Prijava!
Korisnički ID:
Sitonija
tema: Mesta na Sitoniji - Toroni - TORONI 2016
strana 1 od 1
autor
Ceki
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Poštovani, imate li predlog za dobar smeštaj u Toroniju? Na sitoniji smo letovali 4 ili 5 godina u Athena palasu ali pošto su deca porasla ( 14 i 11 godina) cena već probija budžet. Svaki pristojan smeštaj koji sam pogledala za 4 ro krevetni apartman od 10. jula je preko 100-110 eur?!!! do 24. e preko 100-110 eur?!!! Onda ispada da je jeftinije biti u hotelu? Ili ja tu nešto ne kontam....



11032
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Toroni - TORONI 2016 - Post broj: 1
idi na dno idi na vrh
autor
Ceki
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Malo su mi se izbrljali datumi dakle od 10. do 24. jula. Å ta su vaše preporuke za pristojan smeštaj za 2 do tri porodice sa decom od 10 do 14 godina koji dolaze kolima i zaljubljeni su u Sitoniju? Hvala unapred!


Komentari:

sitonija
Kvalitetniji smeštaji u Toroniju koji bi mogli ispuniti vaše zahteve su: PANAGIOTA, ALLEA, TSITRIKOS, FLOWER BUNGALOVI, CASTRO DELUX...
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10919
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Toroni - TORONI 2016 - Post broj: 2
idi na dno idi na vrh
autor
ceki
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Hvala Vam na pomoći i savetu. Rezervisali smo Villa Panagiota. Nadam se da će to biti pravi izbor. Ima li većih marketa u Toroniju. Da li imate neki savet vezan za hranu: restorani, uplata polupansiona? 


Komentari:

sitonija
Bravo, izabrali ste odličan smeštaj na samoj plaži, a od soba vas deli lepo uređena travnata površina... u rubnom delu Toronija bliže susednoj plaži Destenika... Toroni nema supermarket, ima nekoliko dobro snabdevenih minimarketa, prvi veći supermarketi su u Sykiji (Carrefour), Sartiju (Marinopoulos) i Marmarasu (Masoutis, Marinopoulos, Oikonomiki). U Toroniju ima nekoliko taverni, a svakako imajte u vidu od vas 2-3km udaljen Porto Koufo i mesto možda i najboljih taverni u ovom delu Sitonije. Kada krenete put Porto Carassa nemojte propustiti tavernu TONIS odnosno ZORBAS u Kalamitsiju. O ove dve taverne samo najbolje preporuke. Pozdrav!
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11031
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Toroni - TORONI 2016 - Post broj: 3
idi na dno idi na vrh
autor
ivavell
grupa: user
broj postova: 3
reputacija: 1

Da li neko ima iskustva sa Pagona house....Lepo izgleda na slikama, ali me interesuje kakva je plaza tu, ima li dvorista, posto idem sa bebom od 10 meseci, ali i sinom od 11 godina. Pa moram da udovoljim i jednom i drugom.



10967
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Toroni - TORONI 2016 - Post broj: 4
idi na dno idi na vrh
autor
karajana
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Me interesira dali nekoj bil vo Flora rooms and studios, imam dobra ponuda so polupansion, kakvi se sobite, dali se cisti, komotni? Dali lokaciski e blisku do kanalot?



10942
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Toroni - TORONI 2016 - Post broj: 5
idi na dno idi na vrh
autor
Herc7
grupa: user
broj postova: 4
reputacija: 1

Evo me po prvi put u Toroniu. Ljudi ne verubte sve što pišu i hvale. Osim plaže i mora koja je stvarno ocena 9/10 ostalo je na 2/10

hrana u tavernama je kao na trafikama u Srbiji a cene skuplje nego prošle godine bar 20%

prwvare sa lekarima koji od Vas traže da napišete da Vas boli grlo ili uvo a vi zvali zbog alergije (orkestrirane sa našim vodičima) do zaraslih ulica u žbunje i korov a higijena loša 4/10

bio i obišao dosta, ovo mesto dobije ocenu 5/10 ali samo zbog plaže. Ako dodjete ovdw nema svrhe da se žalite, nemam interes da Vas lažem jer odmor nije samo plaža već smeštaj/ugođaj - hrana i malo mira a ovde - bare - komarci i žabe na svakom ispustu kanalizacije koja na par mesta ide do mora. . .






10965
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Toroni - TORONI 2016 - Post broj: 6
idi na dno idi na vrh
autor
Žana
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Poštovani,
dobili smo ponude za smeštaje u Ktima Mploska Apartments & Studios, Toroni i Asimina Laini Rooms, Toroni  u terminu 26.7.2017.-10.8.2017. god. 15 noći za 50 e u 4 krevetnom stujiu. Da li je neko boravio u ovim vilama? Da li je ova cena smeštaja u redu i prihvatljiva? Da li mi možete nešto više reći o njima i koja je možda za nijansu bolja?
Zahvaljujem 



Komentari:

Suncica
Postovana Zana, Ja sam sa porodicom bila pre cetiri godine kod Sofije u studiju koji se zove Ktima mploska,ukratko pozitivne stvari su blizina plaze i sama plaza koja je milion puta lepsa nego u Toroniju(ovaj smestaj je na Destenici ispred Toronija), inace najbolja plaza na kojoj smo bili a da se nalazi ispred smestaja, uglavnom morate kolima da obilazite lepe plaze a ova je na par koraka , samo predjete ulicu.Domacini su jako ljubazni,cisto je , kucna atmosfera.Mane su sto je za mene jako mali studio,kreveti su na sprat,i sad su moja deca veca pa ne mozemo da se spakujemo u takav studio.Mozda je i mana to sto ujutru morate kolima do Toronija po hleb,vocke itd, ali meni to nije smetalo.Da skratim uvek bi isla tamo samo da imaju veci apartman:) plaza je neprocenjiva.Sto se tice cene sasvim je ok :) pozzzzz
napisano: 2017-01-28 19:53:36

10962
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Mesta na Sitoniji - Toroni - TORONI 2016 - Post broj: 7
idi na dno idi na vrh
tema: Mesta na Sitoniji - Toroni - TORONI 2016
Sitonija idi na index tema
strana 1 od 1

Broj korisnika foruma: članovi: 1456
administratori foruma: sitonijanadlanu thalassa


copyright by sitonijanadlanu/forum 2012-2024 / powered by sitonijanadlanu.com