Prijava!
Korisnički ID:
Sitonija
tema: Opšta diskusija - Forum info - LETO 2015
strana 1 od 1
autor
sitonija
grupa: admin
broj postova: 527
reputacija: 1

INFO TURA - Sitonija 2015

Danas je prvi dan info ture za subagene i radni obilazak Sitonije u cilju što boljeg upoznavanja mesta na Sitoniji, njene ponude i kuća koje se nude gostima. Ovom prilikom par impresija iz PORTO CARRAS-a. plaže AGIA KYRIAKI gde se neposredno uz već poznatu tavernu TONIS nalazi i kuća ZEPOS koja će ove sezone primiti prve goste. 













Komentari:

pajamen
kuda je putovala info tura?makedonija ili bugarska?
napisano: 2015-05-15 03:43:22
sitonija
Danas je drugi dan info ture, započet u Sartiju u još jednom predivnom i potpuno mirnom danu. U toku je ravnanje plaže i užurbano se postavljaju sadržaji na plaži. Inače autobus kojim su stigli učesnici info ture išao je preko Bugarske. Gosti koji su trenutno u Sartiju, a koji su došli sopstvenim prevozom koristili su obe opcije i Bugarsku i Makedoniju i svi su prošli bez ikakvih problema. U svakom slučaju još jedno radno jutro za sve nas ovde dok gosti mogu izabrati kako će utrošiti ovaj dan velikih mogućnosti.







napisano: 2019-02-05 21:34:14

10757
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Opšta diskusija - Forum info - LETO 2015 - Post broj: 1
idi na dno idi na vrh
autor
sitonija
grupa: admin
broj postova: 527
reputacija: 1

PANORAMA KALAMITSI - mnogo više od običnog vidikovca...





10743
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Opšta diskusija - Forum info - LETO 2015 - Post broj: 2
idi na dno idi na vrh
autor
sitonija
grupa: admin
broj postova: 527
reputacija: 1

KALAMITSI - i dalje mesto sa dušom...





Komentari:

sitonija
a kad tamo autentična Sitonija...


napisano: 2019-02-05 21:34:14
sitonija
i najčistija plaža Sitonije...



napisano: 2019-02-05 21:34:14

10770
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Opšta diskusija - Forum info - LETO 2015 - Post broj: 3
idi na dno idi na vrh
autor
sitonija
grupa: admin
broj postova: 527
reputacija: 1

AVRA - Sarti - 23. maj 2015

Danas je počeo sa radom i AVRA fast food restoran, a ove godine gazda Vangelis spremio je još jedno prijatno iznenađenje. Naime ove sezone giros koji je do sada imao reputaciju jednog od najboljih u Sartiju pravi se svakodnevno od isključivo svežeg mesa koje se tretira začinima pre slaganja na rotirajući grejač za pečenje. Probao sam danas taj specijalitet i šta reći, osim FANTASTIÄŒNO!!!










10716
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Opšta diskusija - Forum info - LETO 2015 - Post broj: 4
idi na dno idi na vrh
autor
sitonija
grupa: admin
broj postova: 527
reputacija: 1

ORANGE BEACH - 26. maj u tri slike...










Komentari:

sitonija
Temperatura mora danas 22.2°C
napisano: 2015-05-26 12:05:46

10806
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Opšta diskusija - Forum info - LETO 2015 - Post broj: 5
idi na dno idi na vrh
autor
sitonija
grupa: admin
broj postova: 527
reputacija: 1

SARTI - lijanderi u cvatu i veličanstveni Atos...






10741
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Opšta diskusija - Forum info - LETO 2015 - Post broj: 6
idi na dno idi na vrh
autor
sitonija
grupa: admin
broj postova: 527
reputacija: 1

KAVOUROTRIPES - 26. maj u tri slike...










10770
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Opšta diskusija - Forum info - LETO 2015 - Post broj: 7
idi na dno idi na vrh
autor
sitonija
grupa: admin
broj postova: 527
reputacija: 1

TORNADO U SARTIJU - 27. maj 2015






10780
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Opšta diskusija - Forum info - LETO 2015 - Post broj: 8
idi na dno idi na vrh
autor
sitonija
grupa: admin
broj postova: 527
reputacija: 1

SARTI - 28. maj 2015 - i danas kiša ceo dan ali...






