Prijava!
Korisnički ID:
Sitonija
tema: Smeštaji - Sarti - VERGINA PENSION
strana 1 od 1
autor
nebojsa1978
grupa: user
broj postova: 4
reputacija: 1

POSTOVANI INTERESUJE ME DA LI JE NEKO BORAVIO U VILI VERGINA PENSION U SARTIJU I AKO JESTE KAKVI SU UTISCI


Komentari:

sitonija
Pod nazivom VERGINA u Sartiju postoji nekoliko kuća, Znam da je jedna od njih VERGINA HOTEL "preko puta" magistrale nekih 50tak metara od EKO pumpe u delu Sarti beach i to u nivou stadiona, dakle sam početak Sarti beach-a. Druga, VERGINA PENSION je u ulici u kojoj se nalaze kuće SARTIOS, ASTERIA i STELIOS i to tačno između prve dve u delu Stari Sarti. U ovoj drugoj sam bio jer tu odsedaju gosti iz meni drage Makedonije i rekao bih vrlo skroman smeštaj.
napisano: 2019-02-05 21:34:14
sitonija
Meni poznate dve VERGINE u Sartiju




napisano: 2015-03-29 20:03:43

10869
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - VERGINA PENSION - Post broj: 1
idi na dno idi na vrh
autor
nebojsa1978
grupa: user
broj postova: 4
reputacija: 1

http://www.grckainfo.com/objekat-1662-vergina-pension.html#
Postovani zanima me ova vila VERGINA nalazi se na kraju novog sartija
Ako neko zna nesto o ovoj vili neka mi napise hvala puno



Komentari:

Stasa
Postovani admine, da li ste mislili na ovaj Vergina pansion iz Nebojsinog posta kada ste rekli da je vrlo skroman? hvala unapred na odgovoru
napisano: 2015-03-17 12:08:13

10914
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - VERGINA PENSION - Post broj: 2
idi na dno idi na vrh
autor
Minnie
grupa: user
broj postova: 3
reputacija: 1

Molim vas, ne znam da li pisem na pravom mestu, ali.. trazimo smestaj vec dugo tako da je vecina apartmana vec izdata.. nisam stvarno od onih koji traze dlaku u jajetu, ali eto opet imam neke po meni normalne prohteve.. da ne duzim, sve smo skoro gledali za sta smo culi, ali uvek nesto ne odgovara.. npr.. pobegli bismo od prizemlja i niskih prizemlja, a opet ni galerija u Talizetiju nam ne odgovara zbog male dece i trcanja gore dole.. Elem, imamo dobru ponudu od kuca Kostas za koje sam citala lepe komentare, ali je u pitanju nisko prizemlje, ispod nivoa ulice.. i ovog Vergina pensiona, koji je na prvom spratu, al ne znam npr. gde se nalazi, nikakvih komentara sem ovde da je dosta skroman smestaj, nisam nasla..Da li im je mozda slican Apostolos iz ponude Astre, ili tako nesto??
Ako moze pomoc bila bih vam veoma zahvalna! Pozdrav



Komentari:

sitonija
Talizeti je nova kuća, Kostas vrlo dobra, a Apostolos dosta skromna varijanta, Vergine ima dve u Sartiju, ne znam na koju mislite, ali kada bi napisali termin kada bi išli i koja struktura smeštaja vam odgovara verujem da bi se nešto pronašlo u nekoj kući na spratu ili visokom prizemlju.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10957
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - VERGINA PENSION - Post broj: 3
idi na dno idi na vrh
tema: Smeštaji - Sarti - VERGINA PENSION
Sitonija idi na index tema
strana 1 od 1

Broj korisnika foruma: članovi: 1456
administratori foruma: sitonijanadlanu thalassa


copyright by sitonijanadlanu/forum 2012-2024 / powered by sitonijanadlanu.com