Prijava!
Korisnički ID:
Sitonija
tema: Smeštaji - Sarti - KUĆA TALIZETI
strana 1 od 1
autor
sitonija
grupa: admin
broj postova: 527
reputacija: 1

KUĆA TALIZETI - Sarti 

predstavlja po meni najprijatnije iznenađenje u Sartiju kada je u pitanju ponuda potpuno novih kuća. Smeštena u Novom Sartiju u drugoj ulici od mora dijagonalno preko puta kuće TSANTILAS. Odmah uz hotel APOLON od kojeg ga deli još jedna kuća u izgradnji. Kuća izgleda svemirski, kako spolja tako i iznutra, a danas je u toku montaža klima uređaja poslednje generacije. U pitanju su parapetne klime marke DAIKIN, model FVW03-DATN6V3 floor standing fan coil unit izuzetnog dizajna i još boljih performansi. Ovaj model za 1h proizvede 442 metara kubnih rashlađenog vazduha uz nivo buke od svega 47 dBA koristeći 504 litara vode koja istovremeno prolazi kroz sistem. Hi-tec tehnologija u Sartiju ali i moderan dizajn enterijera koji odiše prostorom i mnogo svetla. Kupatila su komotna sa tuš kabinama, a kuhinje sa blokom koji uveliko prevazilazi uobičajene standarde. Uz SAT TV i wi-fi signal za internet gostima će biti obezbeđeno i svakodnevno čišćenje prostora. TALIZETI je u ponudi ASTRE i verujem da će ovo biti kuća gde će gosti dobiti najviše. A sada ekskluzivno za sve vas i fotografije napravljene danas, 8. maja 2013. godine.

 












Pozdrav iz Sartija!




11225
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA TALIZETI - Post broj: # 1
idi na dno idi na vrh
autor
S
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Poštovani Zorane,

Uplatili smo kuću Talizeti od 10. avgusta i pošto je kuća tek završena u agenciji nisu znali da nam baš objasne kako izgleda apartman 1/3 NP. Da li postoji mogućnost da nam Vi postavite slike tog apartmana (zanima nas prostor, jer idemo suprug, bebac i ja sa bakom :), pa da vidimo gde će baka, a gde mi.... ) i kažete kakvo je dvorište imamo li mi posebnu terasu? Izvinite zbog ovoliko pitanja, ali bi nam značilo da nam bar na neka odgovorite.

Mnogo Vam hvala unapred!



Komentari:

sitonija
Apartman u NP sastoji se od dve odvojene sobe, u jednoj se nalazi kauč na razvlačenje, a ovde je i kuhinjski blok, kupatilo, sto i TV. U drugoj odvojenoj spavaćoj sobi nalazi se francuski ležaj. Obe sobe imaju izlaz na terasu koja ide celom dužinom apartmana. Dakle baka u dnevnoj sobi, a vi u spavaćoj.








napisano: 2019-02-05 21:34:14
S
Mnogo Vam hvala na odgovoru! Vidimo se u avgustu :)
napisano: 2013-06-08 22:20:57

11008
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA TALIZETI - Post broj: # 2
idi na dno idi na vrh
autor
djov84
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

A koliko je ta kuca udaljena od plaze, i zna li se mozda od 5.08 do 15.08 kolika je cena dvokrevetnog apartmana?




Komentari:

sitonija
Kuća je udaljena od plaže nepunih 100m, a termini kada se ova kuća može zakupiti su: od 31.jula, 10.avgusta i 20.avgusta na deset noćenja. Cena po terminima je 698, 678, 648€ za zakup 1/2 studija i za sada ima mesta u sva tri termina.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11211
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA TALIZETI - Post broj: # 3
idi na dno idi na vrh
autor
Minnie
grupa: user
broj postova: 3
reputacija: 1

Postovani,

zanima me da li mozete da mi preporucite, da li je bolje uzeti 1/4 app u NP, ili 1/5 sa galerijom.. dvoumimo se izmedju ta dva, imamo dvoje male dece i baku koja ide sa nama.. isli bismo pocetkom septembra, znam da tada ne bi trebalo da bude vruce ali da li ipak bude na toj galeriji..? eto, neki komentar, savet.. hvala unapred!



Komentari:

sitonija
Apartman broj 1 predviđen je za smeštaj 3-4 osobe i nalazi se u niskom prizemlju, u jednom je nivou i ne raspolaže klasičnom terasom već prostorom koji se koristi u tu svrhu. Imate slike par postova pre. Apartmani 4 i 5 nalaze se na drugom spratu, oba imaju galeriju i predviđeni su za smeštaj 5-6 osoba. Dakle ili nisko prizemlje ili stepenice, klasične terase i opet stepenice do spavaćeg dela. Ova kuća ima obezbeđeno svakodnevno čišćenje.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11001
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA TALIZETI - Post broj: # 4
idi na dno idi na vrh
autor
stmirjana
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Poštovani,

Rezervisali smo dvokrevetan studio za dvoje odraslih i dete od 4 godine. Da li dvokrevetni studiji gledaju ka ulici? Ima li potrebe za nošenjem putnog krevetca ili je francuski ležaj dovoljno širok (Grci često praktikuju ležaj širine 140cm).