10826
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Opšta diskusija - Forum info - LETO 2015 - Post broj: 9
idi na dno idi na vrh
autor
sitonija
grupa: admin
broj postova: 527
reputacija: 1

SARTI - 31.maj 2015. - poslednji dan smene u Sartiju i možda i najlepši dan ovog meseca. Danas su plaže Orange Beach i Kavourotripes izgledale fenomenalno, bila je doduše nešto veća gužva jer dosta je grka iskoristilo ovaj neradni dan da uživa čaroliju egzotičnih boja i najbolje izdanje ovih plaža. A naravno i naši gosti koji danas završavaju svoju smenu i sutra kreću put Srbije.










10774
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Opšta diskusija - Forum info - LETO 2015 - Post broj: 10
idi na dno idi na vrh
autor
sitonija
grupa: admin
broj postova: 527
reputacija: 1

PURE ENERGY - Ag. Ioannis - 30. maj 2015







10829
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Opšta diskusija - Forum info - LETO 2015 - Post broj: 11
idi na dno idi na vrh
autor
sitonija
grupa: admin
broj postova: 527
reputacija: 1

ÄŒAROBNO JUTRO - Sarti Beach - 01. jun 2015






10753
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Opšta diskusija - Forum info - LETO 2015 - Post broj: 12
idi na dno idi na vrh
autor
sitonija
grupa: admin
broj postova: 527
reputacija: 1

SARTI - 2. jun 2015:

Još jedan beach bar u funkciji i to u delu NOVI SARTI, pred sam kraj u visini kuće GALINI. Ovaj se zove MOJITO, vrlo lepo mesto u režiji našeg prijatelja MICHALISA vlasnika već poznatog mesta ALMA LIBRE. Dakle gosti kuća Panorama Trifon, Galini, Tsantilas, Talizeti, Grigoris... sada neće morati do Sarti beacha, već eto njima mesta za uživanje praktički pred samom kućom. A sve sa pogledom na Atos i pred početak dela plaže gde počinje plićak i sitni pesak: 










10764
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Opšta diskusija - Forum info - LETO 2015 - Post broj: 13
idi na dno idi na vrh
autor
sitonija
grupa: admin
broj postova: 527
reputacija: 1

SARTI - 4. jun 2015. - dan kada su Sarti i okruženje pružali najviše...










10775
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Opšta diskusija - Forum info - LETO 2015 - Post broj: 14
idi na dno idi na vrh
autor
subotica
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Pozdrav svima,
Prvo da se zahvalim na izuzetnom sajtu sa detaljnim i predivnim putopisima, sto je jedan od razloga, zbog kojeg smo se odlucili da ovog leta posetimo ovu prelepu regiju.
Imamo dete od 2,5 godine i želeli bi da provedemo na moru 21 noc, od 22.08. do 12.09. Budžet za smeštaj nam je do 400 eura. Moram da napomenem da smo mi jedni od onih aktivnih na moru. Pošto dolazimo autom, probali bi, ako ne sve, bar većinu vaših putopisa da obiđemo, barem sve plaže. Tako da, nam smeštaj u bilo kom mestu odgovara, i blizina plaže nam nije prioritet. Naravno, kod smeštaja nam je bitno da je korektan, čist i da su vlasnici pouzdani i dobri.
Moje pitanje za vas je, da li je moguce za ovu sumu u tom periodu naći neki smeštaj, i da li vi možda imate nekoga da nam preporučite i možda date neki savet?
Još jednom sve čestitke za sajt.
Hvala unapred na odgovorima.



Komentari:

sitonija
Obilazak čitave Sitonije, a pod pretpostavkom da ste locirani u jednom mestu podrazumeva i mnogo pređenih kilometara i mnogo vremena provedenih u vožnji. Mislim da bi vam pametnije bilo da smeštaj razbijete na 3 dela, prvi npr. ORMOS PANAGIAS pa da se pročešlja trougao koji zatvaraju Niliti-Armenistis- Lagomandra. Drugi deo za bazu možete izabrati npr. TORONI koji je savršen za obilazak poteza Porto Koufo - Porto Carras. I na kraju SARTI (SYKIA) i najbolje od Sitonije, potez Kalamitsi-Dukina plaža. Mišljenja sam da uz dobar plan i ovakav izbor baza za smeštaj možete Sitoniju pročešljati i za manje od 3 nedelje. Naravno sve zavisi koliko ste aktivni avanturisti i da li dete može to da isprati. Moji klinci su bili uzrasta više od 7 godina kada smo osvajali Sitoniju i kada su nastajali putopisi Sitonija na dlanu. Å to se tiče predloženog budžeta mislim da će to teško da se uklopi, ali uz opciu koju sam vam predložio sigurno možete smanjiti troškove goriva i smanjiti broj dana tako da je onda realizacija vašeg plana izvesnija. Bilo kako bilo ako bude još pitanja moja koleginica Marija i ja vam stojimo na raspolaganju. Sve najbolje!
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10794
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Opšta diskusija - Forum info - LETO 2015 - Post broj: 15
idi na dno idi na vrh
autor
marija123
grupa: user
broj postova: 33
reputacija: 1

