINO INTERNET UME NEKAD DA ZAKAZE ALI BAKUTA GA BRZO RESTARTUJE SAMO JOJ SLOBODNO KUCAJ  NA VRATA MOBILNA JE DO 10 UVECE JEDNOM RECJU SUPER BAKA.
OBAVEZNO OBIDJITE PLAZE PREMA SIKYA  MI SM0 TAMO PROVELI 10 DANA RAJ NA ZEMLJI AKO TE INTERESUJE MOZES MI PISATI NA E MAIL PA CU TI BRZO ODGOVORITI.
SA CENOM SI SUPER PROSLA JA SAM POSLAO MILION UPITA I SVI TRAZE OD 55E PA NAVISE,
AH DA NA MOJU VELIKU ZALOST PRE PAR DANA ZASRAO SAM SA LEONTISOM VLASNIKOM VILE JER SAM ISPAO TIPICNA SRBENDA I TRAZIO ZA OVU GODINU SRAMOTNU CENU KAO VEC SAM LETOVAO PA SPUSTICU CENU I COVEK ME ISKULIRAO NEMOJ DA PONOVIS MOJU GRESKU JA PIZDIM STO NECU OVE GODINE NA ISTO MESTO A VERUJ MI DA BIH NAREDNIH 10 GODINA LETOVAO TU JER JE LOKACIJA IDEALNA ZA OBILAZAK NAJIDEALNIJA MOGUCA.
ZAVIDIMMMMMMMMMMMMM TIIII POZ 




Komentari:

sitonija
KUĆA GIOTA - 8. maj 2014 obišao danas ovaj deo Sartija i primetio da kuća još nije spremna za početak sezone. Sve je zatvoreno, a inače u ovom delu Sartija ulica je raskopana, a saobraćaj zatvoren tamo od stadiona zbog radova između VRAHAKIE i PONTOSA. Pretpostavljam da će sve ovo uskoro biti završeno, a ulica puštena u saobraćaj.




napisano: 2019-02-05 21:34:14

10903
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - HOUSE GIOTA - SARTI BEACH - Post broj: 3
idi na dno idi na vrh
autor
Stasa
grupa: user
broj postova: 4
reputacija: 1

Da li mi mozete reci jesu li ove dve kuce Giota i Theodoroula od istog vlasnika, jesu li jedna pored druge ili ne? Pitam zbog sajta, ucinilo mi se u pocetku da je to jedna kuca a sad vidim da su ipak dve.. Mozete li mi reci ako nisu blizu, koja ima bolji polozaj i gde je bolje ici sa dvoje male dece, naravno mi bismo obilazili poluostrvo, uvece bili u Sartiju.. I ako ima jos neko da podeli iskustvo o kucama ko je vec bio, rado bih da cujem pre nego kontaktiram vlasnike! Unapred hvala, pozdrav, odlican forum!!



Komentari:

sitonija
Kuće jesu od istog vlasnika, THEODOULA se nalazi na samoj granici stari/novi Sarti u ulici iza agencije SITON/ASTRA TRAVEL, preko puta kuća ATINA i uz diskoteku MAKEDONIJA. Druga kuća GIOTA nalazi se u delu Sarti beach u prvom redu uz more. Dakle THEODORULA bliže centru, a GIOTA plićaku peščane plaže Sarti beach-a.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10884
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - HOUSE GIOTA - SARTI BEACH - Post broj: 4
idi na dno idi na vrh
autor
Stasa
grupa: user
broj postova: 4
reputacija: 1

Hvala vam na odgovoru! Da li znate kako da stupim u kontakt sa vlasnicima, u agencijama nisam nasla u ponudi kuce, a vlasniku slala mejlove ali nema odgovora?


Komentari:

sitonija
Ove kuće ne izdaju se preko agencija, dakle mora direktnim kontaktom sa gazdama. Nažalost kod nekih Grka "rano" je za sezonu pa mejlove još ne otvaraju. Može im se! Verujem da bi vam broj 0030/6947879961 bio korisniji.
napisano: 2019-02-05 21:34:14
Stasa
Hvala puno, pokusacemo!
napisano: 2015-03-05 12:04:00

10941
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - HOUSE GIOTA - SARTI BEACH - Post broj: 5
idi na dno idi na vrh
autor
Stasa
grupa: user
broj postova: 4
reputacija: 1

Ako nekog slucajno zanima ova kuca, gospodin mi je poslao mejl i sada za 10 noci u 4 kr. app, pocetkom septembra, trazi 80e, mislim da vec malo preteruju..


Komentari:

Stasa
Ispravka, 800e za 10 noci..
napisano: 2015-03-21 12:47:15

10956
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - HOUSE GIOTA - SARTI BEACH - Post broj: 6
idi na dno idi na vrh
autor
snef031
grupa: user
broj postova: 4
reputacija: 1

Pozdrav svima na forumu, a posbno za sitoniju i nebojsu 1978.

Za one koji planiraju ovde da letuju, smestaj je skroz korektan. Boravili smo u junu 2013. Cervorokrevetni studiji su dovoljno komforni za porodicu sa dvoje dece. Kuhinja je kompletno opremljena.Jedino je kupatilo malo, pa je jedna od nasih najmladjih saputnica koja je tada koristila nosu, pitala gde mi ostali idemo u wc ( wc solja se nije videla kada se otvore vrata ).
Apartmani za 5 osoba su jako prostrani. Peskire i poseljinu dobijate na 5 dana. Usluge ciscenja nema. Pogled sa terase je odlican, a plaza dovoljno blizu, da su mladja deca mogla i sama da odu, dok odrasli popiju kafu na terasi ( naravno uz obavezan vizuelni nadzor odraslih). Plaza je raj za decu- pescana i dug plicak.
Lokacija je dobra za obilazak svih okolnih plaza.Centar jeste udaljen gotovo 2 km, ali prijao je za vecernju setnju.
Cena je za rani buking u decembru-januaru bila vise nego korektna. 
Prema nasim zahtevima, jedino nam je nedostajalo dvoriste za vecernje druzenje, ali to u Sartiju za ove pare tesko da se moze i naci.

nadam se da ce nekome biti od koristi

Jos jednom hvala sitoniji na podrsci





10880
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - HOUSE GIOTA - SARTI BEACH - Post broj: 7
idi na dno idi na vrh
tema: Smeštaji - Sarti - HOUSE GIOTA - SARTI BEACH
Sitonija idi na index tema
strana 1 od 1

Broj korisnika foruma: članovi: 1456
administratori foruma: sitonijanadlanu thalassa


copyright by sitonijanadlanu/forum 2012-2024 / powered by sitonijanadlanu.com