Unapred hvala na odgovoru



Komentari:

sitonija
Studija broj 2 i 3 nalaze se na I spratu i kao i sve smeštajne jedinice u kući TALIZETI gledaju ka ulici jer od mora pogled zaklanjaju još dva reda kuća. Studija 2 i 3 su po strukturi trokrevetni, imaju jedan francuski i jedan pomoćni ležaj. Kao dvokrevetni studio izdaje se u terminima izvan sezone, ali treći ležaj neće biti namešten. Mislim da je pametnije da ste ih zakupili kao trokrevetne jer u tom periodu razlika u ceni je simbolična.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11118
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA TALIZETI - Post broj: # 5
idi na dno idi na vrh
autor
Tanja
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1


Poštovani,

Rezervisali smo četvorokrevetni app u niskom prizemlju, pa me interesuje da li bi smo mogli da imamo malo privatnosti kada sedimo na "terasi", obzirom da se tu nalazi ulaz u vilu - mogli bi ste da predložite vlasniku da tu postavi neku tendu, suncobran, ili nađe neko prikladno rešenje, kako bi se gosti koji borave u tom apartmanu osećali prijatnije. Takođe bih vas zamolila ako ste u mogućnosti da postavite i neku sliku tog apartmana (na sajtu je jedino moguće videti slike apartmana sa galerijom). Pozdrav



Komentari:

sitonija
O ovom apartmanu dosta je već napisano u prethodnim postovima i komentarima, da u pravu ste, ovde je "terasa" vrlo specifična. Å to se tiče tendi i pregrada mislim da ta ideja neče naići na razumevanje vlasnika, ovo je kuća modernog dizajna, nova je i kao takva vrlo dobro izdaje. Slike unutrašnjosti nažalost više nemam, otišao hard disk na kompjuteru, a sa njim i desetine hiljada fotografija. Ali sve je slično kao na fotografijama koje su već objavljene u ovoj temi. Pozdrav!
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11256
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA TALIZETI - Post broj: # 6
idi na dno idi na vrh
autor
sitonija
grupa: admin
broj postova: 527
reputacija: 1

TALIZETI - Duplex na spratu

Slike pokazuju unutrašnjost i opremljenost duplexa u ovoj kući
















11040
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA TALIZETI - Post broj: # 7
idi na dno idi na vrh
autor
dalmatinac
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Hvala mnogo na slikama i opisima, vila Talizeti deluje baš super :)

Zanima me samo još da li su uključeni peškiri i da li se menjaju na pola smene ili nema peškira... Unapred hvala na dgovoru :)



Komentari:

sitonija
Ova kuća čisti se svakodnevno, a zamena posteljine i peškira je dva puta u toku smene.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11027
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA TALIZETI - Post broj: # 8
idi na dno idi na vrh
autor
Zix
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Pozdrav. 
Danas smo rezervisali app NP sa galerijom. 
Preko astre. Više puta sam ih pitala da li je sigurno da apartmani NP imaju galeriju, uveravali su me da imaju. I u njihovom cenovniku tako stoji. 
Ovde vidim da nemaju! Imaju li? ?



Komentari:

sitonija
U kući TALIZETI u niskom prizemlju nalazi se apartman broj 1 i on nema galeriju. Na prvom spratu su studija broj 2 i 3, a na drugom apartmani sa galerijom broj 4 i 5. Pozdrav!
napisano: 2019-04-27 20:29:55

10608
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA TALIZETI - Post broj: # 9
idi na dno idi na vrh
autor
Zix
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Hvala najlepše, shvatili smo i sami zahvaljujući ovim slikama a smo zamenili za sprat sa galerijom. I nije baš profesionalno od njih što prodaju kao takav. Srećom, izbegli smo neprijatnosti.
Verujem da to nekome ne znači mnogo ali moja osmogodišnja ćerka je želela stepenice. ?
Pozdrav. Postaviću slike i komentare kad se vratimo. 
Mada mi treći put idemo u Sarti ali u Talizetiju nismo bili.



Komentari:

sitonija
Ne zamerite kolegama, kada posao preraste u veliki biznis i kada se zaposleni često menjaju dešava se da neko nije dobro informisan pa dođe do nesporazuma. Kada je Sarti u pitanju eto znate da postoji mesto gde se sve može pouzdano proveriti. Sve najbolje i srećan put za Sarti!
napisano: 2019-05-01 17:31:08

10620
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA TALIZETI - Post broj: # 10
idi na dno idi na vrh
autor
Biki
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Na zalost, nista nije kao na slikama, to je sve na pocetku bilo, kuca Talizeti je jako zapustena. Kreveti su uzasno prljavi,duseci uprljani i smrde, ali na svakom krevetu, svaka tus kabina curi, kuhinja prazna, reso nije radio, pa su nam doneli novi.. Pola svetla ne radi,. Menjaju posteljinu na 5 dana, koja smrdi zajedno sa peskirima.. Ja sam bila u apartmanu sa galerijom, mada i ostali koji su bili sa nama su jako nezadovoljni.. Jako lose.. 



10624
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA TALIZETI - Post broj: # 11
idi na dno idi na vrh
tema: Smeštaji - Sarti - KUĆA TALIZETI
Sitonija idi na index tema
strana 1 od 1

Broj korisnika foruma: članovi: 1456
administratori foruma: sitonijanadlanu thalassa


copyright by sitonijanadlanu/forum 2012-2024 / powered by sitonijanadlanu.com