iskreno za te pare ne verujem ni da u CG mozes naci smestaj u tom periodu za 21 dan...u avgustu je studio najjeftiniji oko 35e a u septembru oko 25e....tako da moras malo povecati budzet ili smanjiti broj dana....posalji upite na www.grckainfo.com ili gledaj da hvatas neki last minute preko astre...proveravaj njihov sajt svaki dan pa probaj da nahvatas neku dobru cenu



10808
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Opšta diskusija - Forum info - LETO 2015 - Post broj: 16
idi na dno idi na vrh
autor
sitonija
grupa: admin
broj postova: 527
reputacija: 1

SITONIJA NA DLANU - i na putu do vrha Rtnja...





Komentari:

sitonija
a taj put kao u bajci...



napisano: 2015-06-25 17:08:42
sitonija
a na vrhu energija usmerena gde, kako i kome treba...



napisano: 2015-06-25 17:24:04

10817
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Opšta diskusija - Forum info - LETO 2015 - Post broj: 17
idi na dno idi na vrh
autor
Flame
grupa: user
broj postova: 13
reputacija: 1

Za par dana krećem sa porodicom put Sitonije, pa me samo zanima, ( ovo je za sve koji su sada na Sitoniji, a prate ovaj forum) da li su tačni natpisi u novinama da su cene u Grčkoj podivljale, da su u marketima rafovi prazni jer grci stvaraju zalihe vode i hrane, da preti nestašica benzina itd......?


Komentari:

Flame
na primer ovo je jedan od takvih tekstova http://www.telegraf.rs/vesti/1634221-planirate-letovanje-u-grckoj-evo-sta-moze-da-vam-se-desi
napisano: 2015-06-29 08:01:42
sitonija
Ponovo mi ovde u Srbiji najbolje znamo šta se dešava bilo gde u svetu. Pa da, napraviš senzaciju i skreneš misli sa svojih problema, izgleda da je to postao stil na Balkanu. A za to vreme moji prijatelji grci koriste sezonu, rade i šale se "na svoj račun".



napisano: 2019-02-05 21:34:14
Flame
Znam ja da novinari prave senzaciju, ali morate i da razumete nas koje putujemo sa malom decom i planiramo da provedemo 22 dana u Grčkoj, pri tome smo odmor planirali dosta ranije i uplatili, tako da od vas koji ste tamo očekujemo informacije iz prve ruke. Mislim da ove vesti u novinam nisu ostavile ravnodušnim nikog ko se sprema put Grčke, bile one u svrhu senzacionalizma ili ne, ja to ne znam, zato pitam :)
napisano: 2019-02-05 21:34:14
sitonija
Pamtimo mi i štrajkove i nestašice benzina i zatvorene granice, sve se to dešava ali verujte mi organizacija vašeg odmora samo je u vašim rukama. Još malo i kreće vrh sezone i Grčka sigurno neće dozvoliti da turisti trpe. Na vama je da se opustite i uživate, a ja vam od srca želim da tako i bude. Ja sam trenutno u Srbiji, u kontaktu sam sa prijateljima i kolegama sa Sitonije, ništa se problematično tamo ne dešava, a za koji dan odoh i ja ponovo dole. Dobre misli pokreću dobre vibracije na koje kosmos uvek odgovori u najboljem smislu.
napisano: 2019-02-05 21:34:14
Flame
Hvala :)
napisano: 2015-06-29 11:06:06
sitonija
Evo kako se premijer Grčke obratio svom narodu:

“Другови Грци,

Грчка влада протеклих шест месеци води битку у условима невиђеног економског притиска како би спровела мандат који сте јој дали 25. јануара.

Мандат на основу којег смо преговарали с нашим партнерима, требао је означити крај мера штедње и омогућити повратак просперитета и социјалне правде у нашу земљу.

Реч је о мандату који подразумева постизање одрживог споразума који би једнако поштовао демократију и заједничке европске прописе, те водио према коначном изласку из кризе.

Током овог раздобља преговора, од нас је затражено да спроведемо споразуме које су меморандумима закључиле претходне владе, иако их је народ Грчке категорички одбацио на недавним изборима.

Међутим, ни на тренутак нисмо помислили на предају, на то да издамо ваше поверење.

Нажалост, наши су партнери током прекјучерашњег састанка Еурогрупе, након пет месеци тешких преговора, упутили ултиматум грчкој демократији и народу Грчке.

Ултиматум који је противан темељним начелима и вредностима Европе, вредностима нашег заједничког европског пројекта.

Затражили су од грчке владе да прихвати предлог којим се народу Грчке намеће нови неодржив терет, и поткопава опоравак грчке економије и друштва, предлог који не само да обнавља стање неизвесности, већ и појачава друштвене неједнакости.

Предлог институција укључује: мере које воде даљњој дерегулацији тржишта рада, смањењу пензија, даљем смањењу плата у јавном сектору и повећању ПДВ-а на храну, угоститељство и туризам, док истовремено укидају пореске олакшице становницима грчких острва.

Ови предлози директно крше социјална и темељна европска права: показују да циљеви појединих партнера и институција – када су рад, једнакост и достојанство у питању – не подразумевају одржив договор од којег користи имају све укључене стране, већ понижавање целог народа Грчке.

Ови предлози пре свега истичу истрајност ММФ-а на суровим и казненим мерама штедње, те више него икада пре чине правовременом потребу да водеће европске силе искористе прилику и предузму иницијативе које ће коначно и дефинитивно привести крају кризу грчког државног дуга – кризу која утиче на друге европске земље и прети самој будућности европске интеграције.

Другови Грци,

Управо сада на нашим раменима лежи историјска одговорност према борбама и жртвама народа Грчке за консолидацију демократије и национални суверенитет. Наша одговорност за будућност наше земље.

И то је одговорност која од нас захтева да на ултиматум одговоримо на темељу суверене воље народа Грчке.

Нешто раније сам на седници владе предложио организацију референдума како би народ Грчке био у прилици да одлучи на суверени начин.

Предлог је једногласно прихваћен.

Сутра ће по хитном поступку бити сазвана седница парламента како би се ратификовао предлог владе о одржавању референдума следеће неђеље, 5. јула, на коме ће се одлучити прихвата ли се или одбија предлог институција.

О својој сам одлуци већ обавестио председника Француске и немачку канцеларку, као и председника ЕЦБ-а, а сутра ћу у свом писму и службено затражити европске челнике и институције да продуже тренутни програм још неколико дана, не би ли народ Грчке могао донети своју одлуку слободно од сваког притиска и уцена, како је и прописано Уставом наше земље те демократском традицијом Европе.

Другови Грци,

Позивам вас да на уцену ултиматумом, којим се од нас тражи да прихватимо тешке и понижавајуће мере штедње без краја и без икаквих изгледа за друштвеним и економским опоравком, одговорите на суверен и поносан начин, као што то налаже историја народа Грчке.

На ауторитарност и тешке мере штедње одговорићемо демократијом, мирно и одлучно.

Грчка – колевка демократије – послаће јасан демократски одговор Европи и свету.

Лично се обавезујем поштовати исход вашег демократског избора, какав год он био.

И апсолутно сам уверен да ће ваш избор поштовати историја наше земље и послати свету поруку достојанства.

У овим критичним тренуцима, сви се морамо присетити да је Европа заједнички дом многих народа. Да у Европи не постоје власници и гости.

Грчка јест и остаће интегрални део Европе, а Европа је интегрални део Грчке. Али, Европа ће без демократије бити Европа без идентитета и без компаса.

Позивам вас да покажете национално јединство и мирноћу како бисте донели исправну одлуку.

За нас, за будуће генерације, за историју Грка.

За суверенитет и достојанство наших људи.”
napisano: 2019-02-05 21:34:14
sitonija
Οbaveštenje Ministarstva Turizma Grčke građanima koji se nalaze u Grčkoj ili planiraju da je posete

Ministarstvo privrede, infrastrukture, pomorstva i turizma obaveštava one koji trenutno posećuju ili one koji će posetiti Grčku, da se mere ograničenja prometa kapitala koje je odredila vlada Grčke ne odnose na one koji žele da obavljaju transakcije ili povlačenje novca sa bankomata, koristeći debitne ili kreditne kartice izdate u inostranstvu.

Dodatno, napominje se da postoje apsolutno dovoljne zalihe goriva, kao i ostalih proizvoda i usluga, koje obezbeđuju normalno funkcionisanje njenim gostima kako u gradskim sredinama, tako i u unutrašnjosti i na ostrvima.

Grčka i dalje garantuje za visoki kvalitet usluga koje pruža svojim posetiocima, koje su je i postavile među vrhunska turistička odredišta u svetu.

Zamenik ministra turizma, Elena Kountoura, kao član vlade Grčke, navodi da turizam Grčke ostaje među prvim izborima njenih posetioca. Na turiste koji se već nalaze ovde ali i na one koji planiraju da dođu, događaji neće uopšte uticati, i oni mogu da nastave da uživaju u letovanju u Grčkoj bez apsolutno ikakvih problema.



napisano: 2019-02-05 21:34:14

10759
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Opšta diskusija - Forum info - LETO 2015 - Post broj: 18
idi na dno idi na vrh
autor
sitonija
grupa: admin
broj postova: 527
reputacija: 1

SAOPÅ TENJE ASTRA TRAVELA IZ PREDSTAVNIÅ TA U SARTIJU

Poštovani putnici,

Obraćamo se kako putnicima koji su već rezervisali, tako i onima koji se razmišljaju o pravljenju rezervacije, kao i našim kolegama koji takodje očekuju informaciju iz prve ruke.

U Sartiju i ostalim mestima na Sitoniji je situacija u potpunosti nepromenjena. Snabdevanje u marketima je apsolutno nepromenjeno. Cene su iste kao što su i bile, te nelogične navode o poskupljenju usled krize koji služe samo senzacionalizmu u medijima u potpunosti demantujemo.

Kao primer navešćemo neke od cena u Sartiju na dan 30.06 koje variraju u zavisnosti od mesta i usluge. Cene su važile i do danas i po razgovoru sa ugostiteljima iste samo mogu da padnu u slučaju nekih većih problema,a nikako da rastu.
Kafa 2-3 eur
Sokovi 1.5 - 3 eur
Pivo 2.5 - 4 eur
Giros 2.2 - 2.8 eur
Pica 5 - 7.5 eur
Musaka 5.5 - 7 eur
Pljeskavica 5.5 - 8 eur
Voda 1.15- 1.55 eur za 6 flaša

Naravno, nabrajanje raznih vrsta proizvoda i usluga je suvišno. Ovo je samo popis nekih kako bi se svi uverili da su cene na uobičajenom nivou i bez bilo kakve naznake da ce biti promene.
Cene mogu biti i više na retkim mestima koja nisu obuhvaćena ovom proverom cena na licu mesta. U svakom slučaju agencija ne može biti odgovorna za promene cene van usluga koje sama pruža.

Banke jesu za sada zatvorene, ali to pogađa samo lokalno stanovništvo. Postoji ograničenje podizanja sa bankomata u iznosu od 60 eur-a, što opet pogađa samo lokalno stanovništvo. Ministarstvo turizma Grčke je u saradnji sa Ministarstvom finansije Grčke obezbedilo da turisti imaju neograničen pristup svojim novčanim sredstvima putem bankomata, te za strane turiste ne postoji nikakvo ograničenje.

Å to se tiče bezbednosnih pitanja, ona se kao i tokom ranijih kriza, uvek u letovalištima razlikuju u odnosu na situaciju u Solunu i Atini. Ovog puta su srećom i Atina i Solun mirni. U letovalištima ne postoji ni mogućnost da se ista promeni zbog stanovništva koje nema ni nameru ni razlog da pravi nemire.
To su ljudi koji od turizma žive, svi su zaposleni i jedina im je briga da krizu i probleme sakriju od turista i stvarno učine sve da se turisti osećaju ugodno i na taj način im se zahvale što su se odlučili za odmor u Grčkoj. Tako da na Sitoniji se ne očekuju nikakvi problemi, bez obzira na razvoj situacije. Naravno, baš zato što žive od turizma, primetna je zabrinutost o raspletu situacije u zemlji jer su svesni da može uticati na dolazak turista. Iako su mnogi glasali za vladajuću stranku, sada se preispituju šta će odgovoriti na predstojecem referendumu.

Benzinske pumpe na Sitoniji, a ima ih nekoliko Aegean, Koil, Shell i sve druge su normalno snabdevene. Od vlasnika pumpe u Sartiju, Sartiosa Savramisa smo dobili potvrdu informacije koju je dala i država, da zalihe goriva postoje i za narednih 6 meseci, te su priče o nestašici goriva apsolutno bez osnova. U većim mestima je primećeno točenje većih količina goriva, ali ne zbog nestašice, već zbog osećaja neizvesnosti da li će ga biti uprkos uveravanjima da hoće i to narednih 6 meseci.

U svakom slučaju, kao zaključak, brige imaju samo meštani. Turisti nastavljaju da kao i ranijih godina bezbrižno uživaju na plažama, u kafićima, beach barovima i klubovima i to po nepromenjenim cenama. Redova ima, ali ne za gorivo. Ima ih samo uveče kad se čeka na giros u poznatom Ovelixu u Sartiju :) ili kad se čeka na ulaz u neki popularniji klub.

Bilo bi neozbiljno da prognoziramo rasplet situacije, kad to ne mogu ni najstručniji ekonomisti i finansijski analitičari. Međutim, sa punom ozbiljnošću i odgovornošću možemo da kažemo našim starim i budućim gostima da ne budu zabrinuti i da će bar na Halkidikiju sigurno biti mirno i potpuno turistički kao i svake godine. Nije ovo prva takva situacija u Grčkoj pa da čekamo da vidimo šta će da se desi. Već su za nama godine i iskustvo da čak i nemiri na trgovima u Atini ne znače nemire po letovalištima.

Očekujemo vas na Sitoniji
Vaš Astra Travel




10719
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Opšta diskusija - Forum info - LETO 2015 - Post broj: 19
idi na dno idi na vrh
autor
sitonija
grupa: admin
broj postova: 527
reputacija: 1

SITONIJA AKTUELNO - 1 i 2 jul 2015.

Zahvaljujući koleginici Maši iz Neos Marmarasa i Sartija stižu fotografije koje potvrđuju ono već prethodno napisano. Situacija u ova dva letovališta je gotovo uobičajena, goriva ima, snabdevanje je dobro, cene su uobičajene i bez ikakvih izmena, samo sa karticama postoje ograničenja. Sinoć je u Neos Marmarasu u velikoj luci održan program sa folklornim igrama u kojem su učestvovali učesnici iz Srbije, Bugarske, Poljske i domaćini iz Grčke. Dakle ljudi uživaju u letovanju, a lepo vreme koje se najavljuje samo će doprineti da sve bude kako treba.

Maši hvala uz veliki pozdrav i želje da večeras na Remosovom koncertu barem malo misli na mene, pogotovo kada Antonis zapeva "Mesece od papira".













10785
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Opšta diskusija - Forum info - LETO 2015 - Post broj: 20
idi na dno idi na vrh
autor
mikkky
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

kakvo je stanje sa gorivom da li ima Autogasa?




Komentari:

sitonija
Na pumpama ima svih vrsta goriva, a LPG se sada može kupiti na velikom broju pumpi, u Sartiju na pumpi ELIN po ceni oko 0,80 evra.
napisano: 2019-02-05 21:34:13

10794
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Opšta diskusija - Forum info - LETO 2015 - Post broj: 21
idi na dno idi na vrh
autor
sitonija
grupa: admin
broj postova: 527
reputacija: 1

JEDNO LETO VIÅ E SMENA

gosti na Sitoniji dolaze i odlaze, smene idu svojim ritmom, ali najviše se pamte susreti sa dobrim ljudima, dragim prijateljima i gostima. Na kraju uvek ostaje i nada ali i želja da se ponovo vidimo nekom drugom prilikom, ovde na prelepoj Sitoniji. Veliki pozdrav za sve njih!






10763
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Opšta diskusija - Forum info - LETO 2015 - Post broj: 22
idi na dno idi na vrh
autor
marija123
grupa: user
broj postova: 33
reputacija: 1

Pozdrav za Zokija i ekipu...uzivajte i za nas ...nama vec uveliko nedostaje Sitonija...i krece odbrojavanje do sledece godine 



10792
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Opšta diskusija - Forum info - LETO 2015 - Post broj: 23
idi na dno idi na vrh
tema: Opšta diskusija - Forum info - LETO 2015
Sitonija idi na index tema
strana 1 od 1

Broj korisnika foruma: članovi: 1456
administratori foruma: sitonijanadlanu thalassa


copyright by sitonijanadlanu/forum 2012-2024 / powered by sitonijanadlanu.com